WŁOCŁAWEK KLUBOWA 2003

 

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA-II MIEJSCE-hod.Vertragus

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA-II MIEJSCE

NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA II MIEJSCE-JERMAINE JEBBER Whie Oleander-P.Skrobiszewska

 

PSY KLASA MŁODZIEŻY

1.ZW.Mł.,Najl.Junior-dosk.Leonhard's  SUPERTRAMP -wł.B.Frey,J.Bauer

2.dosk.OLIVER Urwiska Szkocji-wł.K.Krzyżowski                                  

3.dosk.-Markus z Księżopola-wł.U.Mierzejewska-langer                       

4.bdb.- DIDŻEJ OLE -wł.D.Persa                                                                       

PSY KLASA POŚREDNIA

1.DOSK.CWC,ZW.KLUBU SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak

PSY KLASA OTWARTA 

1.dosk.CWC ORSON vom Schloss Schwuelper-wł.B.Księżopolska           

PSY KLASA CHAMPIONÓW

1.DOSK.CWC ROB du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak                     

2.dosk. GRAFF Adoxa-wł.I.Naze                                                                      

3.dosk.WERDI Vertragus -wł.W.Bagiński                                                      

SUKI KLASA SZCZENIĄT

1.W.O.OLIVIA Adoxa-wł.M.Kozłowska                                                       

2.w.o.-BESSA Biała Osa wł.I.Kucner                                                     

SUKI KLASA MŁODZIEŻY

1.DOSK.Zw.Mł.-FANNY Pandemia-wł.M.Krysiak                                    

2.dosk.Leonhards SHARYLIN-wł.M.Grunewald                                      

3.dosk.NICOLETTE z Księżopola-wł.A.Zatorska                                     

4.bdb.MALA Victis-wł.E.Iłczyk                                                                  

SUKI KLAS POŚREDNIA

1.DOSK.NINEL White Połkrza-wł.K.Połczyński                                       

2.dosk.LINDSAY vom Schloss Schwuelper-wl.D.Olechowski                

3bdb..CHA-CHA z Księżopolawł.J.Petersen                                           

4.bdb.ERA Vertragus-wł.B.Zimoląg                                                           

SUKI KLASA OTWARTA

1.DOSK.cwc-ZETA Vertragus-wł.I.Sobczyńska                                       

2.doskBERTA SANSEMENTY z Księżopola-M.Wyrzykowska                  

3.bdb.FINEZJA Adoxa-M.Kozłowska                                                     

4.  bdb. TINA Kizos-wł.L.Ferenz                                                                    

suki klasa CHAMPIONÓW

1.dosk.CWC,Zw.Klubu BOB BIS -Leonhard's LEMON SPLASH-wł.M.Grunewald

2.dosk.ZETINA Vertragus-wł.J.Rus                                                         

3. dosk.  BiANCA PRINCESS of Hildor-wł.M.Ulatowska-Wilk                          

psy klasa młodzieży-I lok.

pies kl.pośrednia

pies klasa otwarta

psy klasa championów

suki klasa szczeniąt

suki klasa młodzieży I-Iv lokata

suki klasa pośrednia I-IV lokata

suki klasa otwarta i-III lokata

suki klasa championów I i II lokata

 

BEST JUNIOR

BIS

część zdjęć opublikowano dzięki uprzejmości Pani Ewy Błaszczyńskiej