KRAKÓW/cacib/26.06.2011
 
sędzia: Natalja Nekrosiene (LT)
 
Psy - Dogs
Klasa: baby / baby

stawka
1.wo.MR.GERONIMO Ahimenes ,wł. Pera Danuta
(A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes)
 
2.wo. FILIP Bialy Blask ,wł. Broda Regina
 (COBY Victis x KLARA DONA zBriesen)


Klasa: szczeniąt / puppy
1.wo.NSzwR VICTORIX My Hairy Braveheart ,wł. Hyczewska Ewa
 (Sparkling A BIGGER BANG x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH)

 
Klasa: młodzieży / youth
1.dosk.Zw.Mł. GUCCI TERRA GOLD , wł. Kamińska Anna  ukończył Młodzieżowy Championat Polski
 (GERRY BOHEMIA ARNET'S x SAILA ROLL Czar Krakowa)


Klasa: pośrednia / intermediate
1.dosk.CWC  Aramis Baltoji Pasaka ,wł. Pastelyte Kristina
(Harry Potter fom Gryffindor  x Etna is Drauguzio/


Klasa: otwarta / open

stawka
1.dosk.CWC ALBERTITO du Moulin De Mac Gregor,wł. Małysa Edyta, Del Pino Juan
 (Touch Of Class du Moulin de Mac Gregor x SMARTIES du Moulin De Mac Gregor)


2.dosk. LEWIS ORCHIDEA BOYXS ,wł. Lipik Bogusław
 (UN POUR MOI du MOULIN de MAC GREGOR x DIWIEN ORCHIDEA BOYXS)


3.dosk. SNOWLY ANGEL Totus Tuus,wł. Król Piotr
 (SPEEDY GONZALES Du Moulin De Mac Gregor x MY SUGAR LOVE Superbia)

 
4.? ARNOLD Herbu Black&White (FCI),wł. Szylar Konrad
 (DODUS 4ME Z KSIĘŻOPOLA x ŚWIERSZCZYK Z KSIĘŻOPOLA),


Klasa: championów / champion

stawka
 
1.dosk.CWC,CACIB,BOB,4 BOGSuperbia I'M THE BEST ,wł. Siwulska Anna
 (UN POUR MOI DU MOULIN De Mac Gregor x AVRA Superbia)


2.dosk.res.CACIB ANCYMON BSO Rozental ,wł. Małysa Edyta
 (ANTS IN HIS PANTS du Moulin De Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola)


3. FIGARO KTOŚ WIĘCEJ NIŻ PIES ,wł. Jędrusik Damian
 (ALBORADA BUCK x HELLO HORAND PLUS)
 

res.CACIB i CACIB

Suki / Bitches
Klasa: baby / baby

946 KENYA DAISY CLUB Daisy Club FCI , Izabela Abelec,
 (Ashgate Euanymus x Aura Daisy Club)

Klasa: szczeniąt / puppy

1.wo. VIVA Magie Blanche , Fronia Dariusz & Grabowski Paweł,
( JUST A GIGOLO Gryffindor x WHITE LADY Magie Blanche)

Klasa: młodzieży / youth
1.dosk.Zw.Mł.,NJwR AVAELINE JOYFUL Superb Dreams ,wł. Kaszowska Edyta
 (AINT HE SWEET Du Moulin De Mac Gregor x HONEY DREAM Superbia)


2. ALLURE Alia res ,wł. Kilińska Urszula
 (Alborada Garimpeiro x Loli Alia res)

 
3. COOKIE ROLL Czar Krakowa ,wł. Adamski Ryszard
 (AINT HE SWEET Du Moulin De MacGregor x TOOTSIE ROLL Superbia)

 
4. ZETA Victis ,wł. Walczyńska Anna
 (GARIMPEIRO ALBORADA x COCO Big White)

? BLOODY JUANITA FROM BSO Rozental ,wł. Piekarski Dariusz
(ANTS IN HIS PANTS du Moulin De Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola)
 
bdb. BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta FCI ,wł. Węglewska Agnieszka
 (RUFFUS BLATAJ x VIVIEN od Bobika),


Klasa: pośrednia / intermediate
1.dosk.cwc  Armadale's LADY WITH ROSE'S ,wł. Sawczuk Magdalena
(KARAMYND GUNS WITH ROSES x Armadale's LEADING LADY)


2.AISZA ZAMECZEK NAD NIDĄ ,wł. Krochmal Anna
 (ALBORADA BUCK x DODA ZAMECZEK NAD NIDĄ)


3.dosk. Wichrowe Wzgórza na Polnej AZALIA ,wł. Kujawska Marta
(I'M THE BEST Superbia x Moskwa z Ogrodów Polskich FCI)

 
4.dosk.. My Hairy Braveheart UNBREAK , wł. Małek Robert
 (THE DASHING DEVIL’S LUCKY STRIKE x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH)


bdb. BUTTERFLY od Bobika, wł. Iłczyk Ewa
/ COBY VICTIS x YENTL VICTIS)


bdb. LILI Balfour of Balfour ,wł. Buczak Cecylia
 (GAWOT ONYX Vena x DODIE Bel-Fast),

bdb. RUBY z Psiego Chaosu (FCI) ,wł. Kozdraś-Pałka Barbara
/ OLIVER URWISKA SZKOCJI (FCI) x CORA KTOŚ WIĘCEJ NIŻ PIES)


 UNCJA My Hairy Braveheart , wł. Kuglasz Agnieszka
 (The Dashing Devil's LUCKY STRIKE x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH)

Klasa: otwarta / open
1.dosk.CWC ARIA SNOW STAR OF Agidor , wł. Tokarska Jolanta ukończyła CH.PL :)
(AGENT CORNUS Adoxa x GRACE BUCK Adoxa)


2. ABI Anczar ,wł. Walczyńska Anna
 ( FRENCH LOVER Verbena x RIHANNA od Bobika),

 
3.dosk. VICTORIA FROM Magie Blanche , wł. Kwaśnik Grażyna
(JUST A GIGOLO Gryffindor x TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche)

4.dosk. EXPERIENCE OF VICTORY Mirasol , wł. Jędrecka Joanna
/ W D O'La La SUPERBOY x  TIDE OF VICTORY Superbia)

dosk. FIFKA Wichrowe Łąki ,wł. Beim Dorota
(COBY Victis x ELISE-C Jag-Sza)

bdb. BI-BI Bialy Blask wł. Broda Regina
 (COBY Victis x KLARA DONA zBriesen)

bdb. LIANA ORCHIDEA BOYXS ,wł. Lipik Bogusław
 (UN POUR MOI du MOULIN de MAC GREGOR x DIWIEN ORCHIDEA BOYXS)

bdb. MONTANA z Psiego Chaosu ,wł. Bratoń Julita
 (MOON MISTRAL OLAC Urwiska Szkocji x YENNEFER z Psiego Chaosu)

 

Klasa: championów / champion

1.dosk.CWC,CACIB U ARE MY SILVER STAR FROM Voldemort ,wł. Fronia Dariusz, Grabowski Paweł
(MY NUMBER ONE Superbia x PETIT CADEAU DE Gryffindor)


2.dosk.res.CACIB HONEY DREAM Superbia ,wł. Kaszowska Edyta
 ( Rob Du Moulin De Mac Gregor x Jessica Urwiska Szkocji)
 

res.CACIB i CACIB



wybór Najlepszego Juniora w Rasie
 

wybór BOB
 

BOB