ZAKOPANE CACIB 3.08.2013
sędzia:T.Borkowski
 

PSY - DOGS
Klasa baby - Baby Class 1 656 - 656
1.wo.Best Baby ,3 BIS BABY Showman From Superbia,Siwulska Anna,

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 657 - 658

1.dosk.CWC TOMMY STORCZYKOWA FCI,wł. Marcin Godzikowski
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)

2.bdb.FARGO Victis,Kamizela Julita


 

Klasa otwarta - Open Class 3 659 - 661
 1.dosk.CWC MAGIC KING ONLY FROM OLAC Urwiska Szkocji,wł: Gorąca Barbara
 (MAGIC OLAC Śląska Gwara x MAGIC ZUZANNA Urwiska Szkocji)

 2.dosk. I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa 660
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/

3.ARISTOSWe-Ja-Re ,Reinek Janusz
(JACKSON Se-La-Vi - SUGARBABY Klan Mac Gregora)


Klasa championów - Champion Class 2 662 - 663


1.dosk.CWC, CACIB GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. Beata Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan),


2.dosk.res.CACIB My Hairy Braveheat VICTORIX,E.Hyczewska
/
Sparkling a Bigger Band x My Hairy Braveheart Secret Touch/
 


 

SUKI - BITCHES
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 664 - 665

1.wo. NSzwR.STELLA Perła Polskiego Morza -Beata Przygodzka 665

2.wo.SNOWPEARL Adamantina CordaMałek Robert

Klasa młodzieży - Junior Class 5 666 - 670

lokaty :2 i 1
1.dosk.Zw.mł.,NJwR Gorwin FEDOSIA -Gordovska Olena
2.dosk.FANTAZJA FOR LOVE TO YOU Rizetta-668
/GERRY Bohemia Arnets x DOXA CORNUS Adoxa/


3.dosk.CASABLANKA White Tiger,A.Borkowska

4.dosk.ALLEGRA Balfour of balfourJeleń Irena


Klasa pośrednia - Intermediate Class 5 671 - 675

 1.dosk.CWC I`M MAD ABOUT YOU od Bobika ,Iłczyk Ewa-674
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/

 
2.dosk.WHITE LADY FRom Terra GoldPyzik Konrad,
 

 3.bdb.BLUEBELL BAILEY CLAN Abigeus,Drozdowska Aneta
/
Sono Nabucco Da Magie Blanche x Bajaderka Szkockie Asy/

671-Sitkiewicz Janina,

HEDWIGA Biały Blask ,Broda Regina


Klasa otwarta - Open Class 5 676 - 680

1.dosk.CWC res.CACIB TOLA STORCZYKOWA FCI,wł.Leszczyńska Magdalena -679
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)
2.dosk.AZALIA Wichrowe Wzgórza

 3.dosk.FORTUNELLA Surprise Westie Borucka Monika
/
Rolling Dancer of Surprise x Peaches'n'Cream of Surprise/

 

4.dosk.My Hairy Braveheart UNBREAK MY HEART ,R.Małek
/THE DASHING DEVIL’S LUCKY STRIKE x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH/

dosk.UNKA Beta Plus
Klasa championów - Champion Class 2 681 - 682
 1.dosk.CWC,CACIB,BOB Superbia SWEET MIRACLE ,A.Siwulska ukończyła Interchampionat
/Un Pour Moi Du Moulin De Mac Gregor x Avra Superbia
 
2.dosk.EVELYN PRINCESS White Crystal Gi & Gi,Chriašteľová Ingrid,
 

 


wybór BOB /Best Junior ,BOS ,BOB /