ŁÓDź/CACIB/-4.05.2013
Sędzia: Revaz Khomasurindze (RUS)

Psy - Dogs

Klasa młodzieży - Junior Class 3 1339 - 1341
 1.dosk.Zw.Mł.I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa

2. dosk. BORYS BASTER Polrena ,Szymczak Agata
/ RED GOLD Vertragus x MIRACLE MOLI z Makdani/

3.dosk.FARGO Victis,


Klasa pośrednia - Intermediate Class 4 1342 - 1345
1.dosk.CWC,res.CACIB GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor,G.Kwaśnik
/FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor x ANY ADVANCE du Moulin de Mac Gregor/

2.dosk.
SHOW DE SARAGOIR ,Księżopolska B
/LIGHT MY FIRE OF Gryffindor x QUEEN OF HEARTS Del Goyepino/

3.dosk.MAGIC MASTER Urwiska Szkocji,wł: Gorąca Barbara
 (
Karamynd GUNS WITH ROSES x MAGIC NESCA Urwiska Szkocji)
 

bdb.FEDO Biała Bryza ,Żurawska Małgorzata,
/
Havasu PAIxUNA Jarwik/

 


Klasa otwarta - Open Class 7 1346 - 1352

1.dosk.CWC MARLEY Bila amfora,Dąbrowska Dominika
/Al`Fred Playing for White Gallardo x Hanule Bila amfora/

 2.dosk.MAGIC KING ONLY FROM OLAC Urwiska Szkocji,wł: Gorąca Barbara
 (MAGIC OLAC Śląska Gwara x MAGIC ZUZANNA Urwiska Szkocji)

3.dosk.TOMMY STORCZYKOWA FCI,wł. Marcin Godzikowski
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)

CLANG! BOOM! STEAM! GRANDIFLORA (FCI) ,Pławczyk Marta
/MASTER OF PUPPETS Grandiflora x ARTEMISS BLATAJ/
ELVIS Beta Plus
 



Klasa championów - Champion Class 4 1353 - 1356



1.dosk.CWC,BOB EVER FOR EVER Lady World FCI, - wł: Widzyk M.
/Un Pour Moi Du moulin De Mac Gregor x ALITA Awelp/

2.dosk.GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. Beata Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan),

3.dosk. VENTO Magie Blanche FCI,Karolina Jastrzębska
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/


Klasa weteranów - Veteran Class 2 1357 - 1358
1.dosk.Best Weteran UNGARO Fanbellina,A.Węglewska

2.dosk.COBY Victis,E.Iłczyk
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/


Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 1 1359
1.wo.Best Baby MORNING ROSE Whiskwestie FCI ,K.Błoch

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 1360 - 1361

1.wo.Best Puppy KNICK-KNACK IN FULL LUCK Lady World FCI, - wł: Widzyk Magda


Klasa młodzieży - Junior Class 7 1362 - 1368
1.dosk.Zw.Mł.NJwR HELEN BEAUTY QUEEN FROM Vixan ukończyła Mł.Ch.Pl
/Havasu PAI x ANNABEL Vixan/

2.dosk.WHITE ANGEL Terra Gold,Ewa Mach
/GERRY Bohemia Arnets x DEISY Zameczek Nad Nidą/

bdb.IO SONO UNICA Amico Bianco,K.Jastrzębska


bdb.PRINCESS PRIMA VERA Pół Żartem ,Pół serio,Ewa Czok

bdb.WHITE LADY West Terier White,J.Kamizela
/ASTOR BUCK Adoxa x GUCCI/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 1369 - 1371
1.dosk.CWC,res.cacib BIJOU OF Sugar Star,R.Opozda

2.dosk.PAM PARAMPAM PAM z Księżopola,B.Księzopolska
/BRAVEHEART Kuźnia Dusz - BONO ANIMO ES Simpatica PS/

3.dosk.TOLA STORCZYKOWA FCI,wł.Leszczyńska Magdalena
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)

 

Klasa otwarta - Open Class 6 1372 - 1377


 1.dosk.CWC,CACIB FORTUNELLA Surprise Westie Borucka Monika ukończyła ch.pl
/
Rolling Dancer of Surprise x Peaches'n'Cream of Surprise/





2.dosk. DIXI Cornus Adoxa,E.Czok
3.dosk.BATAVIA Albus Canis,B.Gorąca

4.?KARLA Geslander

CHIQUITAPerfektly Splendid



BOB & BOS & Best Junior