SOPOT/CACIB/ 14.08.2010
 
sędzia:Kari Jarvinen (FIN)
 
klasa szczeniąt
1.wo.NSzwR HERO Geslander- Reisch Bozena Barbara Księżopolska

klasa młodzieży
1.dosk.Zw.Mł.CIN CIN PAI Vixan- Przygodzka Beata -ukończył Mł.Ch.Pl !!!


klasa pośrednia
lokaty
 
1.dosk.CWC STEP BY STEP Sunshine Celebration- Zenina Margarita
 
2.dosk.PROMINENT of Surprise- Schweizer Teresa

3.bdb.ANCYMON BSO Rozental- Małysa Dariusz

4.db.LORD Solanus-Adrianek Kamila Robert Adrianek

klasa otwarta

stawka

1.dosk.CWC ,res.CACIB ALBORADA SKY CAPTAIN- Sushkova Jekaterina

2.dosk.BRAVEHEART Kuźnia Dusz-Bubienko Michał

3.dosk.MARLOW VOM SCHLOSS SCHWUELPER-Dambek-Machel Adrianna
 
4.bdb.XENTI Jarwik - Winowicz Beata

db.OASIS CALM Pustynna Burza- Kąkol Maciej Agnieszka Karnas - Kąkol-

db.YERSEY JARWIK Góra Anna

klasa championów

stawka
 

lokaty
 
1.dosk.CWC,CACIB,BOB,2BOG  Superbia I'M THE BEST- Siwulska Anna

2.dosk.AGENT CORNUS Adoxa-Sawczuk Magdalena

3.dosk.XEO JAZZ Jarwik Wendt Stanisław
 
4.dosk.GLACE CHERRY VALIANT KNIGHT- Sushkova Jekaterina
 
 
 
SUKI
klasa baby

1.ob.ZETA Victis - Walczyńska Anna

klasa  szczeniąt
1.wo.PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort- Kąkol Maciej Agnieszka Karnas -Kąkol

klasa młodzieży

lokaty
1.dosk.Zw.Mł.,NJwR IVETT of Acampe-Bielecki Grzegorz
 
2.dosk.Superbia BE MY QUEEN- Siwulska Anna
 
3.dosk.KAJA MELL JARWIK- Wysoczanska Aneta

4.dosk.Achnamara (FCI) JOY TO THE WORLD- Majewska Karolina
dosk.BORA BORA OF Agidor-Sawczuk Magdalena

bdb.ABI Anczar- Walczyńska Anna
bdb.I'M SO FORTUNATELY VOLDEMORT- Szulżycka A. Karolina Wojda
bdb.TREJSI Avaranche-Cygan Maria - Białogard
bdb.TIRAMISU DEVIL IN DISGUISE-Osadnik Remigiusz
db.HARI Vena- Schweizer Teresa

klasa pośrednia
lokata 1 i 2
 
1.dosk.CWC,res.CACIB ROLLING RACE OF SURPRISE -MonikaBorucka
 
2.dosk.U ARE MY MAD GIRL FROM Voldemort Szulżycka Aneta Loreta Grubliauskiene

3.bdb.AJLI Lewandków Zagroda Dambek-Machel Adrianna
 
 4.bdb.BENITA Medicus Veterinarius Bartoszewska Krystyna
db.ANGEL BSO Rozenta Małysa Dariusz

db.AMIRA SNOW STAR OF Agidor Suwała Izabela
db.OMENA Xandrina Woźniewski Mirosław

klasa otwarta
 
1.dosk.CWC,CACIB SUNSHINE Totus Tuus-Cichoń Małgorzata
 
2.dosk.KARAMYND FORGET ME NOT-Koriat-Zumis Iza Barbara Księżopolska

3.dosk.BONITA ZU DEN TATZEN VON MORGENTAU- Baron Mirosław
 
4.bdb.MERCEDES VOM SCHLOSS SCHWUELPER-B.Księżopolska
 
bdb.U ARE MY SWEET FROM Voldemort-  Clottens Isabelle - Jolimetz

db.FLORA Alia res Kilińska Urszula
db.IRIS MORNING STAR OF Hildor- Ulatowska-Wilk Małgorzata

db?.MADAME DE Castaway-Fuszara Katarzyna Marcin Fuszara

nb?.EMMA DAISY CLUB-Napierała-Toboła Brygida
 

suki CACIB i res.CACIB
 
porównanie szczeniąt
 

wybór BOB
 

BOB - BOS -NJwR
 

BOB,2 BOG Superbia I'M THE BEST- Siwulska Anna
 
 
NORWICH TERRIER
Drobina Zamlicze - ocena doskonała, CWC, CACIB, BOB-A.J.Sumowscy