Legionowo/CWC/-10.04.2011
 
 Sedzia - Jarosław Grunt
 
PSY/MALES
kl.młodzieży /Junior cl.
1 ex.,Jun.Win.CELIO G.Jachowicz - B.Ksiezopolska
/MELVIN vom Schloss schwulper x ATENA G.Jachowicz/
 
kl.pośrednia/Intermed.cl.
1 ex., CAC HERO Geslander - B.Reisch, B.Ksiezopolska      
/
PUZZLE MEANING SUNSHINE CELEBRATION x BLANCKA Geslander/
 
2 ex. GIZMO Canis Terra - P.Grzybek
/RUFFUS Blataj x ANNABEL Canis Terra/
 
kl.otwarta/Open cl.
1 ex.CAC ARNOLD Herbu Black&White - K.Szylar
/DODUS 4ME z Ksiezopola x ŚWIERSZCZYK z Księżopola/
 
Champion cl.

2 i 1 lokata
1 ex., CAC, Winner DODUS 4ME z Ksiezopola - A.Ilinska-Rozbicka
 /ORSON vom Schloss Schwuelper x MILA MON CHERI z Księżopola/
 
2 ex. ALCAPPONE Vixan - B.Przygodzka
/Ashgate CORNUS x UNITA Fanbellina/
 
SUKI/FEMALES
kl.szczeniąt/Puppy cl.
1 v.p. Best Puppy in Breed BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta - A.Weglewska
/RUFFUS Blataj x VIVIEN od Bobika/
 
2 v.p. GOYA Niszczewickie Ranczo - M.Kopp-Ulkie
/BLACK Montezuma x BAFFI Lewandków Zagroda/
 
kl.młodzieży/Junior cl.


 

1 ex., Jun.Win., Best Jun.in Breed Gorwin CASABLANCA - O.Gordowska
/Havasu PAI x TEQUILA BLANCA Irsimos/

 

2 ex. INEZ Geslander - B.Reisch, J.Reisch
 /Alborada CURRO x CHER Geslander/
 
3 ex. ARABELLE LITTLE EAGLE Superb Dreams - M.Malecka
/AINT HE SWEET dMDMG x HONEY DREAM Superbia/
 
4 ex. ALLURE Alia Res - U.Kilinska
/Alborada GARIMPEIRO x LOLI Alia Res/
 
  ex. SHEYNA Sniezna Foczka - E.Hajczuk
 /AINT HE SWEET d MdMG x FRUZIA Sofinetka Vena/

 
  ex. UNCJA My Hairy Breaveheart - A.Kuglasz
The Dashing Devils LUCKY Stricke xMy Hairy Braveheart SECRET TOUCH/
 
  ex. ZETA Victis - A.Walczynska
/Alborada GARIMPEIRO x COCO Big White/-
 
  v.g. SALLY z Ksiezopola - P.Wyszomierski
 /MELVIN vom Schloss Schwuelper x ICE CREAM Ole/

 

kl.pośrednia/Intermed.cl.

stawka
1 ex., CAC, Winner, BOB, III BOG UNIQUE LADY Vertragus - B.Pogorzelska
/Olac MOONFLYER x PRECIOUS PATSY Vertragus/
2 ex. GINGER Bielanska Sfora - W.Sosinski
/RAMMSTEIN AT Grandiflora x JOLLY Ro-Ka-Te/
 
3 ex. CRAZY CRISPY From Lady World - A.Suchecka
/UN POUR MOI Du Moulin De Mac Gregor x ALITA Awelp/
 
4 ex. HAIDI Geslander - B.Reisch
/PUZZLE MEANING SUNSHINE CELEBRATION x BLANCKA Geslander/
 
   ex. HOSSA Canis Terra - J.Miasek
/COBY Victis x BERENICA Canis Terra/
 
   ex. HAWRA Canis Terra - M.Soszynska
/COBY Victis x BERENICA Canis Terra/
 
   ex. MISS Simpatica PS - P.Ciecwierski
/MELVIN vom Schloss Schwulper x EVRA Geslander/
 
   ex. NIKITA Sfora Malcolma - H.Nasierowska
/Alborada CURRO x KORTINA DONA z Briesen/
 
   ex. ABI Anczar - A.Walczynska
FRENCH LOVER Werbena x RIHANNA Od Bobika/
 
   v.g. ALBERTINA Simpatica Hexenland - D.,M.Lipinska
/Alborada CURRO x DOLCE GABANA/
 
   v.g. DARLA Ramil - D.Wicha
/ASTOR BUCK Adoxa x fama Patma/
 
kl.otwarta/Open cl.
1 ex., CAC VIVIEN od Bobika - M.Weglewska
/HERE I AM vom Deipen Brook x LAVITITITA od Bobika/
 
2 ex. BONO ANIMO ES Simpatica PS - B.Ksiezopolska
/GERRY Bohemia Arnets x ANUSZKA Kasine Pupilki/
 
3 ex. CINDY Terra Gold - E.Szkatulnik
/Im THE BEST Superbia x DEISY Zameczek nad Nid ą/
 
Champion Cl.
1 ex., CAC ROLLING RACE Of Surprise - M.Borucka
/ROLLING ROCK OF surprise x PIRQUETTE Of Surprise/

 VIVIEN od Bobika  i ROLLING RACE Of Surprise

 

 
wybór najlepszej suki
 
 
11:20 Norwich Terrier
PSY
Klasa młodzie0y 1 655 - 655
SUKI
Klasa młodzie0y 1 656 - 656
Klasa posrednia 1 657 - 657