WARSZAWA CACIB 12.07.2014
 
Sędzia: Julija Aidietiene (LT)
 
Psy - Dogs
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1 1170
1.wo.NMSzwR OH I`M SO LUCKY BOY od Bobika ,E.Iłczyk
/EVER FOR EVER Lady World x ZETTA LILLY od Bobika/

Klasa szczeniąt - Puppy Class 3 1171 - 1173
1.wo.CHARMING BOY Secret of Love,T.Swadkowski
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/
2.wo.JEY JEY Adivoj,Diana Sobańska
/CIN CIN PAI Vixan x ARABELLE LITTLE EAGEL Superb/

Klasa młodzieży - Junior Class 1 1174
1.dosk.Zw.Mł.NJwR MARC ANTOINE DE LA Fonema,L.Grubliauskiene

Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 1175 - 1177
 
1.dosk.CWC FORGET ME NOT z Księżopola, Księżopolska Barbara
/SHREADER WALEREK z Księzopola x Karamynd FORGET ME NOT/

2.dosk.ANTON Szajka Rudych,E.Nawrocka
/Alborada Buck x ELMA ADOXA Szajka Rudych/

3.dosk.HRABIA FELICJAN Tecono ,A.Frąckiewicz
/AXEL Daisy Club x LANDI Słońce Alaski/
Klasa otwarta - Open Class 3 1178 - 1180

 
1.dosk.CWC  UPSIDE DOWN Magie Blanche ,Fronia Dariusz Grabowski Pawel

2.dosk.NONI Geslander ,Małgorzata Misiukiewicz


Klasa championów - Champion Class 2 1181 - 1182
1.dosk.CWC,NDPwR,CACIB ,BOB GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. B. Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan),

2.dosk.res.CACIB I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/


Suki - Bitches
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 3 1183 - 1185
1.wo.OH I`m SO PRETTY od Bobika ,E.Iłczyk
/EVER FOR EVER Lady World x ZETTA LILLY od Bobika/
2.wo.ORI Biała Osa,Julita Kamizela
3.wo.THE UNNAMED FEELING Grandiflora ,E.Jaźwińska

Klasa szczeniąt - Puppy Class 3 1186 - 1188
1.wo.NSzwR MALALA Vixan,B.Przygodzka
/GAJUSZ JULIUSZ CEZAR x VOLTA PAI Vertragus/

2.wo.COMING TROUBLES Secret of Love ,E.Szkatulnik
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/

3.wo.MISS GRANDIFLORA Canis Terra,E.Błaszczyńska

Klasa młodzieży - Junior Class 3 1189 - 1191
1.dosk.Zw.Mł.ALHAMBRA FOR SARAGOIR Vena ,B.Księżopolska

2.dosk.LILI LOVE Superb Dreams ,M.Kozłowska
/A-HELL-OF A- KNIHT du Moulin de Mac Gregor x AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams/

3.dosk.DIAMOND STAR Westaria,J.Tokarska
/GERRY Bohemia Arnets x ARIA SNOW STAR OF Agidor/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 6 1192 - 1197

1.dosk.CWC,res.CACIB PRINCES OF DE SUN Magie Blanche,D.Fronia,P.Grabowski

2.dosk.CLEAR DREAMS z Księżopola ,K.Szymkiewicz

3.dosk.CARAMEL NUDE Star West,E.Jaźwińska
/Karamynd GOES TO STAR WEST x KEIRA Happy Naux/
4.bdb.LADY Ruszczańska Sfora ,B.Dynysiuk
 

Klasa otwarta - Open Class 9 1198 - 1206
1.dosk.CWCAchnamara TABOO ,I.E.Zumis
dosk. ALIENOR Aliares ,U.M.Kilińskie
bdb.Amavel ALTA ,B.Księżopolska
dosk.BEZA 4U Julino ,W.Kuna
2.dosk.DIANA Czar Krakowa,I.Niemczynowska
bdb.LILI Bianco Luna ,A.Rogalska
4.dosk.LUCY Ruszczańska Sfora,A.Stecewicz
bdb.LUNA Bianco Luna ,A.Rogalska
3.dosk.MAGGIE Nelly White ,A.Grygołowicz

Klasa championów - Champion Class 1 1207
1.dosk.CWC,NDSwR,CACIB,BOS I`M MAD ABOUT YOU od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/