Legionowo/CWC/-1.04.2012
sędzia:J.Opara
PSY
Klasa baby 1 755 - 755
1.wo.CHRISTMAS KNIGHT from Princesa Blanca,Suchecka Agnieszka
/DONT`TOUCH Del Goyepino x
CRAZY CRIPSY FROM Lady World/

Klasa młodzieży 2 756 - 757
1.dosk.Zw.Mł. Achnamara (FCI) PIMM'S NO 1,Rynkiewicz Marta
/Achnamara DIOR HOME x ASPRI NEA z Księżopola/


nb.MARLEY Bila Amfora,Dąbrowska Dominika
/Al`Fred Playing for White Gallardo x Hanule Bila amfora/

Klasa pośrednia 2 758 - 759


1.dosk.CWC CLANG! BOOM! STEAM! Grandiflora,Pławczyk Marta
/MASTER OF PUPPETS Grandiflora x ARTEMISS BLATAJ/


2.dosk. VERY HAPPY Abigail's House,Miller Dorota

Klasa otwarta 1 760 - 760
1.dosk.CWC VENTO Magie Blanche,Jastrzębska Karolina, Fronia Dariusz
/Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/

Klasa championów 1 761 - 761
1.dosk.CWC,Zwyc.BOB,2 BOG  Superbia I'M THE BEST ,A.Siwulska
/Un Pour Moi Du moulin De Mac Gregor x Avra Superbia/


SUKI
Klasa baby 2 762 - 763
1.wo.,Best BABY ,BIS BABY 4 QUE SERA SERA z Księżopola,Księzopolska Barbara
/GERRY Bohemia Arnets x AMY Herbu Black&White/

2.wo. CHRISTMAS ANGEL from Princesa Blanca ?Suchecka Agnieszka
/DONT`TOUCH Del Goyepino x
CRAZY CRIPSY FROM Lady World/
 


Klasa młodzieży 5 765 - 769


1.dosk.Zw.MŁ.NJwR  FORTUNELLA of Surprise,Borucka Monika
/ Rolling Dancer of Surprise x Peaches'n'Cream of Surprise/


2.dosk. ALL WITHIN MY HANDS Grandiflora,Blascinska Eva

 3.dosk.ALWAYS BEAUTY Secret of Love FCI,E.Szkatulnik
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/

4.CHICKA Hexenland,Arak Alicja
/BOND GESLANDER- DOLCE GABANNA SIMPATICA PS/
O`RITA Alia res, Kilińska Urszula

Klasa pośrednia 4 770 - 773
1.dosk.CWC,Zwyc.  Superbia SWEET MIRACLE, Siwulska Anna
/Un Pour Moi Du Moulin De Mac Gregor x Avra Superbia
2.dosk.BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta,Węglewska Agnieszka
/RUFFUS Blataj x VIVIEN od Bobika/


3.dosk.SALLY z Księżopola ,Wyszomierski Piotr
/MELVIN vom Schloss Schwuelper x ICE CREAM Ole/
4.bdb.NOMEN OMEN, Księżopolska Barbara

Klasa otwarta 9 774 - 782
1.dosk.CWC  SHEYNA Snieżna Foczka,Hajczuk Ewa
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/

2.dosk. KSIĘŻNICZKA Banderola,Szmygin - Tańska Małgorzata
/ORSON VOM SCHLOSS SCHWUELPER x SCHERRY NASTER/
3.dosk.CINDY Terra Gold,Szkatulnik Ewa
/I'M THE BEST Superbia x DEISY Zameczek Nad Nidą/
4.dosk.MINI DUCHESS z Księżopola,Karolak Małgorzata
/BOND GESLANDER- MILA MON CHERI Z KSIĘŻOPOLA/
dosk.CHILLI MY MADNESS Urwiska Szkocji,Sadowska Anna
/MAGIC OLAC ŚLĄSKA GWARA x VICTORIA URWISKA SZKOCJI/
bdb. BEZA 4U Julino ,Kuna Wojciech, Kuna Matylda?

 AMIDALA Armarnik,Grabowicz Marcin
BONA G.Jachowicz FCI,Jachowicz Grzegorz

 CYNA G JACHOWICZ,Jachowicz Grzegorz

Klasa championów 1 783 – 783

1.dosk.CWC LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/
 

Best Junior,BOB, BOS