TORUŃ/cwc/21.08.2011
sędzia:M.Lorenc
NIEKOMPLETNE

Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 443 - 444
1.wo.NSzwR ORLANDO Alia res ,U.Kilińska
2.wo.ASLAN Medicus Veterinarius ,Kujawa Patrycjusz


Klasa młodzieży - Junior Class 1 445
1.dosk.Zw.Mł.NJwR LORAN Medicus Veterinarius ,Dambek Machel
/Marlon vom Schloss Schwuelper x Last Diamond Tree Fanabellina/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 446 - 447
1.dosk.CWC PINK FLOYD Grandiflora ,K.Połczyński
2.dosk.I`M THE BEST SURPRISE Jenek West Terrier ,A.Jenek

Klasa otwarta - Open Class 2 448 - 449
 1.dosk.CWC,Zwyc,BOB,BOG 2 ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor,Małysa Dariusz, Edyta
/Touch-OF-CLASS Du Moulin De Mac Gregor x SMARTNES Du Moulin De Mac Gregor/
2.dosk.BORAT ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA ,N.Śniegowska

Klasa championów - Champion Class 1 450
1.dosk.CWC ANCYMON BSO Rozental,Małysa Dariusz,E.
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 1 451
1.wo.Best Baby CHIANTI BSO Rozental,Małysa Dariusz, Edyta
/ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 452
1.wo.A SUPER CANDY Royal Lord FCI,Badziąg Justyna
/XEO JAZZ Jarwik x MONA LISA OF Flammeos/


Klasa młodzieży - Junior Class 1 453
1.dosk.Zw.Mł. Achnamara (FCI) MIDNIGHT OIL,Koriat-Zumis Izabela Emanuel Zumis

Klasa pośrednia - Intermediate Class 4 454 - 457
1.dosk.CWC ALLURE Alia res ,u.Kilińska



2.dosk.SUGAR STARLIGHT OF Whiskwestie FCI,M.Piechocka
/Leonhard's SPECIAL AGENT x COLA Flammeus/



? Xandrina (FCI) ZANCARA ,Hanczewska Renata
/Havasu PAI x I`M CLEAR DREAMS White Matricaria/
? CHOPIN ETIUDA Medicus Veterinarius,Nelke Justyna
/Alborada Curro x Yasmina 4 ME z Księżopola/

Klasa otwarta - Open Class 2 458 - 459
1.dosk.CWC ANGEL BSO Rozental,Małysa Dariusz,E.
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

2.dosk.COKO V-Amada,Szaładzińska Daria
/GOTTI od Rezika x VENDI WHITE Połkrza/

Klasa championów - Champion Class 1 460
1.dosk.CWC,Zwyc. ABI Anczar,A.Walczyńska


porównanie szczeniąt