SZCZECIN/CACIB/21.06.2008
sędzia:L.Steer/Ro/

PSY

Klasa młodzieży

1.dosk.Zw.Mł.NJwR  PUZZLE MEANING Sunshine  Celebration - Zieja Barbara


2.dosk.
JUST A GIGOLO Gryffindor -Fronia Dariusz,

3.dosk.ASH Ziemskie Radości - Kloczkowska Iwona

4.dosk.CROSS MY HEART du Moulin de Mac Gregor- Kwaśnik Grażyna,
   dosk. XENTI Jarwik –Winowicz B.

 ? GRAPHY Dusk- Sowisz D.
 

 

 PUZZLE MEANING i XENTI Jarwik

Klasa pośrednia
1.dosk.CWC Leonhard's JAZZ MANN- Grunewald M

Klasa otwarta
1.dosk.CWC TIMMI 4-ME z Księżopola -Baron Mirosław


2.dosk.HELIX Z Filmowego Poddasza - Gil Sylwia


3.dosk.ADAX Malibu Crem- Pankiewicz Bożena,
CHANGELESS FROM Varius Canis - Brańka-Przybyszewska Marlena
TROVATORE LE GRAND VOYAGE Magie  Blanche- Mazurkiewicz Beata

Klasa championów
1.dosk.CWC,CACIB  My Hairy Braveheart scott D'AMORE- Hyczewska Ewa,


2.dosk. res.CACIB ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor- Kryszak A
3.dosk.COBY Victis –E.Iłczyk

COBY i ANTS

SUKI

Klasa młodzieży

1.dosk.Zw.Mł.Leonhard`s TIME  STAR- Grunewald M


2.dosk.Dusk  GUST OF WIND - Hajkowska M


3.dosk.I'M SO SWEET Superbia -Kryszak Agnieszka


4.dosk.ARWENA Vikantos from Green Pond FCI- Berndt Marianna

ANISA Ziemskie Radości FCI- Jakubowski Jakub,

dosk. ASHANTI Lady World -Widzyk Magda

LETIE Solanus - Jenek Agnieszka


ASHANTI Lady World  i Dusk  GUST OF WIND

Klasa pośrednia

1.dosk.CWC UNA Jarwik- Peńśko W.


2.dosk.LILI Solanus- Jenek Agnieszka
3.dosk.DASHING GIRL Varius Canis- Domino Kinga
4.dosk.NUTELLA Sfora Patii  - Małkowska Wiesława

Klasa otwarta

1.dosk.CWC,res.CACIB  KELLY od Bobika - E.Iłczyk


2.dosk.BIANKA White Bassi- Widzyk Magda
3.dosk.Vertragus LAVI- Naborowska Izabela


4.dosk.ZOJA Fanbellina- Budzińska Elżbieta

ANETKA CHRUSTOWIANKI FCI -Testka Alicja

BJORK Fanabellina - Kulak Damian

CAMEA Medicus Veterinarius -Staniewicz Joanna

 

Klasa championów

1.dosk.CWC,CACIB,BOB My Hairy Braveheart SECRET TOUCH- Hyczewska Ewa,

2.dosk.UP'TO'DATE du Moulin de Mac Gregor -Kryszak Agnieszka


porównanie suk