KRAKÓW CACIB 16.06.2012
sędzia:Monique Van Brempt (B) 
 
Psy / Dogs
Klasa: baby / baby
1.wo. HARRY Biały Blask,wł.Regina Broda
 (GERRY Bohemia Arnet"s x BI-BI Biały Blask)

Klasa: szczeniąt / puppy
1.wo. GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor,wł. G. Kwaśnik
 (FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor x ANY ADVANCE du Moulin de Mac Gregor)

 
Klasa: młodzieży / youth


1.dosk.Zw.Mł.,NJwR  HARRIS IS THE ONE del Bianco Stella,wł. Jana Foniokova
 (AL΄Fred Playing for White Gallardo x Holly Hunter Urwiska Szkocji)

2.dosk.GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. Beata Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan),


3.dosk MARLEY Bila amfora wł. Dominika Dąbrowska
 ( Al`Fred Playing for White Gallardo x  Hanule Bila amfora),

 
4.dosk. MR.GERONIMO Ahimenes wł. Danuta Pera,
 (A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes)

bdb. FALCO OF SUGAR STAR,wł. Ewa Socha
 ( I'M THE BEST SUPERBIA x DORA MONTEZUMA)

bdb. GRAND Bialy Blask , wł. Regina
 (COBY Victis x KAJA DONA z Brirsen)

 

Klasa: pośrednia / intermediate
1.dosk.cwc ,res.CACIB VICTORIX My Hairy Braveheart, wł. Ewa Hyczewska
 (Sparkling A BIGGER BANG x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH)

2.dosk. EDWARD LITTLE SOULMATE ,wł. Glogovska Renata
 (ARMADALE'S LEADER OF THE GAME x BOW STAR WEST)

Klasa: otwarta / open
1.dosk.CWC,CACIB,BOB  Easy-Going du Moulin de Mac Gregor ,wł. M. Kanásová
(Casanova du Moulin de Mac Gregor x Tittle-Tattle du Moulin de Mac Gregor)

2.dosk. Karamynd GOES TO STAR WEST,wł. Monika Střitecká
 (Karamynd Play the Game x Karamynd Take a Bow)

Klasa: championów / champion
1.dosk.CWC  Superbia I'M THE BEST,wł. Anna Siwulska
 (UN POUR MOI DU MOULIN De Mac Gregor x AVRA Superbia)

2.dosk.FIGARO KTOŚ WIĘCEJ NIŻ PIES,wł,D.Jędrusik
 (ALBORADA BUCK, MŁ.CH.PL,CH.PL x HELLO HORAND PLUS)

3.dosk.CROSS MY HEART du Moulin de Mac Gregor ,wł. Grażyna Kwaśnik
 (ACE OF HEARTS du Moulin de Mac Gregor x TITTLE TATTLE du Moulin de Mac Gregor)



Suki / Bitches
Klasa: baby / baby
1.wo.Best Baby  NEW QUEEN FROM Ahimeneswł. Wioleta Gieżek
 (A HELL OF A KNIGHT Du Moulin De Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes)

2.wo.
MICHELLE 1 ADIVOJ,wł. Joanna Miśtak
 (LORD VOLDEMORT x ARABELLE LITTLE EAGLE)


Klasa: młodzieży / youth
1.dosk.Zw.Mł.A SUPER CANDY Royal Lord F.C.I.wł. Justyna Badziąg
 (XEO JAZZ Jarwik x MONA LISA OF Flammeus)

2.dosk. FIGA Biały Blask wł.Tomasz Gieżek
 (COBY Victis x KLARA DONA z Briesen)

3.dosk.HYDRA ANTONY Adoxa,,  wł. Tomasz Pustelak
 (Antony Adoxa x Etna Cornus Adoxa)


4. dosk.Agidor DO YOU LOVE ME  wł. Robert Małek, Magdalena Sawczuk
(AGENT CORNUS Adoxa x GRACE BUCK Adoxa),


Klasa: pośrednia / intermediate
1.dosk.CWC I'M DIARY OF Ahimeneswł. Sabina Zarzycka
 (A-HELL-OF-A-KNIGHT DU MOULIN DE MAC GREGOR x SILVER SHADOW Formantis)

2.dosk. KEIRA Happy Naux ,wł. Monika Střνtecká
(Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor x Butterfly Happy Naux)

3.dosk. FORTUNELLA Surprise Westie ,wł. Monika Borucka
(CH ROLLING DANCER of Surprise x PEACHES'N CREAM of Surprise)
 
4.? EUREKA ADOXA Szajka Rudych,wł. Joanna Białkiewicz
 (Ashgate CORNUS x KLARA Pustynna Burza)
 
bdb. CHIANTI BSO Rozental,E.Małysa
 (ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola),


Klasa: otwarta / open

stawka

 1.dosk.CWC,CACIB Jasmine Happy Naux ,wł. Martina Kanásová
(Spirit of Mine Sunshine Celebration x Jessica Happy Naux),

2.dosk.res.CACIB COOKIE ROLL CZAR KRAKOWA,R.Adamski
 (AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x TOOTSIE ROLL SUPERBIA)

3.dosk. ALDONA MARIOMINIA ,wł. Edyta Starzec-Sobieszkoda
/ I'M THE BEST SUPERBIA x ARLETA MONTEZUMA)

4.dosk. AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams ,E.Kaszowska
/ AINT HE SWEET Du Moulin De Mac Gregor x HONEY DREAM Superbia)
 
dosk.KAYLA Bνlá Amfora,Jana Nováková
/ Bellevue Town DJ x  Hanule Bνlá Amfora)
 

bdb. AZALIA Wichrowe Wzgórza na Polnej,wł. Marta Kujawska
(IM THE BEST Superbia x MOSKWA z Ogrodów Polskich)

bdb. BI-BI Bialy Blask,wł. Regina Broda,
/ COBY Victis x KLARA DONA zBriesen)

bdb. BLOODY JUANITA FROM BSO Rozental,wł. Edyta Małysa, Dariusz Piekarski
 (ANTS IN HIS PANTS du Moulin De Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola)

?
NIUNIA IMPULSYWNA ZGRAJA, wł. Ewa Widlarz
 (NICK URWISKA SZKOCJI FCI x VANESSA URWISKA SZKOCJI

? TIRAMISU Devil in Disguise ,Remigiusz Osadnik
 (Gerry Bohemia Arnet's x Arvena Mordor)

?
My Hairy Braveheart UNBREAK ,wł. Robert Małek
 (THE DASHING DEVIL’S LUCKY STRIKE x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH)

Klasa: championów / champion
1.dosk.CWC  SHEYNA ŚNIEŻNA FOCZKA,wł. Ewa Hajczuk   ukończyła Championat Pl:)
 (AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x FRUZIA SORINETKA VENA)

2.dosk. ANGEL BSO Rozental,wł. Edyta Małysa
 (ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola)

3.dosk.BE MY QUEEN Superbia,wł. Anna Siwulska
 (Un Pour Moi Du Moulin De mac Gregor x Avra Superbia)