POZNAŃ CACIB 27.10.2013
sędzia:J.Grunt
 
 PSY - MALES
Klasa baby - baby class 1 1274 - 1274
1,wo.Best Baby EVERYWHERE AT ONCE Da-Ba-Go ,G.Golał

Klasa szczeniąt - puppy class 1 1275 - 1275
1.ob.PEDRO MY Diamond,K.Wojtkowiak

Klasa młodzieży - junior class 3 1276 - 1278
 1dosk.Zw.Mł.,NJwR,Mł.Zw.Pl,CQ`14  COTTON EYE JOE Leonhards ,Marion Grunewald
2.dosk.VEYRON Albus Canis ,B,Gorąca
3.dosk.FORGET ME NOT z Ksieżopola ,B.Księżopolska

Klasa pośrednia - intermediate class 3 1279 - 1281

1.dosk.CWC I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/
2.dosk.CARLOS SNOW STAR West Terier White Gorzyńska P
/MILTON Ro-Ka-Te x GLORIA Jenek West Terrier/

3.dosk.FARGO Victis,J.Kamizela
/Alborada GARIMPEIRO x COCO Big White/ 


Klasa otwarta - open class 3 1282 - 1284

1.dosk.CWC,res.CACIBVICTORIEUX A PARTIR DE Voldemort, Winowicz Beata

 2.dosk.GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor,G.Kwaśnik
/FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor x ANY ADVANCE du Moulin de Mac Gregor/


 


Klasa championów - champion class 4 1285 - 1288

1.dosk.CWC,CACIB,Zw.Pl`14,BOB ,CQ`14,BOG,BIS  EVER FOR EVER Lady World ,Widzyk Magda
 2.dosk.MAGIC KING ONLY FROM OLAC Urwiska Szkocji,wł: Gorąca Barbara
 (MAGIC OLAC Śląska Gwara x MAGIC ZUZANNA Urwiska Szkocji)

3.dosk.VENTO Magie Blanche FCI,Karolina Jastrzębska
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/
4.dosk.My Hairy Braveheat VICTORIX,E.Hyczewska
/
Sparkling a Bigger Band x My Hairy Braveheart Secret Touch/

Klasa weteranów - veteran class 1 1289 - 1289

1.dosk.Best Weteran COBY Victis,E.Iłczyk
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/


10:50 SUKI - BITCHES
Klasa baby - baby class 1 1290 - 1290
 1.wo.Leonhards LILYWHITE ,Marion Grunewald

Klasa młodzieży - junior class 4 1291 - 1294

1.dosk.Mł.Zw.Pl CQ`14,KNICK-KNACK IN FULL LUCK Lady World FCI, - wł: Widzyk Magda

2.dosk.PRINCESS OF THE WORLD Magie Blanche-P.Gorzyńska

3.dosk..ALLEGRA Balfour of Balfour,Jeleń Irena
4.dosk.CEE CEE Gemimedes,Woźniewski M.


Klasa pośrednia - intermediate class 3 1295 - 1297
1.dosk.CWC PAM PARAMPAM PAM z Księżopola,B.Księzopolska
/BRAVEHEART Kuźnia Dusz - BONO ANIMO ES Simpatica PS/
bdb.CECYLIA Medicus Veterinarius ,Dambek-Machel Adrianna
 


Klasa otwarta - open class 4 1298 - 1301
1.dosk.CWC,res.CACIB JULIA ROBERTS de Merino,E.Smorawińska
/CH ALBORADA KIRAN x YEYE DEL GOYEPINO /

2.dosk.MICHALINA Urwiska Szkocji,Gorąca Barbara
/MAGIC OLAC Śląska Gwara x MOON MAGIC WITCH Urwiska Szkocji

3.dosk.TIFFANY Pomtone Dambek-Machel Adrianna

4.dosk.GLORY Ragazze Divolesse,Batura Katarzyna
 


Klasa championów - champion class 2 1302 - 1303

1.dosk.CWC,CACIB,Zwyc.Pl`14,CQ`14, LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/
2.dosk.PETIT ETOILE A PARTIR DE VOLDEMORT,Karnas-Kąkol Agnieszka
/UN POUR MOI DU MOLUIN DE MAC GREGOR x PETIT CADAU DE GRYFFINDOR/