LÓDŹ CACIB 10.05.2014
Sędzia: Istvan Janos Antal (ROM)
 
Psy - Dogs
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1 1308
1.wo.Best Minor Puppy NOTHING TOXING Lady World FCI,M.Widzyk
/EVER FOR EVER Lady World x JOCCO CHOCCO Lady World/

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 1309
1.wo.MY SWEET DREAM OF Vixan ,B.Przygodzka
/GAJUSZ JULIUSZ CEZAR FROM Vixan x VOLTA PAI Vertragus/


Klasa młodzieży - Junior Class 2 1310 - 1311

1.dosk.Zw.Mł.,NJwR ODDIS Bila amfora ,M.Węglewska
/DASHING DANCER OF White Gallardo x KAYLA Bila amfora/


2.dosk.SHOWSTAR FROM Superbia,G.Kazlauske

/Al`Fred Playing for White Gallardo xSWEET MIRACLE Superbia/


Klasa pośrednia - Intermediate Class 4 1312 - 1315

1.dosk.CWC TANGO White Bunnies ,Pokrzywińska Agnieszka
/HELIX z Filmowego Poddasza x  DELICIOUS PRINCESS Szajka Rudych/

 
2.dosk.FORGET ME NOT z Księżopola, Księżopolska Barbara
/SHREADER WALEREK z Księzopola x Karamynd FORGET ME NOT/


3.dosk.BORYS BASTER P0lrena,A.Szymczak
(RED GOLD VERTRAGUS x MIRACLE MOLI z MAKDANI)

 
4.dosk.ANTON Szajka Rudych,E.Nawrocka
/Alborada Buck x ELMA ADOXA Szajka Rudych/

 


Klasa otwarta - Open Class 1 1316
1.dosk.CWC NONI Geslander ,Misiukiewicz
/HERO Geslander x INEZ Geslander/


Klasa championów - Champion Class 4 1317 - 1320


1.dosk.CWC,NDPwR,CACIB ,BOB,BOG EVER FOR EVER Lady World FCI, - wł: Widzyk M.
/Un Pour Moi Du moulin De Mac Gregor x ALITA Awelp/


2.dosk.res.CACIB MAGIC MASTER Urwiska Szkocji,wł: Gorąca Barbara
 (
Karamynd GUNS WITH ROSES x MAGIC NESCA Urwiska Szkocji)

 3.dosk.I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/

4.dosk.JONATHAN Sunshine Celebration-K.Jurkowska
/UN POIR MOI du Moulin de Mac Gregor x BOUNTY du Moulin de Mac Gregor/


Suki - Bitches
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1 1321
1.wo.FIGA Storczykowa FCI,M.Leszczyńska
/I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika x TOLA Storczykowa/
 


Klasa szczeniąt - Puppy Class 4 1322 - 1325

1.wo.Best PUPPY MALALA Vixan,B.Przygodzka
/GAJUSZ JULIUSZ CEZAR x VOLTA PAI Vertragus/

2.wo.COMING TROUBLES Secret of Love FCI,A.Szkatulnik
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/

3.wo.KEYSI z Księżopola,V.Radecka
/SHOW de Saragoir x MINI MINI 4ME z Księżopola/

4.wo.MILA z Księżopola,K.Jeske
/SHOW de Saragoir x ACHNAMARA NOMEN OMEN  z Księżopola/


Klasa młodzieży - Junior Class 7 1326 - 1332



1.dosk.Zw.Mł.Achnamara TABOO-Zumis I.E. ukończyła Mł.Ch.Pl
/SHOW de Saragoir x Achnamara MIDNIGHT OIL/


2.dosk.HUSH HUSH HASH HASH z Księżopola ,B.Księżopolska
/Alborada FIRE CRACER x BONO ANIMO ES simpatica PS/

3.dosk.DIAMOND STAR Westaria,J.Tokarska
/GERRY Bohemia Arnets x ARIA SNOW STAR OF Agidor/


4.dosk.LILI LOVE Superb Dreams ,M.Kozłowska
/A-HELL-OF A- KNIHT du Moulin de Mac Gregor x AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams/


5.dosk.GRETA Sfora Patii ,l.Brauer
/EMIR Biała Bryza x AVRIL LITTL Superb Dreams/


dosk.LUNA Adivoj ,M.Małecka
/CIN CIN PAI Vixan x ARABELL LITTLE EAGEL Superb Dreams/

 
dosk.MORNING ROSE Whiskwestie FCI,K.Błoch
 WHITE EXCELLENT LORD OF  Royal LORD FCI x  SUGAR STARLIGHT OF Whiskwestie FCI


Klasa pośrednia - Intermediate Class 7 1333 - 1339


1.dosk.CWC STELLA Perła Polskiego Morza -Beata Przygodzka
/Havasu PAI x FLORIDA Vixan/


2.dosk.FANTAZJA FOR LOVE TO YOU Rizetta,M.Węglewska
/GERRY Bohemia Arnets x DOXA CORNUS Adoxa/

3.dosk.Astragus ROKSI PIE ,Y.Solyanik
/Havasu PAI x Astragus AGNESSA/



4.dosk.CARAMEL NUDE Star West,E.Jaźwińska
/Karamynd GOES TO STAR WEST x KEIRA Happy Naux/

5.dosk.API Szajka Rudych,V.Radecka
/Alborada BUCK x ELMA ADOXA Szajka Rudych/

 

bdb.GALLA PAI Biała Bryza,,A.Pokrzywińska
/Havasu PAIx UNA Jarwik/


Klasa otwarta - Open Class 8 1340 - 1347




1.dosk.CWC,res.CACIB  ARABELLA SECRET OF LOVE ,K.Bruska ukończyła Ch.Pl
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/

2.dosk.DIANA Czar Krakowa,I.J.Niemczynowscy
/UN POIR MOI du Moulin de Mac Gregor x TOOTSIE ROOL Superbia/

 3.dosk.JOCCO CHOCCO Lady World FCI ,Widzyk Magda 
/Bubble TROUBLE Lady World x BIANKA White Bassi/

4.dosk.WHITE ANGEL Terra Gold,Ewa Mach
/GERRY Bohemia Arnets x DEISY Zameczek Nad Nidą/



5.dosk.ALIENOR Alia res, U.Kilińska
/Alborada GARIMPEIRO x LOLI Alia res/

 dosk.NEW QUEEN FROM Ahimenes,Wioleta Gieżek
 (A HELL OF A KNIGHT Du Moulin de Mac Gregor - KAL-I-STA Ahimenes)

dosk.NORI SWEETE z Księzopola ,B.Rzosińska
/MELVIN vom Schloss Schwuelper x ICE CREAM Ole/

dosk.PRINCESS PRIMA VERA Pół Żartem Pół Serio ,E.Bartosik-Czok
/SAKAR Jarwik x DIXI CORNUS Adoxa/


Klasa championów - Champion Class 1 1348

1.dosk.CWC,CACIB TOLA STORCZYKOWA FCI,wł.Leszczyńska Magdalena
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)


Klasa weteranów - Veteran Class 1 1349

1.dosk.Best Veteran,BOS LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/

 


porównanie suk


wybór BOB


BOS & BOB & Best Junior


BOG