ZAKOPANE-KLUBOWA-4.08.2012
sędzia:Galina Zhuk
 
PSY - RÜDEN
Klasa baby - 1 183 - 183

1.wo.NBwR,3 BIS BABY I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/


Klasa młodzieży - 6 184 - 189

lokata 3 i 1

 1.dosk.Mł.Zw.Klubu`12 GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor,G.Kwaśnik
/FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor x ANY ADVANCE du Moulin de Mac Gregor/


2.dosk.
SHOW DE SARAGOIR ,Księżopolska B, Carmen Sanchez Ramos
/LIGHT MY FIRE OF Gryffindor x QUEEN OF HEARTS Del Goyepino/

3.dosk.Zwyc.Derby Psów GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. Beata Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan),



4.bdb.GRAND Biały Blask ,R.Broda
/COBY Victis x KAJA DONA z Briesen/

bdb.ASTON  We-Ja-Re ,J.Reinek
(JACKSON Se-La-Vi - SUGARBABY Klan Mac Gregora)


Klasa pośrednia - 1 190 - 190
1.dosk.CWC EDWARD Little Soulmate,R.Glogovska


Klasa championów - 3 191 - 193
1.dosk.CWC,Zwyc.Klubu`12 ,BOB,2 BIS Superbia I'M THE BEST ,A.Siwulska
/Un Pour Moi Du moulin De Mac Gregor x Avra Superbia/


2.dosk.HERO Geslander,B.Reisch

3.dosk.COBY Victis,E.Iłczyk
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/


SUKI - HÜNDINNEN
Klasa baby - 1 194 - 194
1.wo.I`M MAD ABOUT YOU od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/


Klasa szczeniąt - 2 195 - 196
1.wo.Best PUPPY,BIS PUPPY ,2 Derby Suk MEYBE Devil in Disguise,M.Marchańska
/AGENT CORNUS Adoxa x TOTAL Devil in Disguise/





2.wo.HEDWIGA Biały Blask,B.Broda
/GERRY Bohemia Arnet's x BI-BI Biały Blask


Klasa młodzieży - 2 197 - 198
1.dosk.Mł.Zw.Klubu`12 ,NJwR Achnamara ROCO LOCO ,M.Zwierz
/DERRYL CORNUS Adoxa m. XANABELLA z Księżopola /
2. dyskw.?DO YOU LOVE ME Agidor,R.małek,M.Sawczuk
/
/AGENT CORNUS Adoxa x GRACE BUCK Adoxa/

Klasa pośrednia - 3 199 - 201

 1.dosk.CWC,Zwyc.Klubu `12 Superbia SWEET MIRACLE ,A.Siwulska
/Un Pour Moi Du Moulin De Mac Gregor x Avra Superbia

 2.dosk.I'M DIARY Ahimenes,Zarzycka Sabina
/
A HELL OF A KNIGHT Du Moulin De Mac Gregor x SILVER SHADOW Formantis/

3.dosk.EMILLY od Bobika,T.Skrobacz
/Starring VLADIMIR x ZETA LILLY od Boboka/


Klasa otwarta - 6 202 - 207
1.dosk.CWC HAIDI Geslander,B.Reisch
 

2.dosk.AVAELINE JOYFUL Superb Dreams,E.Kaszowska
/AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x HONEY DREAM SUPERBIA/
 
3.dosk.KSIĘŻNICZKA Banderola,Szmygin - Tańska Małgorzata
/ORSON VOM SCHLOSS SCHWUELPER x SCHERRY NASTER/
 
dosk.My Hairy Braveheart UNBREAK MY HEART ,R.Małek
/THE DASHING DEVIL’S LUCKY STRIKE x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH/

dosk.NORIKO Urwisy spod Giewontu,M.Piłat
/
/GERRY Bohemia Arnet's x SEA SHELL Open Home/

dosk.ZETA LILLY od Bobika,E.Iłczyk
/CoBY Victis x
LAVITITITA od Bobika/


Klasa championów - 2 208 - 209

1.dosk.CWC LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/

2.dosk.VOLTA PAI Vertragus,B.Przygodzka
/Havasu PAI x MIRACLE Leonhard's/


BOB & BOS


BOB

 


BIS PUPPY


DERBY-suki


DERBY-psy


BIS