OPOLE/CACIB/-25.04.2009

sędzia:Jan Gajewski

PSY

szczenięta:
1.w.o NSZwR WILD FANTASY Superbia Sroga Margaret


2.wo.ANTON z Krainy Stawów,K.Krzyżowski


3.wo.SUMMER SKY Ahimenes Krzemiński Jacek


kl. młodzieży
1.dosk. Zw Mł. NJwR LORD Voldemort Szulżycka Aneta
2.dosk.YORDAN KAI 4ME z Księżopola Korutowska Małgorzata


Kl. pośrednia
1 dosk.CWC, res CACIB I'M THE BEST Superbia Siwulska Anna


2.dosk.MOON MISTRAL OLAC Urwiska Szkocji Perek Anna Nina Perek


3.dosk.PUZZLE MEANING SUNSHIRE CELEBRATION Zieja Barbara


kl. otwarta
1.dosk.. CWC, CACIB BUBBLE TROUBLE Lady World Widzyk Magda


2. AXEL DAISY CLUB Napierała-Toboła Brygida


3. PSST I'M HERE Sunshine Celebration Krisova Martina
4.ex. JUST A GIGOLO Gryffindor Fronia Dariusz Paweł Grabowski
   dosk.ARSEN Vicantos from Green Pond Marek Anna
   dosk.BOLT CORNUS Adoxa Starybrat Joanna
   dosk.FIGARO KTOŚ WIĘCEJ NIŻ PIES Jędrusik Damian
   dosk.ULYSSES z Psiego Chaosu Kompała Anna Adrian Kompała

Kl.championów
1dosk. CWC My Hairy Braveheart SCOTT D AMORE Hyczewska Ewa - Wieliczka
2 dosk.TRISTAN LA MAGIE BLANCHE Magie Fronia Dariusz Paweł Grabowski


3dosk. DODUS 4 ME z Księżopola Ilińska - Rozbicka Agnieszka


CACIB i res.CACIB

SUKI
kl. szczeniąt

1.w.o. JOLLY MY SUNSHINE Lexie`s World Sokół-Ilska Małgorzata

kl.młodzieży


1 dosk..ZW Mł. WHITE LADY Magie Blanche FCI Fronia Dariusz Paweł Grabowski


2.dosk.. Achnamara (FCI) FIVE O'CLOCK Koriat-Zumis Izabela Emanuel Zumis


3.dosk..EMMA DAISY CLUB Napierała-Toboła Brygida
 

kl.posrednia



1.dosk. CWC HAMULE BILA AMFORA Novakova Jana


2.dosk. MOON HONEY Urwiska Szkocji Perek Anna Nina Perek


3.dosk I'M SO SWEET Superbia Kryszak Agnieszka
4.dosk. FIFKA Wichrowe Łąki Beim Dorota


   dosk.DOXA CORNUS Adoxa Węglewska Marta


   dosk.BEAUTY Kuźnia Dusz Księżopolska Barbara

  ?



kl. otwarta
1.dosk. CWC HONEY DREAM Superbia Kaszowska Edyta Anna
2.dosk. SAILA ROLL Czar Krakowa Pyzik Konrad
3.dosk. AMAZING GIRL Lady World Kania Aneta
4.dosk. HORDA Kozanostra Miller Dorota
   dosk.HAVANA Vilavet (FCI) Dyrek-Klusek Irena
   ? MEDEA Samantino Polonica Węglewska Marta

kl championów
1.dosk. CWC, CACIB , BOB COCONUT Sunshine Celebration Krisova Martina


2.dosk. res CACIB YENTL Victis Iłczyk Ewa


3.dosk.TOOTSIE ROLL Superbia Adamska Bożena


4.dosk. My Hairy Braveheart SECRET TOUCH Hyczewska Ewa


   dosk. KAL-I-STA Ahimenes Gieżek Wioleta