RACIBÓRZ   15.06.2003 /CWC/

          SĘDZIA:T.COUSINS /GB/

             zdjęcia:P.Błaszczyński

       PSY

    klasa młodzieży

   I dosk.                           DEWIL Orchidea Boyx's-wł.J.Urbaniec

                         

   II dosk.                                ORLANDO Urwiska Szkocji -wł.B.Osak

                          

      klasa pośrednia

  I dosk.CWC                          Charosmack  COLD AS ICE -wł.M.Cikhartova& E.Svecova /CZ/

                                 

      klasa otwarta

   I dosk.CWC,NPwR                      OLIVER Urwiska Szkocji -wł.K.Krzyżowski

                      

                 

                         porównanie o NPwR :COLD AS ICE , OLIVER    

         SUKI

   klasa szczeniąt

  I w.o.najl.szczenię                 VIVIENNE Blataj wł.E.Błaszczyńska

   II w.o.                                         ELWIRA Orchidea Boyx's -wł.R.Zabaj

   klasa młodzieży

  I dosk.Zw.Mł.BEST Junior     DIWIEN Orchidea Boyx's-wł.S.Satanova /CZ/

                                  

    II dosk.                                    DANCING IN SNOW FROM Grandiflora-wł.E.Błaszczyńska

                                   

   III dosk.                                       VICTORIA  Urwiska Szkocji wł.N.A.Perek

   IV dosk.                                      DEBBIE Orchidea Boyx's  -wł.K.Bankova

                   

                      III lok.                             II lok.                                      IV lok.

       klasa pośrednia

  I dosk.CWC,NSwR,BOB                 JESSICA  Urwiska Szkocji -wł.A .Siwulska

                            

     II dosk.                                              DUCKI ze Zelene Orechovky -wł.M.Cikhartova

                                   

      III dosk.                                      MALA Victis   wł.E.Iłczyk

 

                

                          II lok.                                          I lok.                                              III lok.

          klasa otwarta

    I dosk.CWC                                  MILADY Urwiska Szkocji -wł.D.Głodkowska

                              

        II dosk.                                        BARBI Rodaja  wł.T.Dyduch

        

             NPwR                                                                    NSw R,BOB                                      Zw.Mł.suka