LEGIONOWO/cwc/11.12.2011
sędzia:P.Król
 
PSY
Klasa szczeniąt 3 691 - 693
1.wo.Achnamara PIMM'S NO. 1,Rynkiewicz Marta
 
/Achnamara DIOR HOME x ASPRI NEA z Księżopola/

2.wo. FEDO Biała Bryza ,Żurawska Małgorzata,
/
Havasu PAIxUNA Jarwik/

3.wo. MARLEY Bila amfora,Dąbrowska Dominika
 
/Al`Fred Playing for White Gallardo x Hanule Bila amfora/

 

Klasa młodzieży 5 694 - 698

stawka


1.dosk.zw.Mł. FIGARO Vena, Schweizer Teresa
/
PROMINENT of Surprise x HARI Vena/

2.dosk. ORLANDO Alia res,U.Kilińska
 
/Krisma SPIT N POLISH x FLORA Alia res/

 

3.dosk. WHITE WINNER PAI Vertragus ,K.Błoch
 
/Havasu PAI x PRECIOUS PATSY Vertragus



4.dosk. MR KAMARO Ahimenes ,Gorczyca-Giza Monika,
/A HELL OF A KNIGHT  du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/

nb. JORDAN Xandrina (FCI), Rybczyński Krzysztof, Skowrońska Judyta
/
LEONARD'S  PERFECT POPSTAR x  I'M CLEAR DREAMS WHITE MATRICARIA/

Klasa otwarta 3 699 - 701


stawka i lokaty

1.dosk.CWC
 BOUNTY BOY Se-La-Vi,E.Mach      ukończył Ch.Pl
/ASTOR BUCK Adoxa x HEY LOOK AT ME Se-La-Vi/

 2.dosk. GIZMO Canis Terra,Grzybek Paulina
/Ruffus Blataj x Anabell Canis Terra/

3.bdb. MAKS White Mandragora, Nowak Paweł
/
DREAM BOY- YASMINA WHITE MATRICARIA/

Klasa championów 2 702 - 703
}
stawka
1.dosk.CWC,Zwyc. COBY Victis
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/

2.dosk. AGENT CORNUS Adoxa,Sawczuk Magdalena
//Ashgate CORNUS x
VIOLA VIVA Adoxa/

Klasa weteranów 1 704 - 704
1.dosk.NW w R  AXEL Axem, Dąbrowska Dominika,
/ROB du Moulin de Mac Gregor x DANGER Ro-Ka-Te/



porównanie psów


 
SUKI
Klasa szczeniąt 3 705 - 707
1,wo.NSz w R MELANIA Biała Osa ,Borucka Monika
/ PROMINENT of SURPRISE x FIONA Biała Osa/


2.wo. CHICKA HEXENLAND ,Arak Alicja
/
BOND GESLANDER- DOLCE GABANNA SIMPATICA PS/

3.wo. MY CHERRY Voldemort, M.Małecka
/
I'M THE BEST Superbia x LOLA White Devil/
 

Klasa młodzieży 8 708 - 715

1.dosk.zw.mł.,NJwR FABIOLA FEERIA Vena, Schweizer Teresa
/PROMINENT of Surprise-HARI Vena/

2.dosk. BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta FCI A.Węglewska
 
/RUFFUS Blataj x VIVIEN od Bobika/

 3.dosk.FORTUNELLA Surprise Westie Borucka Monika
/
Rolling Dancer of Surprise x Peaches'n'Cream of Surprise/


4.dosk. ALWAYS BEAUTY Secret of Love FCI,E.Szkatulnik
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/

bdb. Jesi White Diamond BELLA DONNA,Krasnodebska Elzbieta
/
BRAVEHEART KUZNIA DUSZ- MONI BELONI Z KSIEZOPOLA/

bdb. SALLY z Księżopola ,Wyszomierski Piotr
/
MELVIN VOM SCHLOSS SCHWUELPER- ICE CREAM OLE/

711 Gorwin Dolcevita ,Rybnik Ewa
/Starring Vladimir x TEQUILA BLANCA Irsimos/

714 Achnamara (FCI) NOMEN OMEN Z KSIĘŻOPOLA, Księżopolska Barbara
/
AL'FRED PLAYING FOR White Gallardo-Karamynd FORGET ME NOT/

 

Klasa pośrednia 3 716 - 718

stawka
1.dosk.CWC SHEYNA Snieżna Foczka,E.Hajczuk
 
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/


2.dosk.ARABELLE LITTLE EAGLE Superb Dreams, Małecka Marzena
/AINT HE SWEET dMDMG x HONEY DREAM Superbia

3.dosk. PEARL JAM Grandiflora ,Blascinska Eva,
/Ruffus Blataj x Nightwish Grandiflora/
 

 Klasa otwarta 5 719 - 723
1.dosk.CWC  MINI DUCHESS Z Księżopola, Karolak Małgorzata
/
BOND GESLANDER- MILA MON CHERI Z KSIĘŻOPOLA/

2.dosk. HOT LAVA Se-La-Vi,Stefańczyk-Świtacz Anna
/Puzzle Meaning Sunshire Celebration x Britney Se-La-Vi/

3.dosk. KSIĘŻNICZKA Banderola, Szmygin-Tańska Małgorzata
/
ORSON VOM SCHLOSS SCHWUELPER-SCHERRY NASTER/

4.dosk. CASIOPEA Osiem i Osiem (FCI),  Grądek Maria
/
NESTOR THE FIRST Jarwik-GRACIELLE Rokate/

bdb. HAWRA Canis Terra,Soszyńska Małgorzata
/COBY Victis x BERENICA Canis Terra/

Klasa championów 3 724 – 726


1.dosk.CWC,Zwyc.BOB LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/


2.dosk.
JACQULINE Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/TITANIC vom Deipen Brook x FRUZIA SOFINETKA Vena

 3.dosk.ROLLING RACE OF Surprise, M.Borucka
 
/Rolling Rock of Surprise x Pirouette of Surprise/



wybór najlepszego szczenięcia



wybór Najlepszego Juniora w Rasie