ŁÓDŹ /cacib/7.05.2011
sędzia:M.Trębala
 
Psy - Dogs
Klasa baby - Baby Class 3 1438 - 1440
1wo.VENTO Magie Blanche, Fronia Dariusz Karolina Jastrzębska
/JUST A GIGOLO Gryffindor x WHITE LADY Magie Blanche/


2.wo.FILIP Biały Blask, Broda Regina
/COBY Victis x KLARA DONNA z Briesen/


3.wo.EKLEREK OD BOBIKA, Iłczyk Ewa
/starring Vladimir x ZETA LILLY od Bobika/


Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 1441 - 1442
1.wo.WHITE WINNER PAI Vertragus, Błoch Katarzyna
/Havasu PAI x PRECIOUS PATSY Vertragus/




2.wo.
CZAKO Lewandków Zagroda, Zielińska-Gutkowska Magdalena
/BLACK Montezuma x AMELKA Lewandków zagroda/

Klasa młodzieży - Junior Class 3 1443 - 1445
1.dosk.Zw.Mł. I M THE BEST SURPRISE JENEK WEST TERRIER, Jenek Agnieszka
/I `M THE BEST Superbia x LILI Solanus/


2.dosk.WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord FCI, Badziąg Justyna
//I `M THE BEST Superbia x  MONA LISA OF Flammeus/


3.dosk.SONO NABUCCO DA Magie Blanche, Fronia Dariusz Grabowski Paweł
/LORD Voldemort x TOSCA LA JOLIE Magie Blanche/


Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 1446
1.dosk.CWC BORAT ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA, Śniegowska Natalia
/Leonhards POPSTAR x CHANEL Tecono/

Klasa otwarta - Open Class 2 1447 - 1448
1.dosk.CWC,res.CACIB BOUNTY BOY Se-La-Vi, Mach Ewa


2.dosk.XERES VICTIS, Woznica Anna


Klasa championów - Champion Class 2 1449 - 1450
1.dosk.CWC,CACIB,BOB Superbia I'M THE BEST, Siwulska Anna
/UN POUR MOI DMDMG x AVRA Superbia/
/

 
2.dosk.CIN CIN PAI Vixan, Przygodzka Beata
/Havasu PAI x UNITA Fanbellina/

Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 1 1451
1.wo.VIVA Magie Blanche, Fronia Dariusz Grabowski Paweł
/JUST A GIGOLO Gryffindor x WHITE LADY Magie Blanche/

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 1452 - 1453
1.wo.,BEST PUPPY BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta, Węglewska Agnieszka


2.wo.DAISY WHITE SURPRISE Jenek West Terrier FCI, Gorzyńska Paulina

Klasa młodzieży - Junior Class 11 1454 - 1464
 
1.dosk.Zw.Mł.Best Junior  Gorwin CASABLANCA, Gordovska Olena
/Havasu PAI x TEQUILA BLANCA Irsimos/


2.dosk.JOOLLA Z POOLLA Jarwik Pol, Rus Jarosław
/Havasu PAI x SAFFIRA Jarwik/


3.dosk.VOLTA PAI Vertragus, Przygodzka Beata
/Havasu PAI x Leonhards MIRACLE/


4.dosk.
Z Artusiowej Stajni BAHIYYA WHITE GIRL, Skibińska Teresa
dosk.ARABELL LITTLE SUPERB DREAMS, Małęcka Marzena
dosk.AVRILL LITTLE Super Dreams, Brauer Lech
dosk.HOT LAVA Se-La-Vi, Stefańczyk-Świtacz Anna
dosk.JULLII JENEK WEST TERRIER, Jenek Agnieszka 
dosk.SHEYNA SNIEZNA FOCZKA, Hajczuk Ewa

dosk.ZETA Victis, Walczyńska Anna


Klasa pośrednia - Intermediate Class 8 1465 - 1472
1.dosk.CWC BE MY QUEEN Superbia, Siwulska Anna
2.dosk.BUTTERFLAY OD BOBIKA, Iłczyk Ewa
3.dosk.AISZA Zameczek nad Nidą, Krochmal Anna
4.dosk.AYLA MAGSFFORA, Horodecka Urszula
dosk.CHIARO DI LUNA Amico Bianco, Jastrzębska Karolina
dosk.NIKITA SFORA MALCOLMA, Nasierowska Halina Ewa
dosk.UNCJA My Hairy Braveheart, Kuglasz Agnieszka Anna Kuglasz
dosk.WHITNEY SE-LA-VI, Tomczak Beata 

Klasa otwarta - Open Class 14 1473 - 1486
1.dosk.CWC,res.CACIB DOXA CORNUS Adoxa, Węglewska Marta

 
2.dosk.OFRA Połkrza, Mach Ewa


3.dosk.ARIA SNOW STAR OF AGIDOR, Tokarska Jolanta


4.dosk.BI-BI Biały Blask, Broda Regina
dosk.ABI Anczar, Walczyńska Anna
dosk.ALPHA Chełmska DOlina, Kwiecińska Katarzyna 
dosk.AMY ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA, Śniegowska Natalia
dosk.CRAZY CRIPSY FROM LADY WORLD, Suchecka Agnieszka
 dosk.DIXI CORNUS Adoxa, Bartosik-Czok Ewa
dosk.EMILLY Daisy Club, Koczorowski Tomasz
dosk.KARA z Filmowego Poddasza, Lewandowski Bogdan
dosk.NIGHTWISH AT Grandiflora, Blascinska Eva
dosk.SARA Zameczek nad Nidą, Dąbrowska Magdalena

Klasa championów - Champion Class 3 1487 - 1489
1.dosk.CWC,CACIB ROLLING RACE of Surprise, Borucka Monika

 
2.dosk.U ARE MY SILVER STAR FROM Voldemort, Fronia Dariusz Grabowski Paweł
3.dosk.JACQULINE SNIEZNA FOCZKA, Hajczuk Ewa 
 

suki:res.CACIB & CACIB


BOB
 

dzieci PAI-a ;)