SOPOT/cacib/-11.08.2007

sędzia:E.Chwalibóg                               FOTO
                                                     
PSY
klasa szczeniat

1.WO.ACTOR PICO BELLO z Szubina,wł.Skrzeszewska Anna

klasa młodzieży

lokaty

1.dosk.Zw.Mł. DODUS 4ME z Księżopola,wł.Ilińska-Rozbicka Agnieszka,


2.dosk.TRISTAN LA MAGIE BLANCHE MagieBlanche (FCI),wł.D.Fronia
3.dosk.ULISSES Jarwik,wł.Ptaszyńska Joanna
4.bdb.VIVALDI Vena,wł.Krispin Lucyna,

klasa pośrednia
1.dosk.CWC TAFFY Szkockie Asy,wł.Kurzeja Sławomir,
 2.dosk.MINI MORIS of Flammeus,wł.Stemplowska Kamila
3.dosk.AZREAEL QUADRUPEDIUM,wł.Manarczyk Karolina,
 
klasa otwarta
 1.dosk.CWC,res.CACIB ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor,wł.O'Connor-Coppe Ruth, Agnieszka Kryszak,
2.dosk.TIMMI 4 ME z Księżopola,wł.Baron Mirosław,
3.dosk.FANTASTIC PAUL v. Steinburger Land,wł.Dranicka Hanna,
4.bdb.FENDO z Filmowego Poddasza,wł.Mikołajczak Robert,
   bdb.RANGER Fanbellina,wł.Ciurzyńska Iwona,
   bdb.TAJSON od Typków,wł.Tusińska-Bebel Ewa,

 

klasa championów
1.dosk.CWC,CACIB,U ARE THE ONE du Moulin De Mac Gregor,wł.A.Kryszak

SUKI

klasa szczeniąt

lokaty
1w.o. Best PuppyLANDRYNKA Banderola, Małysa Dariusz, Skawina
2.ob.ARWENA VIKANTOS from Green Pond (FCI), Berndt Marianna, Warszawa
3. ob.SHILLA Witobelanka, Śniegowska Natalia, Gniezno

klasa młodziezy
1.dosk.Zw.Mł. PETIT CADEAU DE Gryffindor,wł.Szulżycka Aneta,
2.dosk.TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche (FCI),wł.Fronia D.
 3.dosk.UNA Jarwik,wł.Peńśko Wlodzimierz,
4.dosk.ANABELL Canis Terra,wł.Miąsek Jolanta
  bdb. CHANEL Tecono,wł.Śniegowska Natalia,
   bdb.DIUNA Westie World,wł.Kubowicz Grażyna

klasa pośrednia
1.bdb.TUTINA Jarwik,wł.Rus Jarosław
2.bdb.FINEZJA Domesticus,wł.Migoń Joanna,
3.bdb.MONA-LISA OF Flammeus,wł.Zdanowicz Justyna
 

klasa otwarta
1.dosk.CWC,res.CACIB VANILLA Lexie's World,wł.Zawiązała Katarzyna


2.dosk.LAVI VERTRAGUS,wł.Naborowska Izabela
3.dosk.EMI DULCIS USURPATOR,wł.Rutkowska Jolanta,
4.dosk.MARGARET White Mandragora,wł.Flis Barbara
    dosk.?NIKA Lido-Słoneczne,wł.Cygan Maria
    bdb.VICTORIA Flammeus,wł.Zdanowicz Justyna,
    bdb.MAKÓWKA Sagittarius,wł.Witkowski Henryk
    bdb.LENA Romualdus,wł.Czerwińska-Trochowska Ewa
    bdb.ARIA z Domu Łukasza,wł.Gumińska Elżbieta,
    bdb.LOS ANGELES Solanus,wł.Walczak Jerzy,

klasa championów
1.dosk.CWC,CACIB ,BOB,2BOG MY MIRACLE FROM Gryffindor,wł.Kryszak A.

                     
                                                                                                     BOG