WARSZAWA /CACIB/17.07.2011
Sędzia: Robert Paust (USA)

Psy - Dogs
Klasa baby - Baby Class 3 1303 - 1305


1.wo.Best Baby Achnamara PIMM'S NO. 1,Rynkiewicz Marta
/Achnamara DIOR HOME x ASPRI NEA z Księżopola/
2.wo.ORLANDO Alia res,U.Kilińska
/Krisma SPIT`N POLISH x FLORA Alia res/

 
3.wo.GAIUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan,B.Przygodzka
/Karamynd GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan/


Klasa szczeniąt - Puppy Class 3 1306 - 1308


1.wo.MR KAMARO Ahimenes,Gorczyca-Giza Monika
/
A HELL OF A KNIGHT  du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/


2.ob.FILIP Bialy Blask,Broda Regina
/COBY Victis x KLARA DONNA z Briesen/

Klasa młodzieży - Junior Class 6 1309 - 1314




1.dosk.Zw.Mł.PINK FLOYD Grandiflora,K.Połczyński
/RUFFUS Blataj x
NIGHTWISH AT Grandiflora/


2.dosk.My Hairy Braveheart VICTORIX,E.Hyczewska
/Sparkling A BIGGER BANG x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH/
3.dosk.INSPIRATION Bielańska Sfora ,Bozio Iwona Jacek Bozio
/RUFFUS Blataj x JOLLY Ro-KA-Te/

4.bdb.IGGY Geslander,Nowakowski Jerzy
/Alborada CURRO x CHER Geslander/
bdb.WHITE EXCELLENT LORD OF Royal LOrd FCI ,J.Badziag
/
/I`M THE BEST Superbia  x MONA LISA OF Flammeus/



bdb.CELIO G.JACHOWICZ,Ksieżopolska Barbara Grzegorz Jachowicz-
/
MELVIN vom Schloss Schwuelper x ATENA G.Jachowicz/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 1315 - 1316


1.dosk.CWc,res.CACIB GIZMO Canis Terra,P.Grzybek
/RUFFUS Blataj x ANABELL Canis Terra/


2.dosk.HERO Geslander,Reisch Bożena, Janusz
/PUZZLE MEANING SUNSHINE CELEBRATION x BLANCKA Geslander/

Klasa otwarta - Open Class 7 1317 - 1323

1 i 2 lokata
1.dosk.CWC,cacib,BOB  DON'T TOUCH del Goyepino,Del Pino Plaza Juan
/
ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor x ATENEA Del Goyepino/
2.dosk.BRAVEHEART Kuźnia Dusz ,Bubienko Michał
/S.MASTER SCOT of Gloryland x TAMUSZKA4ME z Księżopola/
3.dosk.XERES VICTIS,A.Woźnica
/FRENCH LOVER Verbena x COCO Big White/


4.bdb.CAPRI BUKOMARKA,Kozłowska Magdalena
/Leonhards SPECIAL AGENT x JAŚMINA Verla/


db.EGON Bielańska Sfora FCI,Wardzyńska Agnieszka
/SCRAPPY Formantis x JOLLY RO-KA-Te/
db.HUK z Filmowego Poddasza,Leśniewska Piskorz Ewa
/HELIOS Wonderland x LORINA Jarwik/
db.MIDAS BŁOTNE SIEDLISKO,Kwiatkowski Robert
/Leonhard`s PERFECT POPSTAR x SALI Tecono/

Klasa championów - Champion Class 6 1324 - 1329

 


1.dosk.CWC BUBBLE TROUBLE Lady World FCI,M.Widzyk
/Ashgate CORNUS x Alita Awelp/



2.dosk.CIN CIN PAI Vixan,B.Przygodzka
/Havasu PAI x UNITA Fanbellina/



 
3.dosk.CRYSTAL DON CARLOS FROM Lady World,Kania Aneta Magda Widzyk
/UN POUR MOI DMde Mac Gregor x ALITA Awelp/


4.dosk..COBY VICTIS,E.Iłczyk
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis


bdb.PROMINENT of Surprise,Schweizer Teresa
/Leonhard`s SUPERTRAMP x YOD LEE of Surprise/
bdb.RUFFUS Blataj,Blascinska Eva
/Armadale`s MASTER CHOISE x TACCO OF Surprise/

 


porównanie  psów o CACIB


psy:CACIB i res.CACIB


Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 4 1330 - 1333


stawka





1.wo.FORTUNELLA Surprise Westie,M.Borucka
/ROLLING DANCER OF Surprise x PEACHES`N`CREAM OF Surprise/




2.wo.ALWAYS BEAUTY Secret of Love FCI,Szkatulnik Ewa
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/

