WARSZAWA CACIB 13.07.2013
Sędzia: Hans Van Den Berg (NL)
Psy - Dogs
Klasa baby - Baby Class 1 1052
1wo.LUCKY BOY Superb Dreams-Słomska Marlena
 
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 1053
ob.DEXTER WHITE SURPRISE West Terier White-Franciszek,Joanna Żydowicz

Klasa młodzieży - Junior Class 1 1054
1.dosk.Zw.Mł.NJwR SWEET ROMEO Alia res -U.M.Kilinskie  ukończył Mł.Ch.Pl


Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 1055 - 1056

1.dosk. FARGO Victis, Julita Kamizela
/Alborada GARIMPEIRO x COCO Big White/ 
2.bdb.SHOW DE SARAGOIR ,Księżopolska B
/LIGHT MY FIRE OF Gryffindor x QUEEN OF HEARTS Del Goyepino/
 
Klasa otwarta - Open Class 1 1057
1.dosk.CWC,res.CACIB  Armadale`s ABSOLUTE POWER -L.Taparauskiene

Klasa championów - Champion Class 2 1058 - 1059
1.dosk.CWC,CACIB,BOB GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. B. Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan),

2.dosk. Alborada FIRE CRACKER,C.S.Ramos,B.Księżopolska
 /Alborada NO VA MAS- Alborada MARGACENA/


psy res.CACIB i CACIB

Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 4 1060 - 1063
1.wo.Best Baby Achnamara TABOO-Zumis I.E.

2.wo.HUSH HUSH HASH HASH z Księżopola ,B.Księżopolska
3.wo.STELLA Perła Polskiego Morza -Beata Przygodzka

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 1064 - 1065


1.wo.Best Puppy PRINCESS OF THE WORLD Magie Blanche-P.Gorzyńska

2.wo.SNOW PEARL Adamantina Corda -R.Małek

Klasa młodzieży - Junior Class 3 1066 - 1068

1.bdb.BONI Pomtone,A.Ziółkowska
/UNIQUE QUENTIN Żywe Srebro x EMI Medicus Veterinarius/
2.bdb.Gorwin FEDOSIA -Gordovska Olena
3.db.
ASHANTI Bąbelki w Pinacoladzie,Kuglasz A.

Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 1069 - 1071
1.dosk.CWC cacibFLANAGAN Sunshine Celebration -M.Kanasova
2.dosk.EVELIN Kuźnia Dusz ,M.Bubienko
3.dosk.DAISY G.Jachowicz -G.Jachowicz
 
 
Klasa otwarta - Open Class 6 1072 - 1077
1.dosk.CWC JASMINE Happy Naux - M.Kanasova
2.dosk.BONA G.Jachowicz- G.Jachowicz
3.dosk.CHICKAHexenland Barciś -Arak Alicja
4.dosk.AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams,E.Kaszowska
/AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x HONEY DREAM SUPERBIA/

 
dosk.My Hairy Braveheart UNBREAK MY HEART ,R.Małek
/THE DASHING DEVIL’S LUCKY STRIKE x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH/
bdb.ALWAYS BEAUTY Secret of Love FCI,E.Szkatulnik
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/

Klasa championów - Champion Class 4 1078 - 1081
1.dosk.CWC,res.CACIB AVAELINE JOYFUL Superb Dreams,E.Kaszowska
/AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x HONEY DREAM SUPERBIA/

 2.dosk.SHEYNA Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/

3.dosk.EWELINE Happy Naux-L.Taparauskiene

4.bdb.Gorwin CASABLANCA ,Gordovska Olena
/Havasu PAI x TEQUILA BLANCA Irsimos/



suki CACIB &res.CACIB

Klasa weteranów
bdb.TAMUSZK
A 4ME z Księżopola -M.M.Bubienko

 

 

niestety nie mam dostępu do wyników od sekretarzy z ringu i mogą być pomyłki-jezeli tak proszę o sprostowanie ..