ZABRZE/CWC/-17.10.2010
sędzia:J.Grunt
 
PSY
klasa baby
1.wo.BEST BABY SONO NABUCCO Magie Blanche -D.Fronia,P.Grabowski
/LORD Voldemort x TOSCA LA JOLIE Magie Blanche/
 
2.wo.HAMMER Mirasol Polonia FCI-A.Ilnicka-Łoza
/JACKSON Se-La-Vi x TIDE OF VICTORY Superbia/
 
3.wo.UMBERTO Devil In Disguise-K.Sojka
/GERRY Bohemia Arnets x ARVENA Mordor/
 
klasa młodzieży
 
1.dosk.Zw.Mł.NJwR ,BOB,BOG,3 BIS EVER FOR EVER Lady World-M.I.Widzyk
/UN POUR MOI DMDMMG x ALITA Awelp/
 
2.dosk.TOTTI Devil In Disguise-M.Florczyk
/GERRY Bohemia Arnets x ARVENA Mordor/
 
3.dosk.WORLD`S HERO Ahimenes-G.J.Urbańscy
/I`M THE BEST Superbia x SILVER SHADOW Formantis/
 
klasa pośrednia
 
1.dosk.CWC ANCYMON Bso Rozental -D.Małysa
/ANTS IN HIS PANTS dMDMG x LANDRYNKA Banderola/
 
2.dosk. KAMEL CORNUS Adoxa-M.Grzechowiak
/Ashgate CORNUS x Charosmack CALL TO THE STARS /
 
klasa otwarta
1.dosk.CWC MASTER OF PUPPETS Grandiflora-E.Błaszczyńska-ukończył CH.PL :)
/SCOOBY Happy Naux x METALLICA AT Grandiflora/
 
klasa championów
 
 
 
1.dosk.CWC,Zwyc.BUBBLE TROUBLE Lady World-M.Widzyk
/Ashgate CORNUS x ALITA Awelp/
 
2.dosk.TRISTAN LA MAGIE BLANCHE Magie Blanche-D.Fronia,P.Grabowski
/ROB dMDMG x KARMAN KROPKA Optulki/
 
3.dosk.COBY Victis-E.Iłczyk
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/
 
4.dosk.FIGARO Ktoś więcej Niż Pies-D.Jędrusik
/Alborada BUCK x HELLO Horand Plus/
 
SUKI
klasa szczeniąt
1.wo.NSzwR NATASCHA Z Kamejku-M.Godynova
/TEE TEXIS TAYLOR Happy Naux x BALANTINKA z Kamejku/
 
2.wo.DONIA TARA Śnieżna Sowa-B.Gajda
/JACKSON Se-La-Vi x FRASZKA Ktoś Więcej Niż Pies/
 
klasa młodzieży
1.dosk.Zw.Mł.PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort-A.Karnas-Kąkol
/UN POUR MOI DMDMMG x PETIT DE CADEAU DE Gryffindor/
 
2.dosk.MIA OF Surprise-K.Golińska
/Leonhard`s SUPERTRAMP x YOD LEE OF Surprise/
 
3.dosk.AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams-E.Kaszowska
/AINT HE SWEET dMDMG x HONEY DREAM Superbia/
 
4.dosk.METAXA Beta Plus-A.Marek
/BOND Beta Plus x EUFORIA Beata Plus/
 
dosk.TIRAMISU Devil In Disguise -R.Osadnik
/GERRY Bohemia Arnet`s x ARVENA Mordor/
 
klasa pośrednia
 
1.dosk.CWC I`M SO FORTUNATELY Voldemort-A.szulżycka,K.Wojda
/MY NUMBER ONE Superbia x LOLA White Devil/
 
2.dosk. LOVE ME DO OF Surprise-E.Olesiak,A.Olesiak-Siba
/BRAVO LIRMAX FOR SURPRISE x BAM BOO OF Surprise/
 
3.dosk.BI BI Biały Blask FCI-R.BRoda
/COBY Victis x KLARA DONNA z Briesen/
 
4.dosk.ERA Ragazze Diavolesse -M.Grzechowiak
/Ashgate EUONYMUS x CLEO Tecono/
 
dosk.ASTRA Beta Plus-A.Marek
/BOND Beta Plus x LUCY Beata Plus/
 
klasa otwarta
1.dosk.CWC,Zwyc.U ARE MY MAD GIRL FROM Voldemort-A.Szulżycka
/MY NUMBER ONE Superbia x PETIT DE CADEAU DE Gryffindor/
 
2.dosk.VIVIEN Od Bobika -M.Węglewska
/HERE I`AM  vom Deipenbrook x  LAVITITITA Od Bobika /
 
3.dosk.WHITE WONDER Sugar Star -I.Kurpas
/JACKSON Se-La-Vi  x DORA Montezuma/
 
klasa championów
 
1.dosk.CWC LAVITITITA Od Bobika -E.Iłczyk
/Tweed TALK OF THE TOWN x YENTL Victis/
 
2.dosk.WHITE LADY Magie Blanche-D.Fronia,P.Grabowski
/SPEEDY GONZALES dMDMG x TOSCA LA JOLIE Magie Blanche/
 
3.dosk.HONEY DREAM Superbia-E.Kaszowska
/ROB dMDMG x JESSIKA Urwiska Szkocji/
 
klasa weteranów
1.dosk.NWwR MALWA Alrauna - K.Zawiązała
/MICKEY MAUS Volarius x PESTKA ALRAUNA Volarius/
 
 

wybór BOB
 
 
NORWICH TERRIER
psy kl. młodziezy
1.dosk.Zw.Mł.NJwR,BOB ,2BOG AMADEUS OF BLATAJ ,D.Fronia,P.Grabowski