3.wo.A SUPER CANDY Royal Lord FCI,J.Badziąg
/XEO JAZZ Jarwik x MONA LISA OF Flammeus/
4.wo.Bialy Blask GITA,Broda Regina
/COBY Victis x KAJA DONNA z Briesen/


Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 1334 - 1335


1.wo.HEART OF GOLD Lady World FCI,M.Widzyk
/COBY Victis x ALITA Awelp/



2.wo.Achnamara (FCI) MIDNIGHT OIL,Koriat-Zumis Izabela Emanuel Zumis
/
DON'T TOUCH del Goyepino x Achnamara FIVE O`CLOCK/
 

Klasa młodzieży - Junior Class 9 1336 - 1344

 

1.dosk.zw.Mł.ALLURE Alia res,U,Kilińska
/Alborada GARIMPEIRO x LOLI Alia Res/


2.dosk.VOLTA PAI Vertragus,B.Przygodzka
/Havasu PAI x Leonhards MIRACLE/

3.dosk.INEZ Geslander,Reisch Bożena, Janusz
/Alborada CURRO x CHER Geslander/


4.dosk.ZETA Victis,A.Walczyńska
/Alborada GARIMPEIRO x COCO Big White/


dosk.LILU Biała Osa,Michałowska Anna
/AINT HE SWEET d MdMG x FIONA Biała Osa/


db.CYNTIA Albus canis,Torebko Anna
/IM THE BEST Superbia x BATAVIA Albus Canis/


db.HANA West Terrier FCI,Glapa Katarzyna
/ASTOR BUCK Adoxa x GUCCI Jenek West Terrier/
db.SALLY Z KSIĘŻOPOLA,Wyszomierski Piotr
 /MELVIN vom Schloss Schwuelper x ICE CREAM Ole/


Klasa pośrednia - Intermediate Class 11 1345 - 1355


1.dosk.CWC Gorwin,res.CACIB  CASABLANCA,Gordovska Olena
/Havasu PAI x TEQUILA BLANCA Irsimos/



2.dosk.AISZA Zameczek nad Nidą ,Krochmal Anna
/Alborada BUCK x DODA Zameczek nad Nidą/
 
3.dosk.HAIDI Geslander,Reisch Bożena, Janusz
/
/PUZZLE MEANING SUNSHINE CELEBRATION x BLANCKA Geslander/
4.dosk.HOSSA Canis Terra,J.Miąsek
/COBY Victis x BERENICA Canis Terra/

dosk.BUTTERFLAY OD BOBIKA ,E.Iłczyk
/COBY Victis x YENTL Victis/


dosk.IVETT of Acampe,G.Bielecki
/Charosmack COLD AS ICE x JUSTIN Biała Osa/
bdb.MISS SIMPATICA PS ,Ciećwierski Przemysław
/
 /MELVIN vom Schloss Schwuelper x EVRA Geslander/
db.DARLA Ramil,Wicha Dariusz
/ASTOR BUCK Adoxa x FAMIA Patma/
db.JENIFER SE-LA-VI,Piątkowski Sławomir
/
//PUZZLE MEANING Sunshine Celebration xHEY LOOK AT ME Se-La-Vi/
nie do oceny-My Hairy Braveheart UNCJA
/The Dashing Devil`s  LUCKY STRICE x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH/

Klasa otwarta - Open Class 11 1356 - 1366

stawka
 


NIGHTWISH AT Grandiflora i OLIVKA Połkrza

1.dosk.CWC,CACIB MARSELA,Plisko Tatsiana


2.dosk.CINDY Terra Gold,Szkatulnik Ewa


3.dosk.GINGER Geslander,Waszak Anna


4.dosk.ANNE-MARI SIMPATICA PS Hexenland,M.Leszczyńska

bdb.OLIVKA Połkrza,K.Połczyński


bdb.SUZI SNOWSTAR Czar Krakowa,Bolczak Sylwia

bdb.NIGHTWISH AT Grandiflora,Blascinska Eva
db.BI-BI Bialy Blask,Broda Regina

db.KARA z Filmowego Poddasza,Lewandowski Bogdan
db.WHISKEY SE-LA-VI (FCI),Pietrusiewicz Beata


Klasa championów - Champion Class 4 1367 - 1370


 

1.dosk.CWC  TEQUILA BLANCA Irsimos,Gordovska Olena
2.dosk.ASHANTI Lady World FCI,M.Widzyk
 
3.dosk.ZETTA-LILLY OD BOBIKA,E.Iłczyk
 
4.bdb.ROLLING RACE of Surprise,M.Borucka


suki: CACIB i res.CACIB


porównanie szczeniąt