Nowy Dwór maz./CWC/-24.01.2012
sędzia:M.Świętoń
niekompletne
Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 4 587-590

1.dosk.zw.mł.,njwr I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/

2.dosk.CHRISTMAS KNIGHT From Princessa Blanca ,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/
 
3.?FARGO Victis,J.Kamizela
/Alborada GARIMPEIRO x COCO Big White/ 

4.bdb.BORYS BASTER Polrena,A.Szymczak
(RED GOLD VERTRAGUS x MIRACLE MOLI z MAKDANI)


Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 591
 1.dosk. ADI AMICO BIANCO z Księżopola,M.Suchołbiak
/Marlon vom Schloss Schwulper x MINI MINI 4 ME z Księzopola/


Klasa otwarta - Open Class 2  592-593

1.dosk.cwc Charosmack COOL DAYS ,wł: Marion Grunewald-ukończył Ch.Pl
 (charosmack cool spook x charosmack cause to wonder)

 2.? JORDAN Xandrina (FCI), Rybczyński Krzysztof, Skowrońska Judyta
/
LEONARD'S  PERFECT POPSTAR- I'M CLEAR DREAMS WHITE MATRICARIA/


Klasa championów - Champion Class 1 594
1.dosk.CWC,Zwyc.BOB,BOG2 Alborada FIRE CRACKER,C.S.Ramos
 /Alborada NO VA MAS- Alborada MARGACENA/

Klasa weteranów 1 595

1.dosk. best weteran ,2 BIS Weteran COBY Victis,E.Iłczyk
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/


Suki - Bitches
Klasa Baby- Baby Class  1 596
1.wo.Best Baby FANTAZJA FOR LOVE TO YOU Rizetta,A.Węglewska
/GERRY Bohemia Arnets x DOXA CORNUS Adoxa/


Klasa szczeniąt-Puppy Class
?API Szajka Rudych,V.Radecka
/Alborada BUCK x ELMA ADOXA Szajka Rudych/

Klasa młodzieży - Junior Class


1.dosk.WHITE ANGEL Terra Gold,Ewa Mach
/GERRY Bohemia Arnets x DEISY Zameczek Nad Nidą/

2.dosk.CHRISTMAS ANGEL From Princessa Blanca ,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/

3.
?WHITE LADY West Terier White,J.Kamizela
/ASTOR BUCK Adoxa x GUCCI/

?BONI Pomtone,A.Ziółkowska
/UNIQUE QUENTIN Żywe Srebro x EMI Medicus Veterinarius/
 


Klasa pośrednia - Intermediate Class
1.dosk.cwc ,zwyc.JULIA ROBERTS de Merino,E.Smorawińska

/CH ALBORADA KIRAN x YEYE DEL GOYEPINO /

2.dosk.TWIGI Połkrza,E.Błaszczyńska
/AGENT Domesticus x FINA Połkrza/

3?CHICKA HEXENLAND ,Arak Alicja
/
BOND GESLANDER- DOLCE GABANNA SIMPATICA PS/
 


Klasa otwarta - Open Class
1.dosk. ALL WITHIN MY HANDS IN Grandiflora,E.Blascinska
/Karamynd GOES TO STAR WEST x METALLICA AT Grandiflora//
2.dosk.BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta FCI A.Węglewska
/RUFFUS Blataj x VIVIEN od Bobika/


Klasa championów - Champion Class

1.dosk.cwc CRAZY CRIPSY FROM Lady World,Suchecka Agnieszka
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MAC GREGOR x ALITA AWELP/