KIELCE/CACIB/-18.11.2012
 
sędzia:K.Pereguda/UKR/ 
 
 PSY - MALES
Klasa szczeniąt - puppy class

 1.wo.I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/

2.wo.EXPECT THE BEST White Gallardo,A.Kozłova,A.Olesiak-Siba
/I`M THE BEST Superbia x Karamynd WINE AND ROSES/
 
3.wo.FARGO Victis,
/Alborada GARIMPEIRO x COCO Big White/
 
Klasa młodzieży- junior class

2 i 3 lokata
1.dosk.Zw.Mł.TOMMY STORCZYKOWA FCI,wł. Marcin Godzikowski
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS/

2.dosk.CHRISTMAS KNIGHT From Princessa Blanca ,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/

3.dosk.ICE-T Blataj ,Ewelina ChmieL
/Karamynd GOES TO STAR WEST x REBECCA Blataj/

Klasa pośrednia - intermediate class
1.dosk. CWC
HARRIS IS THE ONE Del Bianco Stella,
/AL'FRED PLAYING FOR White Gallardo x HOLLY HUNTER Urwiska Szkocji/

2.dosk.SHOW DE SARAGOIR ,Księżopolska B
/LIGHT MY FIRE OF Gryffindor x QUEEN OF HEARTS Del Goyepino/
 
3.dosk.MR.KAMARO  Ahimenes,Gorczyca-Giza Monika
/A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/

4.dosk.I'M LEGEND OF Ahimenes ,G.Duda
(A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor-SILVER SHADOW Formantis)



Klasa otwarta - open class
1.dosk.CWC,res.CACIB Karamynd GOES TO STAR WEST, M.Stritecka

2.dosk.MARLEY Bila amfora,Dąbrowska Dominika
/Al`Fred Playing for White Gallardo x Hanule Bila amfora/


db.INSPIRATION Bielańska Sfora

 

Klasa championów - champion class

1.dosk.CWC,CACIB,BOB BUBBLE TROUBLE Lady World FCI,Widzyk Magda
/Ashgate CORNUS x ALITA Awelp/

2.dosk.Alborada FIRE CRACKER,C.S.Ramos,B.Księżopolska
 /Alborada NO VA MAS- Alborada MARGACENA/

3.dosk.ANCYMON BSO Rozental,E,D.Małysa
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/
 

Klasa weteranów
1.dosk.Best Veteran AQUINO Tecono,E.Hajczuk

 

SUKI
Klasa szczeniąt - puppy class

 1.wo.I`M MAD ABOUT YOU od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/

2.wo.HARMONY OF BEAUTY FROM Vixan,B.Przygodzka
/Havasu PAI x ANABELL Vixan/


Klasa młodzieży- junior class
1.dosk.Zw.mł.,NJwR BIJOU OF Sugar Star


2.dosk.BLUEBELL BAILEY CLAN Abigeus,Drozdowska Aneta
/
Sono Nabucco Da Magie Blanche x Bajaderka Szkockie Asy/

 3.dosk.JOCCO CHOCCO Lady World FCI ,Widzyk Magda 
/Bubble TROUBLE Lady World x BIANKA White Bassi/

4.dosk.THE Dashing Devil`s ROCK CHICK,D.Czaczka
/ The Dashing Devil's Spirit of Mine x The Dashing Devil's Tinkerbell /


 dosk.NEW QUEEN FROM Ahimenes,Wioleta Gieżek
 (A HELL OF A KNIGHT Du Moulin de Mac Gregor - KAL-I-STA Ahimenes)

dosk.CHRISTMAS ANGEL From Princessa Blanca ,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/
DAISY G.Jachowicz



Klasa pośrednia - intermediate class

1.dosk.CWC HOLIDAY IS THE TOP Del Bianco Stella,Olesiak-Siba Anna
/AL'FRED PLAYING FOR White Gallardo x HOLLY HUNTER Urwiska Szkocji/

2.dosk.CHIANTI BSO Rozental,Małysa Dariusz, Edyta
/ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

 

3.dosk.CECILE Zywe Srebro,Dzitko Izabela,
/TIMMI 4 ME z Księżopola x BONITA ZU DEN TATZEN VON MORGENTAU



4.dosk.EMILLY od Bobika ,T.Skrobacz

dosk. I'M DIARY Ahimenes,Zarzycka Sabina
/
A HELL OF A KNIGHT Du Moulin De Mac Gregor x SILVER SHADOW Formantis/

 HYDRA ANTONY Adoxa, Tomasz Pustela
/ANTONY Adoxa x ETNA CORNUS Adoxa/
 

KARLA Geslander

Klasa otwarta - open class

1.dosk.CWC HOT LAVA Se-La-Vi,Stefańczyk-Świtacz Anna
/Puzzle Meaning Sunshire Celebration x Britney Se-La-Vi/
 
2.dosk.My Hairy Braveheart UNBREAK MY HEART ,R.Małek
/THE DASHING DEVIL’S LUCKY STRIKE x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH/
 
3.dosk.LOVE ME DO of Surprise,Olesiak-Siba Anna
/BRAVO LIRMAX FOR SURPRISE x BAM-BOO OF SURPRISE/
 
4.AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams,E.Kaszowska
/AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x HONEY DREAM SUPERBIA/
BONA G.Jachowicz
ISIS Key-Pax
 
MEGAN Amenita Polonia

AISZA Zameczek nad Nidą,A.Krochmal
/ALBORADA BUCK x DODA Zameczek nad Nidą/

Klasa championów - champion class

1.dosk.CWC,CACIB LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/
 
2.dosk.res.CACIB ROLLING RACE OF Surprise, M.Borucka
/Rolling Rock of Surprise x Pirouette of Surprise/


 


wybór BOB