POZNAŃ/CACIB/-6.11.2010
sędzia:Elżbieta Chwalibóg

PSY - MALES
Klasa baby - baby class 3 1223 - 1225

1.wo.NBwR WHITE EXELLENTLORD OF Royal Lord ,J.Badziąg
/ I`M THE BEST superbia x MONA LISA OF Flammeus/

 2.wo.I`M THE BEST LORD Jenek ,A.Jenek
/ I`M THE BEST superbia x LILI Solanus/

3.wo.Dusk INFINITY ,W.Ciżek
/Havasu PAI x Dusk GUST OF WIND/

Klasa młodzieży - junior class 3 1226 - 1228




lokata 1 i 2

1.dosk.Zw.Mł.NJwR EVER FOR EVER Lady World-M.I.Widzyk-ukończył Mł.Ch.Pl

/UN POUR MOI DMDMMG x ALITA Awelp/

2.dosk.Ashgate DASH MOUNTAIN,van Stuivenberg
/Ashgate US PATRIOT x Ashgate MAYBOLE/

3.dosk.BORAT Snieznobiała Zgraja,N.Śniegowska
/Leonhards PERFECT POPSTAR x CHANEL Tecono/

Klasa pośrednia - intermediate class 2 1229 - 1230

1.bdb SNOWLY ANGEL TOTUS Tuus,P.Król
/SPEEDY GONZALES dMdMG x MY SUGAR LOVE Superbia/

3.bdb.
KAMEL CORNUS Adoxa-M.Grzechowiak
/Ashgate CORNUS x Charosmack CALL TO THE STARS/

Klasa otwarta - open class 6 1231 - 1236

1.dosk.CWC,res.CACIB Starring VLADIMIR ,M.Grunewald
/
Brait Nouz Yukatan x Starring Goody Two Shoes/

2.dosk.CWC DON`T TOUCH del Goyepino ,J.Del Pino
/ALBERTITO dMdMG x ATHENEA del Goyepino/

3.dosk.BRAVEHEART kużnia Dusz B.Księżopolska
/S.MASTER SCOT of Gloryland x TAMUSZKA4ME z Księżopola/

4.dosk.ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor Juan del Pino, Małysa Edyta
/TOUCH OF CLASS dMdMG x SMARTNES dMdMG/

bdb..PRINCE POLO Pustynna Burza ,A.Witkowska
/ANVIL Medicus Veterinarius x ELMA Pustynna Burza/


Klasa championów - champion class 3 1237 - 1239


1.dosk.CWC,CACIB I`M THE BEST Superbia
/UN POUR MOI DMDMMG x AVRA Superbia/

2.doskA HELL OF A KNIGHT  du Moulin de Mac Gregor -Juan Del Pino Plaza, Fryz-Nowacka A
/PAUL HOCHONS dMdMG x UNFORGETTABLE OVALOU d MdMG/

3.dosk.BUBBLE TROUBLE Lady World-M.Widzyk

/Ashgate CORNUS x ALITA Awelp/


SUKI - BITCHES

Klasa młodzieży - junior class 13 1241 - 1253
1.dosk.Zw.Mł.BE ME QUEEN Superbia ,A.Siwulska
/UN POUR MOI DMDMMG x AVRA Superbia/

2.dosk.From Dash Mountain Farm`s FLAME ,Y.Jagers-Hermes
/From Dash Mountain Farm`s FLASHMAN x From Dash Mountain Farm`s LEVI LOIS/

