SZCZECIN /CACIB/18.06.2011

Sędzia: Richard Mc Coy (IRL)
 

PSY

Klasa baby -1 933

 
 1.wo.VICTORIEUX A PARTIR de Voldemort ,Winowicz Beata

/MY NUMBER ONE Superbia x PETIT DE CADEAU DE Gryffindor/



Klasa młodzieży - Junior Class 3 934 - 936

 
 1.dosk.Zw.Mł.MYSTERY MAN OF SURPRISE WESTIE ,Van Stuivenberg Gerda
/ROLLING ROCK OF Surprise x V.I.P Borghazi/

 
2.dosk.SONO NABUCCO DA Magie Blanche ,Fronia Dariusz Grabowski Paweł
/LORD Voldemort x TOSCA LA JOLIE Magie Blanche/

 3.bdb.DUSK (FCI) INFINITY,Ciżek Wojciech
/Havasu PAI x GUST OF WIND Dusk/


Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 937 - 939

 
1.bdb.CIN CIN PAI Vixan-Beata Przygodzka
/Havasu PAI x UNITA Fanbellina/


 
 2.db.CHARLIE FROM Megolland ,Knihinicka Katarzyna
/Ashgate EUONYMUS x MUSCARIA Sagittarius/
 
Klasa otwarta - Open Class 4 940 - 943

stawka

 
1.bdb.PRINCE POLO PUSTYNNA BURZA,Witkowska Anna
/ANVIL Medicus Veterinarius x EMMA Pustynna Burza/

 
 2.db.HOGAN DUSK (FCI),Wodnicka Beata
/MOONLIGHT SPIRIT Ex Patriot x ODETTE Jarwik/

 
 3.db.GRAPHY Dusk,Sowisz Danuta Ada Sowisz
/ANTS IN HIS PANTS dMdMG x ODETTE Jarwik/


Klasa championów - Champion Class 4 944 - 947

 

1.dosk.CWC,CACIB,BOB PAI Havasu-P.Skrobiszewska
/Markstown MR HAVASU x Havasu HELLS ANGEL/


 
2.dosk.res.CACIB XENTI Jarwik,Winowicz Beata
//MOONLIGHT SPIRIT Ex Patriot  xSAFFIRA Jarwik/

 
3.dosk.ALCAPPONE Vixan,Beata Przygodzka
/Ashgate CORNUS x UNITA  Fanbellina/

 
Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 1 948
 1.wo.BEST BABY FORTUNELLA Surprise Westie ,Vizmathy Annamaria
/ROLLING DANCER of Surprise x PeaCHES`N`CREAM of Surprise/

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 949
 1.wo.NSzwR ,3 BIS PUPPY VIVA Magie Blanche,Fronia Dariusz Grabowski Paweł
/JUST A GIGGOLO Gryffindor x WHITE LADY Magie Blanche/


Klasa młodzieży - Junior Class 6 950 - 955 

stawka

 
1.dosk.Zw.Mł.Best Junior VICKI PAI Vertragus ,P.Skrobiszewska   ukończyła Mł.Ch.Pl :)
/Havasu PAI x Leonhards MIRACLE/

 2.dosk.JOOLLA Z POOLLA Jarwik Pol ,Rus Jarosław
/Havasu PAI x SAFFIRA Jarwik/

 
3.dosk.VOLTA PAI Vertragus,Beata Przygodzka
/Havasu PAI x Leonhards MIRACLE/


 

 4.dosk.SHEYNA ŚNIEŻNA FOCZKA,Hajczuk Ewa
/AINTS HE SWEET dMdMG x FRUZIA SOFINETKA Vena/
bdb.AMAZING BEAUTY MAŁA MYSZKA,Małkowska Wiesława
/XENTI Jarwik x NUTELLA Sfora Patii/
 db.ASTRID SZKOCKA KRATA DOMI,Krzysik Anna
/LORD Voldemort x BALBINA Lewandków Zagroda/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 9 956 - 964

 
 1.dosk.CWC From Dash Mountain Farm's FLAME,Jagers- Hermes Yvonne
/ From Dash Mountain Farm's LEVI LOIS x  From Dash Mountain Farm's FLSHMAN/

 
2.dosk.PETIT ETOILE A PARTIR DE VOLDEMORT,Karnas-Kąkol A. Maciej Kąkol
/UN POUR MOI d MdMG x PETIT CADEAU DE Gryffindor/

 
 3.dosk.PETIT PRINCESSE A PARTIR DE VOLDEMORT ,Grochowalski Mirosław
/UN POUR MOI d MdMG x PETIT CADEAU DE Gryffindor/


 4.dosk.IVETT of Acampe,Bielecki Grzegorz
/Charosmack COLD AS ICE/

 
dosk.PETIT SOURIRE A PARTIR DE Voldemort,Szkudlarek Monika
/UN POUR MOI d MdMG x PETIT CADEAU DE Gryffindor/

 
dosk.THE GINNY Białe Aniołki,Barwińska Iwona
/LORD Voldemort x MORENA Solanus/
 bdb.BUTTERFLAY OD BOBIKA ,Iłczyk Ewa
/COBY Victis x YENTL Victis/
 db.CARMEN FROM Megolland,Knihinicka Katarzyna
 db.CHICA FROM MEGOLLAND (FCI),Pecyna Urszula

Klasa otwarta - Open Class 9 965 - 973


lok.4 i 2
 

 1.dosk.CWC,res.CACIB TREJSI Avaranche ,Cygan Maria
/Havasu PAI x LAVI Vertragus/

 2.dosk.KAJA MELL JARWIK,Wysoczanska Aneta

 
 3.dosk.FROM LADY WORLD CRAZY CRIPSY,Suchecka Agnieszka

 
4.dosk.I'M SO FORTUNATELY VOLDEMORT,Szulżycka Aneta Karolina Wojda

 
 dosk.FROM DASH MOUNTAIN FARM'S SCOT'S SONG,Van Stuivenberg Gerda Angelique Dalhoeven
 dosk.MANKIN WHOOPEE FOR ASHGATE,Napierała Toboła Brygida

 
 bdb.Gingerdream STICKY & SWEET,Żabicka Angelika
 bdb.AMIRA SNOW STAR OF AGIDOR,Suwała Izabela -
 db.FIFKA Wichrowe Łąki,Beim Dorota


Klasa championów - Champion Class 5 974 - 978

stawka


 

 1.dosk.CWC,CACIB U ARE MY SILVER STAR FROM Voldemort ,Fronia Dariusz Grabowski Paweł

/MY NUMBER ONE Superbia x PETIT DE CADEAU DE Gryffindor/

 

 2.dosk.EMMA DAISY CLUB,Napierała Toboła Brygida


3.dosk.JACQUELINE ŚNIEŻNA FOCZKA ,Hajczuk Ewa

 
 4.dosk.ROLLING RACE of Surprise,Borucka Monika

 
  dosk.LAVITITITA OD BOBIKA ,Iłczyk Ewa
 

suki CACIB i res.CACIB
 
wybór BOB
 

BOB