Legionowo/CWC/-9.12.2012
sędzia:Alexander Shishkin
 
PSY
Klasa szczeniąt 1 573 - 573
1.wo.Best Puppy FARGO Victis ,Kamizela Julita

Klasa młodzieży 2 574 - 575
 1.dosk.Zw.Mł.NJwR I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/

2.dosk.CHRISTMAS KNIGHT From Princessa Blanca ,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/
 


Klasa pośrednia 2 576 - 577
1.dosk.CWC ORLANDO Alia res,U.Kilińska
/Krisma SPIT`N POLISH x FLORA Alia res/


2.dosk.JORDAN Xandrina (FCI), Rybczyński Krzysztof, Skowrońska Judyta
/
LEONARD'S  PERFECT POPSTAR- I'M CLEAR DREAMS WHITE MATRICARIA/


Klasa otwarta 2 578 - 579

1.dosk.CWC SHOW DE SARAGOIR ,Księżopolska B.
/LIGHT MY FIRE OF Gryffindor x QUEEN OF HEARTS Del Goyepino/

2.dosk.CLANG! BOOM! STEAM! GRANDIFLORA (FCI) ,Pławczyk Marta
/MASTER OF PUPPETS Grandiflora x ARTEMISS BLATAJ/


Klasa championów 1 580 - 580
1.dosk.CWC,Zwyc. Alborada FIRE CRACKER,C.S.Ramos,B.Księżopolska
 /Alborada NO VA MAS- Alborada MARGACENA/

SUKI
Klasa młodzieży 3 581 - 583
1.dosk.Zw.Mł.WHITE ANGEL Terra Gold,Ewa Mach
/GERRY Bohemia Arnets x DEISY Zameczek Nad Nidą/

 2.dosk.I`M MAD ABOUT YOU od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/

3.dosk.CHRISTMAS ANGEL From Princessa Blanca ,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/

 

Klasa pośrednia 3 584 - 586

1.dosk.cwc ALL WITHIN MY HANDS IN Grandiflora,E.Blascinska
/Karamynd GOES TO STAR WEST x METALLICA AT Grandiflora//

2.dosk.MELANIA Biała Osa ,Borucka Monika
/ PROMINENT of SURPRISE x FIONA Biała Osa/

3.dosk.GWENDOLYNE FROM Abigail's House,Miller Dorota
/UNIQUE QUENTIN Żywe Srebro x HORDA Kozanostra/

 

Klasa otwarta 1 587 - 587
1.dosk.cwc MINI DUCHESS Z Księżopola, Karolak Małgorzata
/
BOND GESLANDER- MILA MON CHERI Z KSIĘŻOPOLA/

Klasa championów 4 588 - 591

1.dosk.CWC,Zwyc.,BOB CRAZY CRIPSY FROM Lady World,Suchecka Agnieszka
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MAC GREGOR x ALITA AWELP/
 

2.dosk.LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/
 
3.dosk.VIVIEN od Bobika ,Węglewska Marta
 
4.dosk.ROLLING RACE OF Surprise, M.Borucka
/Rolling Rock of Surprise x Pirouette of Surprise/