OPOLE/CACIB/-27.04.2013

sędzia: Matakovic

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 2

 1.dosk.Zw.Mł.NJwR I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/
 


Klasa pośrednia - Intermediate Class 5
1.dosk.CWC  SHOW DE SARAGOIR ,Księżopolska B
/LIGHT MY FIRE OF Gryffindor x QUEEN OF HEARTS Del Goyepino/

2.dosk.MAX ERNST DAISY CLUB-Napierała Toboła Brygida
/Karamynd GUNS WITH ROSES x EMMA Daisy Club/

 3.dosk.GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor,G.Kwaśnik
/FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor x ANY ADVANCE du Moulin de Mac Gregor/

4.dosk.MAGIC MASTER Urwiska Szkocji,wł: Gorąca Barbara
 (
Karamynd GUNS WITH ROSES x MAGIC NESCA Urwiska Szkocji)

bdb.ASTON We-Ja-Re ,Reinek Janusz
(JACKSON Se-La-Vi - SUGARBABY Klan Mac Gregora)


Klasa otwarta - Open Class 6


1.dosk.CWC ,res.CACIB EASY GOING Du Moulin De Mac Gregor,M.Kanasova

 2.dosk.MAGIC KING ONLY FROM OLAC Urwiska Szkocji,wł: Gorąca Barbara
 (MAGIC OLAC Śląska Gwara x MAGIC ZUZANNA Urwiska Szkocji)

3.dosk.GALAN De NOCHE DE New Gryffindor

4.dosk.
HARRIS IS THE ONE Del Bianco Stella,
/AL'FRED PLAYING FOR White Gallardo x HOLLY HUNTER Urwiska Szkocji/
 

dosk.MR.GERONIMO Ahimenes,Pera Danuta
/A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/

bdb.ARTUS We-Ja-Re ,Tomasz Synowiec
(JACKSON Se-La-Vi - SUGARBABY Klan Mac Gregora)

Klasa championów - Champion Class 2

1.dosk.CWC,CACIB GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. Beata Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan),

 2.dosk.FIGARO Ktoś Więcej Niż Pies ,D.Jędrusik
(ALBORADA BUCKx_HELLO Horand Plus)

Klasa weteranów 1
 

1.dosk.Best weteran COBY Victis,E.Iłczyk
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/


Suki - Bitches

Klasa baby- Baby Class1
1.wo.Best Baby VASANTA Ahimenes,

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1.wo.Best Puppy KNICK-KNACK IN FULL LUCK Lady World FCI, - wł: Widzyk Magda

Klasa młodzieży - Junior Class 7

stawka


1.dosk.Zw.Mł.
WHITE LADY Terra Gold,K.Pyzik
/GERRY Bohemia Arnets x DEISY Zameczek Nad Nidą/




 2.dosk.NEW QUEEN FROM Ahimenes,Wioleta Gieżek
 (A HELL OF A KNIGHT Du Moulin de Mac Gregor - KAL-I-STA Ahimenes)

3.dosk.HELEN BEAUTY QUEEN FROM Vixan

4.dosk.THE Dashing Devil`s ROCK CHICK,D.Czaczka
/ The Dashing Devil's Spirit of Mine x The Dashing Devil's Tinkerbell /

dosk.IO SONO UNICA Amico bianco, K.Jastrzębska

bdb.LITTLE STAR FROM BElroy,G.Kwaśnik

bdb.VIDI Amico Bianco


Klasa pośrednia - Intermediate Class 4

stawka



1.dosk.CWC BIJOU OF Sugar Star

2.dosk.MELANIA Biała Osa ,Borucka Monika
/ PROMINENT of SURPRISE x FIONA Biała Osa/

3.dosk.TOLA STORCZYKOWA FCI,wł.Leszczyńska Magdalena
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)
 

4.bdb.HEDWIGA Biały Blask


Klasa otwarta - Open Class 6

stawka

1.dosk.CWC,CACIB,BOB JASMINE Happy Naux,M.Kanasova
2.dosk.BATAVIA Albus canis ,B.Gorąca

3.dosk.GINGERDREAM STICKY &SWEET

 4.dosk.I'M DIARY Ahimenes,Zarzycka Sabina
/
A HELL OF A KNIGHT Du Moulin De Mac Gregor x SILVER SHADOW Formantis/

dosk.DESIL Albus Canis ,Kaptur Agnieszka
/A-HELL-OF-A-KNIGHT DU MOULIN DE MAC GREGOR x ORCHRIDEA Solanus/

 


Klasa championów - Champion Class 2
 

1.dosk.CWC,res.CACIB LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/
 

 2.dosk.SHEYNA Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/



BOB & BOS