POZNAŃ/CACIB/-21.10.2012
Zwycięzca Polski  2012 & nominacja Crufts 2013
sędzia:– V.M.Soleckyj-Szpunar (PL)
 

Psy - Dogs -21
Klasa baby- Baby Class -1
1.wo.Best Baby CARLOS SNOW STAR West Terier White Gorzyńska P
/MILTON Ro-Ka-Te x GLORIA Jenek West Terrier/

Klasa młodzieży - Junior Class -9

1 i 2 lokata

1.dosk.Zw.Mł.PL,NJwR UPSIDE DOWN Magie Blanche ,Fronia Dariusz Grabowski Paweł

2.dosk.MAGIC MASTER Urwiska Szkocji, Gorąca B.

3.dosk.TOMMY STORCZYKOWA FCI,wł. Marcin Godzikowski
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)
 
4.dosk.ICE-T Blataj ,Ewelina ChmieL
/Karamynd GOES TO STAR WEST x REBECCA Blataj/


 dosk.GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor,G.Kwaśnik
/FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor x ANY ADVANCE du Moulin de Mac Gregor/

dosk.CHRISTMAS From Princessa Blanca ,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/
dosk.DEMON Śnieznobiała Zgraja Maciejewska K

dosk.DENIS Czar Krakowa ,Golał Barbara
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MACGREGOR x TOOTSIE ROLL Superbia/

 


Klasa pośrednia - Intermediate Class -1
1.dosk.cwc GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. Beata Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan),


Klasa otwarta - Open Class -3

1.dosk.CWC ,res.CACIB Charosmack COOL DAYS ,wł: Marion Grunewald
 (charosmack cool spook x charosmack cause to wonder)
 


2.dosk.My Hairy Braveheat VICTORIX,E.Hyczewska
/
Sparkling a Bigger Band x My Hairy Braveheart Secret Touch/


Klasa championów - Champion Class -7

stawka



1.dosk.CWC ,CACIB,Zwyc.Pl`12 ,BOB 4BOG CRYSTAL DON CARLOS Lady World,Czubacka,Widzyk M
/Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor x Alita Awelp/


2.dosk.EVER FOR EVER Lady World FCI, - wł: Widzyk M.
/Un Pour Moi Du moulin De Mac Gregor x ALITA Awelp/


3.dosk.DAY STAR Irsimos Moskalyuk, Padalka


4.dosk.SONO NABUCCO DA Magie Blanche,Fronia Draiusz
/LORD Voldemort x TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche/

dosk.WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord FCI ,Badziąg Justyna
/I`M THE BEST Superbia x MONA - LISA OF Flammeus/

dosk.BORAT ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA ,N.Sniegowska
/Leonhards POPSTAR x CHANEL Tecono/
 

CACIB & res.CACIB


Suki - Bitches -12

Klasa szczeniąt - Puppy Class -1
1 wo,Best Puppy-Jocco Chocco Lady World,M.Widzyk


Klasa młodzieży - Junior Class -3


1.dosk.Mł.Zw.Pl `12 MELANIA Biała Osa ,Borucka Monika
/ PROMINENT of SURPRISE x FIONA Biała Osa/



2.dosk.BLUEBELL BAILEY CLAN Abigeus,Drozdowska Aneta
/
Sono Nabucco Da Magie Blanche x Bajaderka Szkockie Asy/

3.dosk.MAYBE Devil in Disguise,M.Marchańska
/AGENT CORNUS Adoxa x TOTAL Devil in Disguise/



foto.B.Bury

Klasa pośrednia - Intermediate Class -3

1.dosk.CWC Leonhards TOXIC SMILE,M.Grunewald
/Starring Vladimir x Leonhards SPARKS N`FIRE/

 

2.dosk.VIVA Magie Blanche FCI,Fronia Draiusz
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/

3.dosk.JULIA ROBERTS de Merino,E.Smorawińska


Klasa otwarta - Open Class -3


1.dosk.CWC,CACIB,Zwyc.Pl`12  PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort ,A.Karnas -Kąkol
/Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor x Petit Cadeau de Gryffindor/

 2.dosk.MAGIC ZUZANNA Urwiska Szkocji Gorąca B
 

3.dosk.TIRAMISU Devil in Disguise,Osadnik Remigiusz
/GERRY Bohemia Arnet's x ARVENA Mordor/



Klasa championów - Champion Class -2

1.dosk.CWC,res.CACIB CRAZY CRIPSY FROM Lady World,Suchecka Agnieszka
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MAC GREGOR x ALITA AWELP/

 

2.dosk.LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/


wybór najlepszego juniora