Lubieszyn krajowa terierów/cwc/18.06.2011
sędzia:W.Jungblut
 

Klasa baby

1.wo.EKLEREK OD BOBIKA Iłczyk Ewa - Częstochowa

 2.wo.VICTORIEUX A PARTIR de Voldemort Winowicz Beata - Mierzyn

 Klasa młodzieży - Junior Class
1.dosk.Zw.Mł. MYSTERY MAN OF SURPRISE WESTIE Van Stuivenberg Gerda - Rossum

2.dosk.SONO NABUCCO DA Magie Blanche Fronia Dariusz Grabowski Paweł- Krzeptów

Klasa pośrednia - Intermediate Class

 1.dosk.CWC ,Zwycięzca CIN CIN PAI Vixan Przygodzka Beata   ukończył Championat Polski :)!!!!!!!!

 2.dosk.CHARLIE FROM Megolland Knihinicka Katarzyna - Kobylanka

Klasa otwarta - Open Class

1.bdb.HOGAN DUSK (FCI) Wodnicka Beata - Mierzyn

db.CHANGELESS FROM VARIUS CANIS Brańka-Przybyszewska Marlena - Szczecin

Klasa championów - Champion Class

 1.DOSK.cwc,XENTI Jarwik Winowicz Beata - Mierzyn

2.dosk.ALCAPPONE Vixan Przygodzka Beata - Nowa Iwiczna

3.bdb.COBY VICTIS Iłczyk Ewa - Częstochowa

Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class

 1 wo.,BEST BABY,BIS BABY FORTUNELLA Surprise Westie  ,M.Borucka

Klasa szczeniąt - Puppy Class

1.wo.VIVA,NSzwR  Magie Blanche Fronia Dariusz Grabowski Paweł- Krzeptów

Klasa młodzieży - Junior Class



 1.dosk.Zw.Mł.Best Junior SHEYNA ŚNIEŻNA FOCZKA Hajczuk Ewa - Piaseczno

2.dosk.VOLTA PAI Vertragus Przygodzka Beata - Nowa Iwiczna

 3.dosk.PETIT ETOILE A PARTIR DE Karnas-Kąkol Agnieszka Maciej Kąkol- Szczecin

 4.bdb.AMAZING BEAUTY MAŁA MYSZKA Małkowska Wiesława - Szczecin

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class

 1.dosk.CWC From Dash Mountain Farm's FLAME Jagers- Hermes Yvonne - Hoevelaken

2.dosk.IVETT of Acampe Bielecki Grzegorz - Warszawa

3.dosk.PETIT PRINCESSE A PARTIR DE Voldemort Grochowalski Mirosław Anita Grochowalska-

 4.bdb.PETIT SOURIRE A PARTIR DE  Voldemort Szkudlarek Monika - Szczecin

db.CARMEN FROM Megolland Knihinicka Alicja - Kobylanka

Klasa otwarta - Open Class

 1.dosk.CWC LAVITITITA OD BOBIKA Iłczyk Ewa - Częstochowa

 2.dosk.I'M SO FORTUNATELY VOLDEMORT Szulżycka Aneta Karolina Wojda- Szczecin

 3.dosk.Gingerdream STICKY & SWEET Żabicka Angelika - Szczecin

 dosk.THE GINNY Białe Aniołki Barwińska Iwona - Chociwel

Klasa championów - Champion Class

1.dosk.CWC,Zwyc.BOB ROLLING RACE of Surprise Borucka Monika

 2.dosk.U ARE MY SILVER STAR FROM Fronia Dariusz Grabowski Paweł



BOB ,Best Junior, BOS