SZCZECIN/CACIB/-23.06.2012
sędzia:Denis Kuzelj (CY)
 
Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 888 - 889
1.wo.Best Puppy UPSIDE DOWN Magie Blanche ,d.Fronia,P.Grabowski

2.wo.MAX ERNST DAISY CLUB-Napierała Toboła Brygida
/Karamynd GUNS WITH ROSES x EMMA Daisy Club/



Klasa młodzieży - Junior Class 1 890
1.dosk.zw.Mł.VICTORIEUX A PARTIR DE Voldemort,B.Winowicz  ukończył.Mł.Ch.Pl

MY NUMBER ONE SUPERBIA x PETIT CADEAU DE GRYFFINDOR/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 891 - 892
1.dosk.CWC,CACIB Mystery Man of Surprise Westie,Van Stuivenberg Gerda ,A. Dalhoeven

 2.dosk.MAGIC KING ONLY FROM OLAC Urwiska Szkocji ,B.Gorąca

Klasa otwarta - Open Class 5 893 - 897
1.dosk.cwc XENTI Jarwik,Winowicz Beata
/EX-PATRIOR MOONLIGHT SPIRIT x SAFFIRA JARWIK/

2.dosk.Charosmack Cool Days ,M.Grunewald
3.dosk.Dusk (FCI) HOGAN ,B.Wodnicka
4.dosk.PRINCE POLO Pustynna Burza,A.Witkowska
dosk.CHARLIE FROM Megolland,K.Knihinicka

 


Klasa championów - Champion Class 1 898

1.dosk.CWC,res.cacib VIKING OF MY DESTENY ROKOKO,Tilindiene Lolita
/SPOILT BRAT du Moulin de Mac Gregor x MISHIEVOUS MISS from Gryffindor/


Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 899
1.wo.KIARA Terra Gold,Pajor A.

Klasa młodzieży - Junior Class 2 900 - 901
1.dosk.Zw.Mł.NJwR JULIA ROBERTS de Merino,E.Smorawińska
2.dosk.POWERFULL LOVE FONEMA,Grubliauskiene Loreta Aneta Szulzycka

Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 902 - 904

1.dosk.CWC,res.CACIB ? Leonhards TOXIC SMILE,M.Grunewald
/Starring Vladimir x Leonhards SPARKS N`FIRE/

2.dosk.VIVA Magie Blanche FCI,Fronia Draiusz
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/

3.dosk.DAISY WHITE SURPRISE Jenek West Terrier FCI, Gorzyńska Paulina
/ASTOR BUCK Adoxa x MEGAN NUKA Połkrza/


Klasa otwarta - Open Class 7 905 - 911

1.dosk.CWC CORIDA BLANCA ROKOKO,Tilindiene Lolita
/Aint He Sweet du Moulin de Mac Gregor x MISHIEVOUS MISS from Gryffindor/

2.dosk.MAGIC ZUZANNA Urwiska Szkocji,Gorąca Barbara
/ARMADEL'S MASTERS CHOICE x MAGIC NESCA Urwiska Szkocji/

3.dosk.PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort ,A.Karnas -Kąkol
/Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor x Petit Cadeau de Gryffindor/

4.dosk.KAJA MELL JARWIK ,Wysoczanska Aneta
/WHO'S MONTECILLO x SAFFIRA Jarwik

dosk.ASTRID Szkocka Krata Domi,A.Krzysik
dosk.LAMI Osiem i Osiem,R.Kożuchowska
dosk.CARMEN FROM Megolland,K.Knihinicka


Klasa championów - Champion Class 3 912 - 914
1.dosk.CWC,CACIB,BOB U ARE MY SWEET FROM Voldemort ,A.Szulżycka

2.dosk.From Dash Mountain Farm's Flame,Jagers- hermes Yvonne

3.dosk.EMMA DAISY CLUB-Napierała Toboła Brygida
/Armadale`s MASTER CHOISE x AURA Daisy Club/