ŁÓDŹ/CACIB/-5.05.2012
sędzia:P.Król
 PSY - MALES
Klasa szczeniąt - puppy class
1.wo.TOMMY Storczykowa FCI,M.Godzikowski
 
Klasa młodzieży- junior class


1.dosk.zw.Mł.NJwR VENTO Magie Blanche FCI,Karolina Jastrzębska
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/


2.dosk.DENIS Czar Krakowa ,Golał Barbara
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MACGREGOR x TOOTSIE ROLL Superbia/


3.dosk.MAGIC MASTER Urwiska Szkocji, B.Gorąca

 
Klasa pośrednia - intermediate class
1.dosk.CWC SONO NABUCCO DA Magie Blanche,Fronia Draiusz
/LORD Voldemort x TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche/

 
2.dosk.ORLANDO Alia res,U.Kilińska
/Krisma SPIT N POLISH x FLORA Alia res/

3.dosk.I'M THE BEST SURPRISE JENEK WEST TERRIER,Jenek Agnieszka
/
I'm The Best Superbia x Lili Solanus/

 

4.dosk.WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord FCI ,Badziąg Justyna
/I`M THE BEST Superbia x MONA - LISA OF Flammeus/


Klasa otwarta - open class
1.dosk.CWC HERO Geslander

2.dosk.BOUNTY BOY Se-La-Vi,E.Mach
/ASTOR BUCK Adoxa x HEY LOOK AT ME Se-La-Vi/

3.dosk.ARNOLD Herbu Black & White

4.bdb.FORREST del Bianco Stella
 

 

Klasa championów - champion class

1.dosk.CWC,CACIB COBY Victis,E.Iłczyk
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/
 
2.dosk.res.CACIB CROSS MY HEART du Moulin de Mac Gregor,G.Kwaśnik
 
 
 
SUKI
Klasa szczeniąt - puppy class
1.wo.Best PUPPY TOLA Storczykowa FCI,


Klasa młodzieży- junior class
 1.dosk.Zw.Mł.FORTUNELLA Surprise Westie Borucka Monika
/
Rolling Dancer of Surprise x Peaches'n'Cream of Surprise/

2.dosk.VIVA Magie Blanche FCI,Fronia Draiusz
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/
 
 3.dosk.A SUPER CANDY Royal Lord FCI,Badziąg Justyna
/XEO JAZZ Jarwik x MONA LISA OF Flammeus

4.dosk.KARLA Geslander

ndo.ALWAYS BEAUTY Secret of Love FCI,E.Szkatulnik
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/
 
bdb.CECILE Zywe Srebro,Dzitko Izabela,
/TIMMI 4 ME z Księżopola x BONITA ZU DEN TATZEN VON MORGENTAU

bdb.ESMERALDA Jolly White Angel

bdb.ESTRELLA Jolly White Angel

 
Klasa pośrednia - intermediate class
 1.dosk.cwc,res.CACIB Superbia SWEET MIRACLE ,A.Siwulska
/Un Pour Moi Du Moulin De Mac Gregor x Avra Superbia
 
2.dosk.BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta FCI A.Węglewska
/RUFFUS Blataj x VIVIEN od Bobika/

3.bdb.DAISY WHITE SURPRISE Jenek West Terrier FCI
 
 
Klasa otwarta - open class

1.dosk.cwc I M SO FORTUNATELY Voldemort,K.Wojda,A.Szulżycka
 

2.dosk.CINDY Terra Gold,E.Szkatulnik
/I'M THE BEST Superbia x DEISY Zameczek Nad Nidą/

3.dosk.VICTORIA FROM Magie Blanche FCI,G.Kwaśnik

4.dosk.BUTTERFLY Od Bobika,E.Iłczyk


dosk.BATAVIA Albus Canis,B.Gorąca

dosk.OFRA Połkrza,

 dosk.SHEYNA Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/

dosk.WHISKEY Se-La-Vi FCI

bdb.CLEO V-Amada
/GOTTI od Rezika x VENDI WHITE Połkrza/

bdb.DAKOTA Ramil,

Klasa championów - champion class

1.dosk.CWC,CACIB,BOB,2 BOG  LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/
 
2.dosk.JACQULINE Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/TITANIC vom Deipen Brook x FRUZIA SOFINETKA Vena
 


BOB