POZNAŃ/CACIB + Zwyc.Polski/-7.11.2010
sędzia:J.Gajewski

PSY - MALES
Klasa baby - baby class 2 1424 - 1425
1.wo.NBwR  I`M THE BEST LORD Jenek ,A.Jenek
/ I`M THE BEST superbia x LILI Solanus/

2.ob.WHITE EXELLENTLORD OF Royal Lord ,J.Badziąg
/ I`M THE BEST superbia x MONA LISA OF Flammeus/

Klasa młodzieży - junior class 4 1426 - 1429

1.dosk.Zw,Mł. Mł.Zwyc.Polski EVER FOR EVER Lady World-M.I.Widzyk
/UN POUR MOI dMdMG x ALITA Awelp/


2.dosk.CIN CIN PAI Vixan,B.Przygodzka
/havasu PAI x UNITA Fanbelline/

3.dosk.Ashgate DASH MOUNTAIN,van Stuivenberg
/Ashgate US PATRIOT x Ashgate MAYBOLE/

4.bdb.BORAT Snieznobiała Zgraja,N.Śniegowska
/Leonhards PERFECT POPSTAR x CHANEL Tecono/

Klasa pośrednia - intermediate class 3 1430 - 1432

1.dosk.CWC SNOWLY ANGEL TOTUS Tuus,P.Król
/SPEEDY GONZALES dMdMG x MY SUGAR LOVE Superbia/

2.dosk.ANCYMON Bso Rozental.D.Małysa
/ANTS INHIS pANTS dMdMG x LANDRYNKA Banderola/

3.bdb.
KAMEL CORNUS Adoxa-M.Grzechowiak
/Ashgate CORNUS x Charosmack CALL TO THE STARS/

Klasa otwarta - open class 5 1433 - 1437
1.dosk.CWC DON`T TOUCH del Goyepino ,J.Del Pino
/ALBERTITO dMdMG x ATHENEA del Goyepino/

2.dosk.
ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor Juan del Pino, Małysa Edyta
/TOUCH OF CLASS dMdMG x SMARTNES dMdMG/

3.dosk.BRAVEHEART kużnia Dusz B.Księżopolska
/S.MASTER SCOT of Gloryland x TAMUSZKA4ME z Księżopola/

4.dosk.PRINCE POLO Pustynna Burza ,A.Witkowska
/ANVIL Medicus Veterinarius x ELMA Pustynna Burza/

bdb. MARLOW vom Schloss Schwuelper ,A.dambek-Machel
/ALABAMA vom Schloss Schwulper x ISSY vom Schloss Schwulper/

Klasa championów - champion class 4 1438 - 1441

stawka
1.dosk.CWC,CACIB,Zwyc.Polski BUBBLE TROUBLE Lady World,M.Widzyk
/Ashgate CORNUS x ALITA Awelp/


2.dosk.res.CACIB Havasu PAI ,P.Skrobiszewska ukończył Interchampionat
/Markstown MR HAVASU x Havasu Hells Angel/

3.dosk.
A HELL OF A KNIGHT  du Moulin de Mac Gregor -Juan Del Pino Plaza, Fryz-Nowacka A
/PAUL HOCHONS dMdMG x UNFORGETTABLE OVALOU d MdMG/
 

porównanie psów
 
 

SUKI - BITCHES
Klasa baby - baby class 1 1442 - 1442
1.wo.IMAGINE ME AND YOU Dusk FCI-M.Trębicka -Wierzchowiecka
/Havasu PAI x gust of wind Dusk FCI/

Klasa szczeniąt - puppy class 3 1443 - 1445


1.wo.NSzwR VOLTA Vertragus ,B.Przygodzka
/Havasu PAI x Leonhards MIRACLE/



2.wo.SHEYNA Śnieżna Foczka ,E.hajczuk
/AINT HE SWEET d MdMG x FRUZIA Sofinetka Vena/

 
3.ob.PIRANIA AMICO BIANCO z Księzopola ,K.Jastrzębska
/MELVIN vom Schloss Schwulper x DIUNA Geslander/

Klasa młodzieży - junior class 15 1446 - 1460

1.dosk.Mł.Zw.Polski From Dash Mountain Farm`s FLAME ,Y.Jagers-Hermes
/From Dash Mountain Farm`s FLASHMAN x From Dash Mountain Farm`s LEVI LOIS/

2.dosk.Gorwin CASABLANCA,O.Gordovska
/Havasu PAI x
.TEQUILA BLANCA Irsimos/


3.dosk.CHIARO DI LUNA Amico Bianco, K.Jastrzębska
/Alborada CURRO x TOU TOU 4Me z Księżopola/

