SZCZECIN/CACIB/-19.06.2010
 
sędzia:Andras Korozs (H)
foto:J.Ptaszyńska
 
PSY
Klasa młodzieży

1. dosk,Zw.Mł. Best Junior EASY-GOING DU MOULIN DE MAC GREGOR - Krisova Martina

2. dosk ASHGATE DASH MOUNTAIN - Van Stuivenberg Gerda S Thomson

3. dosk CIN CIN PAI Vixan - Przygodzka Beata

4. ? BORAT ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA - Śniegowska Natalia



Klasa pośrednia
1. doskCWC PROMINENT of Surprise - Schweizer Teresa
2. dosk Dusk HOGAN - Wodnicka Beata

Klasa otwarta
1 dosk CWC,CACIB Who's MONTECILLO - Grunewald Marion Vesa Lehtonen

2 dosk res CACIB, COBY VICTIS - Iłczyk Ewa

3 dosk CROSS MY HEART du Moulin de Mac Gregor - Kwaśnik Grażyna

4. dosk PRINCE POLO Pustynna Burza - Witkowska Anna
ASH ZIEMSKIE RADOŚCI - Kloczkowska Iwona
FUKS PUSTYNNA BURZA - Kosmal Grzegorz
GRAPHY Dusk - Sowisz Danuta
XENTI Jarwik - Winowicz Beata

Klasa championów
1 dosk  CWC TRISTAN LA MAGIE BLANCHE Magie Blanche -Fronia Dariusz Paweł Grabowski

2 dosk PAI Havasu - Skrobiszewska Paulina

3. dosk ASHGATE US PATRIOT - Van Stuivenberg Gerda S Thomson


Suki:
Klasa baby

1 w.o. Best Baby PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemord - Kąkol Maciej Agnieszka Karnas-Kąkol
2.PETIT SOURIRE A PARTIR DE Voldemort - Szkudlarek Monika

Klasa szczeniąt
1 w.o. BEST PUPPY - TIME BANDIT Devil In Disguise , wł. S. Senderowicz
?TREJSI Avaranche - Cygan Maria


Klasa młodzieży
1. dosk Zw.Nł.ZETTA-LILLY OD BOBIKA - Iłczyk Ewa

2. dosk KAJA MELL JARWIK - Wysoczańska Aneta

3. dosk IVETT of Acampe - Bielecki Grzegorz
4.??
From Dash Mountain Farm's FLAME - Jagers- Hermes Y. J. A. J.
I'M AMBER OF Sugar Star - Opozda Adrian
I'M SO FORTUNATELY VOLDEMORT - Szulżycka Aneta Karolina Wojda
MIRACLE MOLI z Makdani - Kołodziej Jacek
TRUE LOVE Vertragus - Szczechowiak Jarosław
VICTORIA FROM Magie Blanche - Kwaśnik Grażyna


Klasa pośrednia

1. doskCWC ,res.CACIB  U ARE MY SWEET FROM Voldemort - Nie Clottens Isabelle
2. dosk ROLLING RACE OF SURPRISE - Borucka Monika
3. dosk VALENTYNA OD BOBIKA - Iłczyk Ewa
DUSK HAZY MORNING - Smyczyńska Grażyna
GLORIA JENEK WEST TERRIER - Jenek Agnieszka


Klasa otwarta
1. dosk   CWC U ARE MY SILVER STAR FROM Voldemort


2. dosk DOXA CORNUS Adoxa - Węglewska Marta

3. ??
FIGA NIE BEZ ZNACZENIA - Kucharczyk Barbara
LETIE SOLANUS - Jenek Agnieszka


Klasa championów

stawka

1.dosk, CWC,CACIB, BOB,4 BOG Leonhards Lolita - Grunewald Marion

2.dosk JACQUELINE SNIEZNA FOCZKA - Hajczuk Ewa
3.dosk LAVITITITA OD BOBIKA - Iłczyk Ewa
 
porównanie suk
 

porównanie o BOB
 
 
NORWICH TERRIER
High Flyer's Smark - ocena doskonała, CWC, res. CACIB,A.J.Sumowscy
Drobina Zamlicze - ocena doskoanła, CWC, CACIB,A.J.Sumowscy