Olsztyn/CWC/-1.07.2012
sędzia:A.Jendrasiak
 
Psy - Dogs
Klasa baby - Baby Class 1 377
1.wo.NB w R  I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika,E.Iłczyk

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 378
TOMMY STORCZYKOWA FCI,wł. Marcin Godzikowski
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)


Klasa młodzieży - Junior Class 1 379
1.dosk.Z.w.Mł.NJwR SHOW DE SARAGOIR ,Księżopolska B, Carmen Sanchez Ramos
/LIGHT MY FIRE OF Gryffindor x QUEEN OF HEARTS Del Goyepino/


Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 380 - 381

1.dosk.CWC MR.KAMARO Ahimenes, M.Gorczyca-Giza
/A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/

?BOBI Lucky Nuka-Zyra Joanna
/Marlon vom Schloss Schwulper x BEATRICE Medicus Veterinarius/


Klasa otwarta - Open Class 1 382
?ORLANDO Alia res,U.Kilińska
/Krisma SPIT`N POLISH x FLORA Alia res/


Klasa championów - Champion Class 2 383 - 384

1.dosk.CWC,Zwyc.COBY Victis,E.Iłczyk
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/

2.dosk.JONATHAN Sunshine Celebration-K.Jurkowska
/UN POIR MOI du Moulin de Mac Gregor x BOUNTY du Moulin de Mac Gregor/


Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 3 385 - 387
1.wo.Best Puppy, 4 BIS Puppy CHRISTMAS ANGEL From Princessa Blanca ,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/


2.wo.PAM PARAMPAM z Księżopola,B.Księzopolska

?EVELIN Kuźnia Dusz ,M.Bubienko

Klasa młodzieży - Junior Class 4 388 - 391
1.dosk.Zw.Mł.ROCO LOCO Achnamara,M.Zwierz
/
DERRYL CORNUS Adoxa m. XANABELLA z Księżopola /

2.dosk.ALWAYS BEAUTY Secret of Love FCI,E.Szkatulnik
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/

db.DAISY Czar Krakowa,K.Krasuska

Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 392 - 394

1.dosk.CWC O`RITA Alia res,U.Kilińska
/Krisma SPIT`N POLISH x FLORA Alia res/

?AJLI Gemimedes , A.Dambek-Machel ,M.Woźniewski

Klasa otwarta - Open Class 3 395 - 397

1.dosk.cWC,zwyc.BOB CINDY Terra Gold,E.Szkatulnik
/I'M THE BEST Superbia x DEISY Zameczek Nad Nidą/


 
2.dosk.SALLY z Księżopola,Wyszomierski Piotr
/MELVIN vom Schloss Schwuelper x ICE CREAM Ole/

3.bdb.CELESTA Pomtone ,A.Dambek-Machel
(UNIQUE QUENTIN Żywe Srebro x KORA Pałuckie Oskary)

lokaty: 3 i 2


Klasa championów - Champion Class 1 398

1.dosk.CWC TAMUSZKA 4 ME z księżopola,M.Bubienko


BOS & BOB