SOPOT/CACIB/-11.08.2012
sędzia:: Hanne Laine Jensen (DK)
Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 3 1037 - 1039


1.dosk.Zw.Mł.MAX ERNST DAISY CLUB-Napierała Toboła Brygida ukończył Mł.Ch.Pl
/Karamynd GUNS WITH ROSES x EMMA Daisy Club/

2.dosk.GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. Beata Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan),



Klasa pośrednia - Intermediate Class 5 1040 - 1044


 1.dosk.CWC,res.CACIB AMBASADOR of BEAUTY  Royal Lord FCI,Andrys Dorota
/XEO JAZZ Jarwik x MONA LISA OF Flammeus


2.dosk.ORLANDO Alia res,U.Kilińska
/Krisma SPIT`N POLISH x FLORA Alia res/

 

3.dosk.BRAISBOY Aukstumu Saule

 
 
4.dosk.MR.KAMARO  Ahimenes,Gorczyca-Giza Monika
/A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes

bdb.ELVIS Beta Plus,Smoliński Mariusz


Klasa otwarta - Open Class 2 1045 - 1046

1.dosk.CWC GIZMO Canis Terra,Grzybek Paulina
/Ruffus Blataj x Anabell Canis Terra/
 
2.bdb.WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord FCI ,Badziąg Justyna
/I`M THE BEST Superbia x MONA - LISA OF Flammeus/


Klasa championów - Champion Class 3 1047 - 1049

1.dosk.cwc,cacib ,BOB CIN CIN PAI Vixan,Przygodzka Beata
/Havasu PAI x UNITA Fanbellina/

2.dosk.ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor,E.D.Małysa
/TOUCH-OF-CLASS Du Moulin De Mac Gregor x SMARTIES Du Moulin De Mac Gregor/

3.dosk.JONATHAN Sunshine Celebration-Kotlas Sarnjai Zita
/UN POIR MOI du Moulin de Mac Gregor x BOUNTY du Moulin de Mac Gregor/



porównanie psów

Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 1 1050
1.wo.PRINCESS PRIMA VERA Pół żartem, Pół serio,Bartosik-Czok Ewa


Klasa młodzieży - Junior Class 4 1051 - 105
1.dosk.Zw.Mł.,NJwR TOLA STORCZYKOWA FCI,wł.Leszczyńska Magdalena
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)

2.dosk.MELANIA Biała Osa ,Borucka Monika
/ PROMINENT of SURPRISE x FIONA Biała Osa/

3.bdb.SUNSHINE White Bunnies /FCI/
/HELIX z Filmowego Poddasza x  DELICIOUS PRINCESS Szajka Rudych


Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 1055 - 1057
 1.dosk.CWC,CACIB FORTUNELLA Surprise Westie Borucka Monika
/
Rolling Dancer of Surprise x Peaches'n'Cream of Surprise/


2.bdb.ALL WITHIN MY HANDS IN Grandiflora,E.Blascinska
/Karamynd GOES TO STAR WEST x METALLICA AT Grandiflora//


3.bdb.ARISA Medicus Veterinarius,Poniewierska Marta


Klasa otwarta - Open Class 8 1058 - 1065
1.dosk.CWC BUTTERFLY Od Bobika,E.Iłczyk
 2.dosk.DIXI CORNUS Adoxa ,Bartosik-Czok Ewa
/Ashgate CORNUS x FINEZJA Adoxa/

3.bdb.CONEY ISLAND BABY Grandiflora E.Błaszczyńska
/Master of Puppets Grandiflora x Artemiss Blataj/

4.bdb.SITA Whiskwestie FCI,Małota Maria
/Leonhard's SPECIAL AGENT x COLA Flammeus/

bdb.ANNABEL CORNUS Adoxa (FCI),Jurkowska Katarzyna
/ASHGATE CORNUS x ASHGATE RONEVAL CEOL BEAG/

 
db.EMILI od Pepina Małego

db.ABBA Lucky Nuka



Klasa championów - Champion Class 3 1066 - 1068

1.dosk.CWc,res.CACIB YENEFER OD BOBIKA,E.Iłczyk
/TOUCH OF CLASS DE MOULIN DE MAC GREGOR x MALA VICTIS/

2.dosk.ANGEL BSO Rozental,E,D.Małysa
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

 


BOB & BOS


BOG