Zabrze/CWC/-10.04.2011
sedzia:L.Juzwa
 
 
Psy
Klasa: baby / baby Ilosc: 2 Nr katal.: 573 - 574
1.wo.Best BAby My Hairy Braveheart VICTORIX ,  wł: Hyczewska Ewa
/
Sparkling A Bigger Bang x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH/
 
2.wo.FILIP BIAŁY BLASK,  wł: Broda Regina

Klasa: szczeniat / puppy Ilosc: 1 Nr katal.: 575 - 575
1.wo. EDWARD LITTLE SOULMATE,  wł: Glogovská Renáta
/
Armadale´s Leader of the Game x Bow Star West/

Klasa: młodzie y / youth Ilosc: 6 Nr katal.: 576 - 581
 
1.dosk.NJwR  GUCCI Terragold wł: Kamińska Anna
/GERRY Bohemia Arnet`s x SAILA ROLL Czar Krakowa /

2.dosk.LORD DAKARAI Ahimenes FCI,  wł: Gieżek Wioleta, Żory
/
AINT HE SWEET Du Moulin De Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/
 
3.dosk.SAM Szkockie Asy,  wł: Idzik Alina
4.dosk.Hammer Mirasol Polonia (FCI),  wł: Ilnicka Łoza Aleksandra,
/JACKSON Se-La-Vi x TIDE OF VICTORY Superbia/
 
dosk.Totti Devil in Disguise,  wł: Florczyk Marek
/GERRY Bohemia Arnets x ARVENA Mordor/

 
bdb.AKTIMEL Szkocka Krata Domi FCI, wł: Wieczorek Korneliusz


Klasa: posrednia / intermediate Ilosc: 1 Nr katal.: 582 - 582

1.dosk.CWC UZI Vertragus,  wł: Drozdowska Aneta
/Olac MOONFLYER x PRECIOUS PATSY Vertragus/

Klasa: otwarta / open Ilosc: 1 Nr katal.: 583 - 583
1.dosk.CWC,Zwyc.,BOB SPIRIT OF MINE SUNSHINE CELEBRATION,  wł: Michalkova K.

 
2.dosk.LEWIS Orchidea Boyxs,  wł: Lipik Bogusław
/UN POUR MOI Du Moulin De Mac Gregor x DIVIEN Orchidea Boyx's/

Klasa: championów / champion Ilosc: 4 Nr katal.: 584 - 587
1.dosk.CWC ANCYMON BSO Rozental,  wł: Małysa Edyta&Dariusz
/ANTS IN HIS PANTS dMDMG x LANDRYNKA Banderola/
 
2.dosk.COBY VICTIS,  wł: Iłczyk Ewa
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/
 
3.dosk.FIGARO KTOŚ WIĘCEJ NIŻ PIES,  wł: Jędrusik Damian
/Alborada BUCK x HELLO Horand Plus/


COBY & FIGARO

Suki
Klasa: szczeniat / puppy Ilosc: 1 Nr katal.: 588 - 588
1. wo, NSzwR Bloody Juanita from BSO Rozental,  wł: Piekarski Dariusz
 (A HELL OF A KNIGHT Du Moulin De Mac Gregor-LANDRYNKA Banderola)

Klasa: młodzie y / youth Ilosc: 1 Nr katal.: 589 - 589
1.dosk.Zw.Mł.HAIKI Jurajski Raj,  wł: Kijak Jerzy

Klasa: posrednia / intermediate Ilosc: 5 Nr katal.: 590 - 594

lokaty: 2 i 1
1.dosk.cWC,Zwycięzca  BUTTERFLY OD BOBIKA,  wł: Iłczyk Ewa
/ COBY Victis x YENTL Victis/

 
2.dosk.TOTAL Devil in Disguise,  wł: Marchańska Monika
/GERRY Bohemia Arnets x ARVENA Mordor/

 
3.dosk.SAMBA Szkockie Asy,  wł: Drozdowska Aneta
 
4.dosk.MILDA z Psiego Chaosu (FCI),  wł: KozdraśPałka Barbara
/MOON MISTRAL OLAC Urwiska szkocji x YENEFER z Psiego Chaosu/
 
dosk.MONTANA z Psiego Chaosu,  wł: Bratoń Julita
/MOON MISTRAL OLAC Urwiska szkocji x YENEFER z Psiego Chaosu/
 

Klasa: otwarta / open Ilosc: 4 Nr katal.: 595 - 599

lokaty 1 i 2
1.dosk.CWC BIBI BIAŁY BLASK,  wł: Broda Regina
/COBY Victis x KLARA DONNA z Briesen/
 
2.dosk.LOVE ME DO OF Surprise,  wł: Olesiak Siba Anna
/BRAVO LIRMAX FOR SURPRISE x BAM BOO OF Surprise/
 
3.dosk.LIANA Orchidea Boyxs,  wł: Lipik Bogusław
/UN POUR MOI Du Moulin De Mac Gregor x DIVIEN Orchidea Boyx's/
 
4.dosk.KARMEN WITOBELANKA,  wł: Pingwarska Renata
 

Klasa: weteranów / veteran Ilosc: 1 Nr katal.: 600 - 600
1.dosk.BEZA Biała Radość,  wł: Kijak Jerzy