OPOLE/CACIB/-28.04.2007

 sędzia:M.Zakrzewska
wyniki :E.Iłczyk ,foto:M.Borucka,K.Zawiązała

Psy klasa szczeniąt

wo.1 TRISTAN LA MAGIE BLANCHE MAGIE BLANCHE - Fronia Dariusz, Kąty Wrocławskie .
W.O.2 BOLT CORNUS Adoxa - Starybrat Joanna, Lubin


Psy klasa młodzieży


                              LOKATY 2,1,3,4





dosk.1 Zw.Mł HEY MY SMALL BOY Se-La-Vi - Sypniewski Piotr, Łódź
dosk. 2 AMADEUS Fanbellina- Ejsmont Ilona, Tuszyn

                                          1 i 2 lokata


dosk 3 ASHGATE EUONYMUS- Napierała Joanna, Poznań
dosk 4 The Dashing Devil's GLADIATOR- Płotnicki Wojciech, Poznań-


dosk ARAGORN Mordor - Fryz-Nowacka Anna


dosk FIDO DIDO Naster - Iskra Alicja, Warszawa


dosk KAL-I-MERO Ahimenes - Szołtys Michał, Skoczów


dosk. LANCASTER Vena - Urbańska Magdalena Anna, Łomianki


dosk TAFFY Szkockie Asy -Kurzeja Sławomir, Lubawka


Psy klasa pośrednia

dosk. 1 CWC, res CACIB ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor - O'Connor-Coppe Ruth, Nieporęt


dosk. 2 ROBI Montezuma -Kreyser Joanna, Zalesie Dolne


Psy klasa otwarta
dosk. 1 CWC COBY Victis - Iłczyk Ewa, Częstochowa
foto.K.Zawiązała

dosk. 2 MATRIX Klan Mac Gregora - Stępień Beata, Kraków


dosk. 3 AXEL Daisy Club- Napierała-Toboła Brygida, Poznań


dosk. 4 IKE INDEX Fanbellina - Ejsmont Ilona Tuszyn

Psy klasa championów

dosk. 1 CWC, CACIB BOB U ARE THE ONE du Moulin De MacGregor- Kryszak A.


dosk. 2 JACKSON Se-La-Vi - Jędrecka Joanna, Ruda Śląska



Suki klasa szczeniąt
w.o 1 Revenclave FCI Purple Rain- Osińska Agnieszka, Żory


w.o 2 TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE MAGIE BLANCHE- Fronia Dariusz, Kąty Wrocławskie


o. 3 JOUJOU de Gryffindor- Fryz-Nowacka Anna, Leszno


Suki klasa młodzieży


dosk. 1 Zw.Mł HEY LOOK AT ME Se-La-Vi FCI - Zachwieja Marcin, Łódź
dosk. 2 HOLLY BERRY Superbia - Opozda Adrian, Kraków


dosk.3 ACROBAT CORNUS Adoxa - Koprowski Maciej, Poznań


dosk. 4 ARVENA Mordor - Marchańska Monika, Babice


dosk. KAL-I-STA Ahimenes - Gieżek Wioleta, Żory


dosk. TOSIA Szkockie Asy - Starybrat Joanna, Lubin


bdb LUCKY Beta Plus - Marek Anna, Brąszewice
bdb TERI Szkockie Asy - Miklas Sylwia, Lubin
bdb CLEO Tecono - Grzechowiak Maciej, Kościan

Suki klasa pośrednia


dosk. 1 CWC LAVITITITA od Bobika - Iłczyk Ewa, Częstochowa


dosk. 2LORELAI Vena - Grabowicz Marcin, Warszawa


dosk. 3 FRUZIA SOFINETKA Vena - Hajczuk Ewa, Piaseczno


dosk. 4 ALITA Awelp - Widzyk Magda, Szczawno Zdrój


dosk. RAISA Montezuma - Kreyser Joanna, Zalesie Dolne


bdb. ANULA Awelp - Dyrda Małgorzata, Pawłowice
bdb. MANTA Lido Słoneczne - Dziubyna Daniel, Legnica



Suki klasa otwarta


                                                                   
dosk 1 CWC HOLLY HUNTER Urwiska Szkocji (FCI) - Olesiak-Siba Anna, Będzin


dosk.2 TOOTSIE ROLL Superbia - Adamska Bożena, Kraków


dosk. 3 JOYCE Urwiska Szkocji FCI - Borucka Monika, Żyrardów


 dosk.4 UNITA Fanbellina - Przygodzka Beata, Nowa Iwiczna


bdb SELLINA Montezuma - Kreyser Joanna, Zalesie Dolne

Suki klasa championów


dosk. 1 CWC, CACIB MY MIRACLE FROM Gryffindor - Kryszak Agnieszka, Nieporęt


dosk. 2 res CACIB SILVER SHADOW Formantis - Gieżek Wioleta, Żory


dosk. 3 Biała Osa FIONA - Borucka Monika, Żyrardów