3.dosk.MICHALINA Urwiska Szkocji

4.dosk.Gorwin CASABLANCA ,O.Gordovska
/Havasu PAI x TEQUILA BLANCA Irsimos/
 

dosk.SUGAR STARLIGHT OF Whiskwestie,M.Piechocka
/Leonhards SPECIAL AGENT x COLA Flammeus/

dosk.TREJSI Avaranche,B.Cygan
/Havasu PAI x LAVI Vertragus/

bdb.ARABELLE LITTLE LOVE Superb Dreams M.Małecka
 

bdb.BUTTERFLAY OD BOBIKA- Iłczyk Ewa
/
COBY Victis x YENTL Victis/

bdb.CELESTYNA od Bobika,B.Golał
/COBY Victis x KELLY od Bobika/

bdb.MOLI Jenek ,M.Lisiecka
 

bdb.WHITNEY Se-La-Vi ,B.Tomczak
/PUZZLE MEANING Sunshine Celebration x HEY LOOK AT ME Se-La-Vi/

Klasa pośrednia - intermediate class 11 1254 - 1264


1 i 2 lokata

1.dosk.CWC DREAM TO SECRET LOVE lady World ,P.Szklarczyk

 

2.dosk.AMY Herbu Blacb& White ,B.Księzopolska
/4ME z Księżopola x ŚWIERSZCZYK z Księżopola/
 

.3.dosk.BORA BORA OF Agidor,M.Parkitna
/AGENT CORNUS Adoxa x GRACE BUCK Adoxa/
 

4.dosk.SUNNY DAY Totus Tuus ,B.Grzybowska
/SPEEDY GONZALES dMdMG x MY SUGAR LOVE Superbia/
 

dosk.ANGEL Bso Rozental ,D,Małysa
/ANTS IN HIS PANTS d MdMG x LANDRYNKA Banderola/

dosk. O`MATRICARIA Xandrina,B.Stempska-Meyer
/SHAKEN not Stirred x I`M CLEAR DREAMS WHITE Matricaria/

bdb.ERA Ragazze Diavolesse ,M.Grzechowiiak
/Ashgate EUONYMUS x CLEO Tecono/

bdb.JOY TO THE WORLD K.Majewska
/DERRYL CORNUS Adoxa x XANABELLA z Księżopola/

bdb. MAJA Kizos ,S.Sikora
/IRYS Alrauna x AMBER La Kora/

bdb.MONI BELONI z Księżopola .E.Krasnodębska
/BOND Geslander x MILA MON CHERI z Księzopola/

bdb.SIENA Cygnus Lisówka ,E.Górska-Hawran


Klasa otwarta - open class 8 1265 - 1272

1.dosk.CWC,CACIB,BOB,2BOG  LIKE A STAR OF Gryffindor,A.Kryszak
/I'M THE BEST Superbia x UP'TO'DATE du Moulin de Mac Gregor/
 
2.dosk.BONITA zu den Tatzenvon Morgentau ,B.Baron
/CAMERON LIMBO von Steinberg x ROSA Żywe Srebro/

3.dosk.ZETA -LILLY od Bobika
/
4.dosk.AMY Śnieżnobiała Zgraja ,N.Śniegowska
/Leonhards PERFECT POPSTAR x CHANEL Tecono/
 
bdb.LETIE Solanus ,A.Jenek
/Leonhard`s PERFECT POPSTAR x KORA Solanus/
 
bdb.DAISY Kizos ,I.Matuszak
/IRYS Alrauna x gwiazda Alrauna/


Klasa championów - champion class 1 1273 - 1273

1.dosk.CWC,res.CACIB Leonhards LOLITA ,M.Grunewald
/Ashgate CORNUS x
 

CACIB & res.CACIB
 

wybór NJwR
 

BOB & BOS
 
 
 
 
Norwich Terrier
sędzia:Dorota Kuczyńska-Standełło

PSY - MALES
Klasa młodzieży - junior class 1 1128 - 1128
1.dosk.Zw.Mł.NJwR,BOB DYPSOMAN Zamlicze-hod.wł.A.J.Sumowscy

SUKI - BITCHES
Klasa młodzieży - junior class 2 1129 - 1130
1.dosk.Zw.mł. DRAGA Zamlicze -hod.wł,A.J.Sumowscy
2.dosk.Alta Carya (FCI) LUDWICZKA,Jaonna, Marcelina Chmielecka