SOPOT/CACIB/-8.08.2009
 
sędzia.M.Świętoń
 
PSY
kl.szczeniąt/Puppy cl.
1.wo.CRYSTAL DON CARLOS FROM Lady World ,A.Kania, M.Widzyk
2.ob.ANCYMON Bso Rozental ,D.Malysa
3.ob.ARMAGEDON BSO Rozental ,A.Kortas Arkadiusz


kl.młodzieży/Junior cl.

1dosk.NJwR  GARIMPEIRO Alborada ,S.Stepniewski
2bdb.YORDAN KAI 4ME z Ksiezopola ,M.Korutowska
3bdb.RONALDO Royal Lord FCI, A.Zaorski Adam
4bdb.BOSTON Medicus Veterinarius, K.Cichecka
db.MARLON vom Schloss Schwuelper ,B.Ksiezopolska


kl.pośrednia/Intermediate cl.
1.dosk.CWC,CACIB ,BOB ROYAL TOUCH TO Gryffindor ,A.Kryszak Agnieszka
2.dosk.BUBBLE TROUBLE Lady World ,M.Widzyk Magda


3.dosk.BAFFI Romualdus ,M.Korutowska
4.bdb.BRAVEHEART Kuznia Dusz ,M.Bubienko

klasa otwarta/Open cl.

1.dosk.CWC XEO JAZZ Jarwik ,S.Wendt Stanisław


2.doskLUCKY Solanus ,A.Biernacka
3.bdb.DEXTER Kizos ,M.Mikolajczak
4.bdb.BARON White Butterfly ,D.Krysinski
bdb.BISEHA z Domu Lukasza ,I.Kozlowska
db.AMBI TUBEROZA ,I.Orkiszewska


kl.championów/Champion cl.
1.dosk.CWC res.CACIB AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor ,Del Pino Plaza Juan, A.Kryszak
2.dosk.PAI Havasu ,P.Skrobiszewska



3.dosk.COBY Victis ,E.Ilczyk
4.dosk.ASHGATE EUONYMUS ,J.Napierala


dosk.LANCASTER VENA ,M.Urbanska


SUKI
kl.szczeniat/Puppy cl.

1.wo.NSzwR ROLLING RACE of Surprise ,M.Borucka


2wo.Achnamara (FCI) HONEY HONEY ,P.Koriat, I.Koriat-Zumis,
3ob.ANGEL Bso Rozental ,D.Malysa
4.ob..SUMMERTIME Totus Tuus ,P.Lubkowska

kl.młodzieży/Junior cl.
1.dosk.Zw.Ml.Achnamara (FCI) FIVE O'CLOCK ,I.Koriat-Zumis,E.Zumis
2.bdb.YASMINA 4 ME z Ksiezopola ,A.Dambek - Machel
3.bdb.AMIRA SNOW STAR Of Agidor ,I.Suwala
4.bdb.ANNABEL CORNUS Adoxa FCI ,K.Brzozowska
bdb.BENITA Medicus Veterinarius ,K.Bartoszewska
db.JESSY MY DESTINY Lexie's World ,K.Boszke
db.DAFFY Szymborska Dolina ,B.Ciesielska


kl.posrednia/Intermediate cl.
1.dosk.CWC JACQUELINE Sniezna Foczka ,E.Hajczuk Ewa


2.bdb.BONITA ZU DEN TATZEN VON MORGENTAU ,M.Baron
3.bdb.ATI Kociewska Gwiazdeczka ,A.Trudnowski
db.AYLA kociewska Gwiazdeczka ,J.Teleżyńska-Gajewska
db.TUSIA Romualdus ,E.Czerwinska-Trochowska

kl.otwarta/Open cl.
1.dosk.CWCDusk /FCI/ GUST OF WIND –M.Hajkowska
2.dosk.REMI ROCKET Vertragus ,M.Kruk-Szpojankowska


3.dosk.MASZA BETA PLUS ,U.Jablonski, J.Jablonski

4.dosk.LANDRYNKA Banderola ,D.Malysa
dosk.MONTANA z Ogrodów polskich,R.Kubiczek
bdb.IRIS MORNING STAR OF Hildor ,M.Ulatowska-Wilk
bdb.TAJA Żywe Srebro ,B.Klesińska
bdb.DOLLY Vena ,J.Niedzwiecka
db.CONNIE Jar-White, R.Maciejewski

kl.championów/Champion cl.
1.dosk.CWC,CACIB TAMUSZKA 4 ME z Ksiezopola ,M.Bubienko
2.dosk.res.CACIB LAVITITITA Od Bobika ,E.Ilczyk