SZCZECIN /CACIB/-19.06.2004

Sędzia:Zvi Kupfenberg/ISR/  

Foto:W.Sobczyński i własne

PSY

klasa młodzieży/9/8/

1 dosk.Zw.Mł.NJwR                                Leonhards LUCKY BOY-wł.M.Grunewald

2 dosk.                                                    XIMERONI z Księżopola-wł.R.Debersztyn-Hamerska

3 dosk.                                                    JUMPING JACK FLASH White Headlins-wł.I.Sobczyńska

4 dosk.                                                    ALEG od Miluchy-wł.J.Marko

  dosk.                                                     IVO Vertragus-wł.M.Kruk-Szpojankowska

  dosk.                                                     Leonhard's PERFECT POPSTAR-wł.R.Banasik

  bdb.                                                      DUKAT Mei-Lan-wł.M.Swastek

  dosk.                                                     NUGAT Żywe srebro-wł.D.Ładyński

klasa pośrednia /2/2/

1 dosk.CWC,res.CACIB                           Leonhards JOHNNY GUITAR-wł.M.Grunewald

2 dosk.                                                   ALEX z Wioski Goławiec-wł.E.Lasek

klasa otwarta /5/3/

1 dosk.CWC,NPwR,CACIB,BOB,IIBOG             ANVIL Medicus Veterinarius-A.Szulżycka

2 dosk.?                                                JON Połkrza-I.Żywiecka

3 dosk.?                                                BAZYL Pustynna Burza-wł.M.S.Szydłowscy

SUKI

klasa szczeniąt /1/1/

1 w.o.                                                  NATHIA Pustynna Burza-wł.B.Backlin

klasa mlodzieży /4/4/

1 bdb.                                                  KORA Solanus-wł.R.Banasik

2 bdb.                                                  CANDY Medicus Veterinarius-A.Dambek-Machel

3 bdb.                                                  INDI Vertragus-wł.P.Skrobiszewska

4 bdb.                                                  NAFI Żywe Srebro-wł.G.Walczak

 

klasa pośrednia /2/2/

1 dosk.CWC,NSwR,CACIB                    Leonhards JOYOUS  LINE-wł.M.Grunewald

 

2 bdb.                                                  VIKA Agais-wł.U.Modzelewska

klasa otwarta /5/4/

1 dosk.CWC                                         MEYZE MELL Jarwik-wł.J.Rus

2 bdb.                                                  JENNA v.Ostender Hof-wł.E.Kadow

 

3 bdb.                                                  LUSI Żywe Srebro-wł.M.Nowosadko

4 bdb.                                                 GIENI Romualdus-wł.M.Lepka

 

klasa championów /2/2/

1 dosk.CWC,res.CACIB                       LENZIE Jarwik-wł.J.Szewczyk

2 dosk.                                                KALA Żywe Srebro-wł.B.Baron

                                                  BOG