KLUBOWA TERIERÓW -Włocławek 7.03.2010
sedzia:Viva Maria Soleckyj-Szpunar
 
Psy - Dogs
Klasa baby - Baby Class 1 347

1.wo.NBwR Fryz-Nowacka Anna - MR.MAGIC Mordor


Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 348 - 349
1.ob.Śniegowska Natalia - BORAT ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA


Klasa młodzieży - Junior Class 5 350 - 354

 
1.dosk.Mł.Zw.Kl`10,NJwR Schweizer Teresa PROMINENT of Surprise


2.dosk.Widzyk Magda Aneta Kania- - CRYSTAL DON CARLOS FROM Lady World

 
3.dosk.Małysa Dariusz - ANCYMON Bso Rozental
4.dosk.Trojanowska Izabela - AMENITA POLONIA KENDO
NDO.Szylar Konrad - ARNOLD Herbu Black&White (FCI)



Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 355 - 357

1.dosk. Księżopolska Barbara - MARLON VOM SCHLOSS SCHWUELPER
2.dosk.Gołębiewska Agnieszka - DREAM DRUMMER Grandiflora


Klasa otwarta - Open Class 3 358 - 360
1.dosk.CWC Stepniewski Slawomir - GARIMPEIRO Alborada
2.db.Obara Katarzyna Maria Obara- CASPER Se-La-Vi


Klasa championów - Champion Class 2 361 - 362
1.dosk.CWC Zw.Klubu`10 Widzyk Magda - BUBBLE TROUBLE Lady World



2.dosk.Ilińska Rozbicka Agnieszka - DODUS 4ME z Księżopola
 

porównanie psów

Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 3 363 - 365


1.wo.
Grabowicz Marcin - AMIDALA Marmarmik
2.wo.Pęzior Jarosław - SHUGAR SHOCK OF Gryffindor
3.wo.Fryz-Nowacka Anna - MY DESTINY Mordor

Klasa szczeniąt - Puppy Class 5 366 - 370

 
 1 w.o, NSzwR, II BIS PUPPY, BIS DERBY I REMEMBER YOU MY Gryffindor  A.Kryszak
2.wo.Urbańska Magdaena - IDA OF ACAMPE
3.wo.Bielecki Grzegorz - - IVETT of Acampe
4.wo.Pietrusiewicz Beata - - WHISKEY Se-La-Vi FCI


Klasa młodzieży - Junior Class 10 371 - 380

 
1.dosk.Mł.Zw.Kl`10 Borucka Monika - - ROLLING RACE of Surprise
2.dosk.Małysa Dariusz - - ANGEL Bso Rozental
3.dosk.Cichoń Małgorzata - - SUNSHINE Totus Tubus
4.dosk.Księżopolska Barbara - AMY Herbu Black & White
dosk.łczyk Ewa - ZETTA- LILLY OD BOBIKA

dosk.Koriat-Musiał Paulina - Achnamara HONEY HONEY
bdb.Walczyńska Anna - ABI Anczar FCI
bdb.Suchecka Agnieszka - - CRAZY CRIPSY FROM LADY WORLD
db.Szkatulnik Ewa - CINDY Terra Gold

Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 381 - 383

stawka
1.dosk.CWC Węglewska Marta - VIVIEN od Bobika

 
2.dosk.Śniegowska Natalia - AMY ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA
3.db.Kuglasz Agnieszka - KASSIJA Biała osa


Klasa otwarta - Open Class 8 384 - 391

 
1.dosk.CWC Hajczuk Ewa - - JACQUELINE Śnieżna Foczka
2.dosk.Borkowska Agnieszka - AISCHA White Tiger
3.dosk.Bielecki Grzegorz - JUSTIN Biała Osa
4.dosk.Węglewska Marta - DOXA CORNUS Adoxa


dosk.Księżopolska Barbara Emanuel ZumisKaramynd FORGET ME NOT
dosk.Iłczyk Ewa - LAVITITITA OD BOBIKA
db.Czarnecka Iwona - Achnamara GOOD LUCK
dst.Czarnecka Iwona - - EMMA Key-Pax

Klasa championów - Champion Class 1 392
1 dosk., CWC, Zwycięzca Klubu'10, BOB, IV BISKryszak Agnieszka -- LIKE A STAR OF Gryffindor
 
wybór Najlepszego Juniora w Rasie
 
 
BOS i BOB
 
wybór BOB
 
NORWICH TERRIER
High Flyer's Smark - ocena doskonała, CWC, Zwycięzca Klubu Teriera, BOB,A.J.Sumowscy
Wybar Outward Bound - ocena doskonała, CWC,A.J.Sumowscy