SOPOT/CACIB/ 13.08.2011

sędzia:M>Kozłowska

PSY
klasa baby

1.wo.Best BABY GAIUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,B.Przygodzka
/KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan/

klasa szczeniąt
1.wo.AMBASSADOR OF BEAUTY Royal Lord FCI,Andrys Dorota,
/XEO JAZZ Jarwik x MONA-LISA OF Flammeus/

klasa młodzieży


1.dosk.Zw.Mł.WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord FCI ,Badziąg Justyna
/I`M THE BEST Superbia x MONA - LISA OF Flammeus/


2.dosk.WHITE WINNER PAI Vertragus ,Błoch Katarzyna
/Havasu PAI x PRECIOUS PATSY Vertragus/

3.dosk.LORAN Medicus Veterinarius ,Dambek Machel

/Marlon vom Schloss Schwuelper x Last Diamond Tree Fanabellina/
 

klasa pośrednia
bdb.MEMORY OF THE FRIEND Fanbellina,Skrzeszewska Anna
/HAVASU PAI x NUTSHELL Fanbellina/
 

klasa otwarta


1.dosk.CWC ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor,Małysa Dariusz, Edyta
/Touch-OF-CLASS Du Moulin De Mac Gregor x SMARTNES Du Moulin De Mac Gregor/


2.dosk.BRAVEHEART Kuźnia Dusz,Bubienko Michał
/S. Master Scot of Gloryland x Tamuszka 4me z Księżopola/

3.bdb.ARMAGEDON Bso Rozental,Kortas Arkadiusz
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/


4.bdb.CASPER Se-La-Vi,Obara Katarzyna
/Astor Buck Adoxa x Trisha Victis/

klasa championów

stawka





1.dosk.CWC,CACIB,BOB ,2 BOG Superbia I'M THE BEST ,A.Siwulska
/Un Pour Moi Du moulin De Mac Gregor x Avra Superbia/

2.dosk. res.CACIB PAI Havasu,P.Skrobiszewska
/Markstown MR HAVASU x Havasu Hells Angel/



3.dosk.CIN CIN PAI Vixan,Przygodzka Beata
/Havasu PAI x UNITA Fanbellina/

4.dosk.ANCYMON BSO Rozental,Małysa Dariusz,E.
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

 


res .CACIB i CACIB


 

SUKI
klasa baby

stawka


1.wo.
CHIANTI BSO Rozental,Małysa Dariusz, Edyta
/ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

2.wo.AMAVEL (FCI) ALTA,Majewska Karolina
/HAVASU PAI x JOY TU THE WORLD/

3.wo.CECILE Zywe Srebro,Dzitko Izabela,
/TIMMI 4 ME z Księżopola x BONITA ZU DEN TATZEN VON MORGENTAU/


klasa szczeniąt
1.wo. BEST PUPPY A SUPER CANDY Royal Lord FCI,Badziąg Justyna
/XEO JAZZ Jarwik x MONA LISA OF Flammeos/

klasa młodzieży

stawka


lokaty


1.dosk.Zw.Mł.,NJwR Superbia SWEET MIRACLE ,A.Siwulska
/Un Pour Moi Du Moulin De Mac Gregor x Avra Superbia/

2.dosk.BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta,Weglewska Agnieszka
RUFFUS Blataj x VIVIEN od Bobika


3.dosk.
VOLTA PAI Vertragus,B.Przygodzka
/Havasu PAI x MIRACLE Leonhard's/


4.dosk.SHEYNA Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/


bdb.
ZETA Victis,Walczyńska Anna
/ALBORADA GARIMPEIRO x COCO Big White/

klasa posrednia

1,2,3- PAI`s Kids :))




1.dosk.CWC VICKI PAI Vertragus,P.Skrobiszewska
/
/Havasu PAI x MIRACLE Leonhard's/


2.dosk.JOOLLA Z POOLLA Jarwik Pol ,Rus Jarosław
/Havasu PAI x SAFFIRA Jarwik/

3.dosk.TREJSI Avaranche,Cygan Maria
/Havasu Pai x LAVI Vertragus/

4.dosk.FLORIDA Vixan,Boszke Karina
/RUFFUS BLATAJ x ANABELL Vixan/

dosk.MAGIC ZUZANNA Urwiska Szkocji,Gorąca Barbara
/ARMADEL'S MASTERS CHOICE x MAGIC NESCA Urwiska Szkocji/

bdb.CHOPIN ETIUDA Medicus Veterinarius,Nelke Justyna
/Alborada Curro x Yasmina 4 ME z Księżopola/

bdb.DEBI Romualdus,Migoń Joanna,
/HAVASU PAI x TUSIA Romualdus/


bdb.Just Misty JARWIK POL ,Machola Ksenia
/Havasu PAI x SAFFIRA Jarwik/


bdb.SUGAR STARLIGHT OF Whiskwestie FCI,M.Piechocka
/Leonhard's SPECIAL AGENT x COLA Flammeus/

nb.AISZA ZAMECZEK NAD NIDĄ,Krochmal Anna
/Alborada Buck x DODA Zameczek na Nidą/

klasa otwarta


1.dosk.CWC,CACIB CRAZY CRIPSY FROM Lady World,Suchecka Agnieszka
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MAC GREGOR x ALITA AWELP/

2.dosk.res.CACIB U ARE MY CRAZY FROM Voldemort,Szulżycka Aneta
/MY NUMBER ONE SUPERBIA x PETIT CADEAU DE GRYFFINDOR/

3.dosk.KAJA MELL JARWIK ,Wysoczanska Aneta
/WHO'S MONTECILLO x SAFFIRA Jarwik/

4.dosk.SUMMERTIME Totus Tuus,Łubkowska Paulina
/SPEEDY GONZALES DU MOULIN DE MAC GREGOR x MY SUGAR LOVE SUPERBIA/


dosk.ACHNAMARA (FCI) JOY TU THE WORLD ,Majewska Karolina
/DERYL CORNUS ADOXA x XANABELA z Ksiezopola/

dosk.DELICIOUS-PRINCESS SZAJKA RUDYCH,Królikiewicz Sylwia
/ASHGATE CORNUS x KLARA PUSTYNNA BURZA/

dosk.MICHALINA Urwiska Szkocji,Gorąca Barbara
/MAGIC OLAC Śląska Gwara x MOON MAGIC WITCH Urwiska Szkocji/


bdb. AMIRA SNOW STAR OF AGIDOR ,Suwała Izabela
/Agent Cornus Adoxa x Grace Buck Adoxa/

bdb.
BI-BI Bialy Blask,Broda Regina
/COBY Victis x KLARADONA z Briesen/


bdb.COKO V-Amada,Szaładzińska Daria
/GOTTI od Rezika x VENDI WHITE Połkrza/

bdb.
DIANA Szajka Rudych,Kolos Artur
/
/ASHGATE CORNUS x KLARA PUSTYNNA BURZA/

bdb.WIWA POŁKRZA,Dudalska Anetta
/AGENT DOMESTICUS x FINESSE LADY WHITE MATRICARIA/

klasa championów
1.dosk.CWC JACQULINE Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/TITANIC vom Deipen Brook x FRUZIA SOFINETKA Vena/


suki res.cacib i cacib



wybór najlepszego szczenięcia

 

BOB