WARSZAWA/CACIB/-8.07.2012
sędzia:A.Sękowska Miros
 

Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class
 1 1023
1.wo.NSzwR CHRISTMAS KNIGHT From Princesa Blanca,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/


Klasa młodzieży - Junior Class
5 1024 - 1028

1.dosk.Zw.Mł.,NJwR SHOW DE SARAGOIR ,Księżopolska B, Carmen Sanchez Ramos
/LIGHT MY FIRE OF Gryffindor x QUEEN OF HEARTS Del Goyepino/

2.dosk.
FIGARO Vena, Schweizer Teresa
/
PROMINENT of Surprise x HARI Vena/



3.dosk.GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. Beata Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan)

4.dosk.MARLEY Bila amfora,Dąbrowska Dominika
/Al`Fred Playing for White Gallardo x Hanule Bila amfora/


 

dosk.KENZO Bielańska Sfora (FCI),K.Owczarczyk


Klasa pośrednia - Intermediate Class
3 1029 - 1031

 

1.dosk. ORLANDO Alia res,U.Kilińska
/Krisma SPIT N POLISH x FLORA Alia res/
 
2.dosk.MR.KAMARO  Ahimenes,Gorczyca-Giza Monika
/A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/

3.bdb.ELVIS Beta Plus,M.Smoliński
 


Klasa otwarta - Open Class
6 1032 - 1037


 

1.dosk.CWC,CACIB ,BOB WHITE WINNER PAI Vertragus ,Błoch Katarzyna
/Havasu PAI x PRECIOUS PATSY Vertragus/

2.dosk.res.CACIB HUK z Filmowego Poddasza,Leśniewska Piskorz Ewa
/HELIOS Wonderland x LORINA Jarwik/

3.dosk.DOLAR Beta Plus,A.Jelińska 33
/FANTASIA WHITE Matricaria x BOND Beta Plus/

4.bdb.ARNOLD Herbu Black & White,32
/
DODUS 4 ME Z KSIĘŻOPOLA x ŚWIERSZCZYK Z KSIĘŻOPOLA/


bdb.
EGON Bielanska Sfora,Jaźwińska Edyta Agnieszka Wardzyńska

dyskw.FORREST del Bianco Stella,
/Leonhard`s SPECIAL AGENT x PEPSI Urwiska Szkocji/
 


CACIB & res.CACIB



Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class
3 1040 - 1042
1.wo.CHRISTMAS ANGEL From Princesa Banca,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/


2.wo.DAISY G.Jachowicz,G.Jachowicz

3.wo.PARLANO DI ME PRIMAVERA Amico Bianco ,Szymkiewicz Krzysztof

Klasa młodzieży - Junior Class
7 1043 - 1049
1.dosk.Zw.Mł.MElANIA Biała Osa ,M.Borucka


2.ROCO LOCO Achnamara,M.Zwierz
/DERRYL CORNUS Adoxa m. XANABELLA z Księżopola /

3.bdb.Bella Donna Jesi White Diamond,Krasnodebska Elzbieta
/BRAVEHEART KUZNIA DUSZ- MONI BELONI Z KSIEZOPOLA/


4.db.DO YOU LOVE ME Agidor ,Sawczuk Magdalena Robert Małek


Klasa pośrednia - Intermediate Class
 3 1050 - 1052


1.dosk.CWC O'RITA Alia res ,U.Kilińska
/Krisma SPIT N POLISH x FLORA Alia res/
 
2.dosk.AJLI Gemimedes ,Dambek Machel Adrianna Mirosław Woźniewski

3.bdb.Achnamara (FCI) NOMEN OMEN Z KSIĘŻOPOLA, Księżopolska Barbara
/
AL'FRED PLAYING FOR White Gallardo-Karamynd FORGET ME NOT/
 

Klasa otwarta - Open Class 8 1053 - 1060
 

1.dosk.CWC,res.CACIB KSIĘŻNICZKA Banderola,Szmygin - Tańska Małgorzata
/ORSON VOM SCHLOSS SCHWUELPER x SCHERRY NASTER/

2.dosk.CINDY Terra Gold,E.Szkatulnik
/I'M THE BEST Superbia x DEISY Zameczek Nad Nidą/

3.dosk.My Hairy Braveheart UNBREAK MY HEART ,R.Małek
/THE DASHING DEVIL’S LUCKY STRIKE x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH/
 
4.dosk.AVAELINE JOYFUL Superb Dreams,E.Kaszowska
/AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x HONEY DREAM SUPERBIA/
 
dosk.AMORETTE LITTLE LOVE Superb,E.Kaszowska
/AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x HONEY DREAM SUPERBIA/

dosk.
BONA G.Jachowicz , G.Jachowicz

bdb.
CELESTA Pomtone ,Dambek Machel Adrianna

bdb.AMIDALA Marmarmik ,Grabowicz Marcin
 

Klasa championów - Champion Class 4 1061 - 1064

1.dosk.CWC,CACIB CRAZY CRIPSY FROM Lady World,Suchecka Agnieszka
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MAC GREGOR x ALITA AWELP/

 2.dosk.SHEYNA Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/

3.dosk.IVETT of Acampe,G.Bielecki
/Charosmack COLD AS ICE x JUSTIN Biała Osa/