4.dosk.TREJSI Avaranche,B.Cygan
/Havasu PAI x LAVI Vertragus/
 
dosk.ALLURE Alia res,U.Kilińska
/GARIMPEIRO Alborada x LOLI Alia Res/

dosk.BUTTERFLAY OD BOBIKA- Iłczyk Ewa
/
COBY Victis x YENTL Victis/

dosk..CELESTYNA od Bobika,B.Golał
/COBY Victis x KELLY od Bobika/

bdb.HOT LAVA Se-La-Vi ,A.Świtacz
/
/PUZZLE MEANING Sunshine Celebration x BRITNEY Se-La-Vi/

bdb.SUGAR STARLIGHT OF Whiskwestie,M.Piechocka
/Leonhards SPECIAL AGENT x COLA Flammeus/

bdb.WHITNEY Se-La-Vi ,B.Tomczak
/PUZZLE MEANING Sunshine Celebration x HEY LOOK AT ME Se-La-Vi/


Klasa pośrednia - intermediate class 12 1461 - 1472

 


1.dosk.CWC ROLLING RACE OF Surprise,M.Borucka
/ROLLING ROCK OF surprise x PIRQUETTE Of Surprise/


2.dosk.AMY Herbu Blacb& White ,B.Księzopolska
/4ME z Księżopola x ŚWIERSZCZYK z Księżopola/

3.dosk.
BORA BORA OF Agidor ,Sawczuk Magdalena,
/AGENT CORNUS Adoxa x GRACE BUCK Adoxa/


4.dosk.JOY TO THE WORLD K.Majewska
/DERRYL CORNUS Adoxa x XANABELLA z Księżopola/
 
dosk.ERA Ragazze Diavolesse ,M.Grzechowiiak
/Ashgate EUONYMUS x CLEO Tecono/

dosk.EXPERIENCE OF VICTORY Mirasol,J.Jędrecka
/O`La La SUPER BOY x TIDE OF VICTORY Superbia/

dosk.Solanus KORA SONIA ,B.Golał
/Leonhards PERFECT POPSTAR x ORIGAMI Solanus/
 
dosk. O`MATRICARIA Xandrina,B.Stempska-Meyer
/SHAKEN not Stirred x I`M CLEAR DREAMS WHITE Matricaria/
 
bdb.MONI BELONI z Księżopola .E.Krasnodębska
/BOND Geslander x MILA MON CHERI z Księzopola/
 
bdb. OMENA Xandrina ,M.Woźniewski
/SHAKEN not Stirred x I`M CLEAR DREAMS WHITE Matricaria/
 
 bdb.SUNNY DAY Totus Tuus ,B.Grzybowska
/SPEEDY GONZALES dMdMG x MY SUGAR LOVE Superbia/
 
bdb. MAJA Kizos ,S.Sikora
/IRYS Alrauna x AMBER La Kora/

Klasa otwarta - open class 9 1473 - 1481

1.dosk.CWC res.CACIB JACQUELINE Śniezna Foczka ,E.Hajczuk
/TYTANIC vom Deipen Broock x FRUZIA SOFINETKA Vena/

2.dosk.BONITA zu den Tatzenvon Morgentau ,B.Baron
/CAMERON LIMBO von Steinberg x ROSA Żywe Srebro/
 
3.dosk.EMMA Daisy Club ,B.Napierała-Toboła
/Armandale`s MASTER CHOICE x AURA Daisy Club/
 
4.dosk.LETIE Solanus ,A.Jenek
/Leonhard`s PERFECT POPSTAR x KORA Solanus/
 
dosk.AMY Śnieżnobiała Zgraja ,N.Śniegowska
/Leonhards PERFECT POPSTAR x CHANEL Tecono/
 
bdb.DAISY Kizos ,I.Matuszak
/IRYS Alrauna x gwiazda Alrauna/

Klasa championów - champion class 3 1482 - 1484

lokata 3 i 1
 
1.dosk.CWC,CACIB,Zwyc.Pl BOB LIKE A STAR OF Gryffindor,A.Kryszak
/I`M THE BEST superbia x UP TO DATE d MdMG/

2.dosk.TEQUILA BLANCA Irsimos,L.Gordovska
/SPEEDY GONZALES dMdMG x Brait Nouz SAY ME YES/

3.dosk.LAVITITITA od Bobika ,E.Iłczyk
/Tweed TALK OF THE TOWN x YENTL Victis/
 
 

wybór njwr
 

wybór BOB
 
 
Norwich Terrier
sedzia:Małgorzata Zakrzewska

SUKI - BITCHES
Klasa młodzieży - junior class 1 1325 - 1325

1.dosk.Mł.Zw.Pl`10 Alta Cayra LUDWICZKA,J.M.Chmielecka
/Teiwick PELE PESETA x DOBROCHNA ALTA CAYRA Zamlicze/

Klasa otwarta - open class 1 1326 - 1326
1.dosk.CWC,CACIB,Zwyc.PL`10 ,BOB DAKOTA Zamlicze ,A.J.Sumowscy
/Wybar KEEP ON TRUSTIN x LADY MARY YEES from Fraa Joo`s Home/