KIELCE /CACIB/-19.11.2011
sędzia:Tamara Sarmont (BLR)
 
 PSY - MALES -1
Klasa baby - baby class
1.wo.Best Baby MARLEY Bila amfora,Dąbrowska Dominika
/Al`Fred Playing for White Gallardo x Hanule Bila amfora/

 

 
Klasa szczeniąt - puppy class-1
1wo.CURIEUX BSO Rozental,E.Małysa
/ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/
 
Klasa młodzieży- junior class-6

1 i 2 lokata

lokata 3,1,2
1.dosk.Zw.Mł. SUPER STAR SUPERBIA ,Kislyakov Andrei
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MAC GREGOR x AVRA Superbia/
 
2.dosk.VENTO Magie Blanche FCI,Karolina Jastrzębska
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/

3.dosk.ORLANDO Alia res,U.Kilińska
/Krisma SPIT N POLISH x FLORA Alia res/

4.dosk.CLANG! BOOM! STEAM! GRANDIFLORA (FCI) ,Pławczyk Marta
/MASTER OF PUPPETS Grandiflora x ARTEMISS BLATAJ/
 

dosk.MR.GERONIMO Ahimenes,Pera Danuta
/A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/

nb.My Hairy Braveheat VICTORIX,E.Hyczewska
/
Sparkling a Bigger Band x My Hairy Braveheart Secret Touch/

 
 
Klasa pośrednia - intermediate Class-4

lokata 1 i 2
 
1.dosk.CWC WORLD'S HERO Ahimenes,J.Urbański
/I'M THE BEST Superbia x SILVER SHADOW Formantis/

2.dosk.GUCCI TERRA GOLD,Kamińska Anna
 (GERRY BOHEMIA ARNET'S x SAILA ROLL Czar Krakowa)

3.dosk.IGGY Geslander,J.Nowakowski
/Alborada CURRO x CHER Geslander/
 

nb.I'M THE BEST SURPRISE JENEK WEST TERRIER,Jenek Agnieszka
/
I'm The Best Superbia x Lili Solanus/
 
 
Klasa otwarta - open class -6

stawka
 
1.dosk.CWC VIKING OF MY DESTENY ROKOKO,Tilindiene Lolita
/SPOILT BRAT du Moulin de Mac Gregor x MISHIEVOUS MISS from Gryffindor/


 
2.dosk.BORYS z Przedmieścia Oleśnicy,A.Lichwa
/Herox Adoxa x ISA Ro-Ka-Te/

3.dosk.ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor,E.D.Małysa
/TOUCH-OF-CLASS Du Moulin De Mac Gregor x SMARTIES Du Moulin De Mac Gregor/
 

bdb.BOUNTY BOY Se-La-Vi,E.Mach
/ASTOR BUCK Adoxa x HEY LOOK AT ME Se-La-Vi/

bdb.CAPRI BUKOMARKA,M.Kozłowska
/LEONHARD'S SPECIAL AGENT x JAŚMINA Verla/
 
bdb.HUK z Filmowego Poddasza,Leśniewska Piskorz Ewa
/HELIOS Wonderland x LORINA Jarwik/

 
Klasa championów - champion class-4

lokaty:1,4,2,3
1.dosk.CWC,BOB ALBORADA POSEIDON II,Kislyakov Andrei
/ALBORADA SENECA x ALBORADA ORKIDEA/


 
2.dosk.,res.CACIB BUBBLE TROUBLE Lady World FCI,Widzyk Magda
/Ashgate CORNUS x ALITA Awelp/
 
3.dosk.COBY Victis
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/
 
4.dosk.ANCYMON BSO Rozental,E,D.Małysa
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

 
 
SUKI
Klasa baby - Baby Class 1 1586
1.wo.
MELANIA Biała Osa,M.Borucka
/PROMINENT of Surprise x FIONA Biała Osa/

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 1587
1.wo.NSzwR FORTUNELLA Surprise Westie,M.Borucka
/
 
Klasa młodzieży- junior class -7
 

1.dosk.Zw.Mł.NJw R ,BIS Junior 3 GR. KISS MY PRINCESSE FROM Voldemort,A.Szulżycka
/
VIKING OF MY DESTENY ROKOKO x PETITT CADEAU DE Gryffindor/
 
2.dosk.BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta FCI A.Węglewska
/RUFFUS Blataj x VIVIEN od Bobika/
 
3.dosk.HOLIDAY IS THE TOP Del Bianco Stella,Olesiak-Siba Anna
/AL'FRED PLAYING FOR White Gallardo x HOLLY HUNTER Urwiska Szkocji/

4.dosk.HEART OF GOLD Lady World FCI,M.Widzyk
/
Coby Victis x Alita Awelp/

 
dosk.SALLY z Księżopola,Wyszomierski Piotr
/MELVIN vom Schloss Schwuelper x ICE CREAM Ole/
 
bdb.ALWAYS BEAUTY Secret of Love FCI,E.Szkatulnik
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/
 
nb.GWENDOLYNE FROM Abigail's House,Miller Dorota
/UNIQUE QUENTIN Żywe Srebro x HORDA Kozanostra/
 
 
KLASA POSREDNIA -intermediate class -10


lokaty



1 i 2 lokata

1.dosk.CWC ,res.CACIB SNOWSTORM FAIRY ROKOKO ,Kuznecov Igor
/Harry Potter from Gryffindor x Just Like Magic Griffindor/
 
2.dosk.CORIDA BLANCA ROKOKO,Tilindiene Lolita
/Aint He Sweet du Moulin de Mac Gregor x MISHIEVOUS MISS from Gryffindor/
 
3.dosk.CASANDRA Tarankon,Mijas Gabriela
/AGENT CORNUS Adoxa x YO-YO z Psiego Chaosu/

 
4.dosk.COOKIE ROLL Czar Krakowa,Adamska Bożena
/AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGORx TOOTSIE ROLL SUPERBIA/

 dosk.ALLURE Alia res,U.Kilińska
/Alborada GARIMPEIRO x LOLI Alia res/
 
dosk.HOT LAVA Se-La-Vi,Stefańczyk-Świtacz Anna
/Puzzle Meaning Sunshire Celebration x Britney Se-La-Vi/
 
dosk.POLLY FELISIA MARIA  ,Varfolovskiy V
/Patrik Tory Secret x Feliya Gleam Of Glory/
 
dosk.SHEYNA Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/
 
bdb.ZETA Victis,A.Walczyńska
/ALBORADA GARIMPEIRO x COCO Big White/
 
 db.PRODIGY AT Grandiflora ,Kępka Ewa
/RUFFUS Blataj x NIGHTWISH AT Grandiflora/
 
Klasa otwarta - open class -14

stawka


lokaty 1,2,3
 

1.dosk.CWC U ARE MY CRAZY FROM Voldemort,A.Szulżycka
/MY NUMBER ONE SUPERBIA x PETIT CADEAU DE GRYFFINDOR/

2.dosk.SUNSHINE Totus Tuus,M.Cichoń
/SPEEDY GONZALES du moulin de Mac Gregor x MY SUGAR STAR Superbia/
 
3.dosk.LOVE ME DO of Surprise,Olesiak-Siba Anna
/BRAVO LIRMAX FOR SURPRISE x BAM-BOO OF SURPRISE/

4.dosk.FIFKA Wichrowe Łąki,D.Beim
/COBY Victis x ELISE-C Jag-Sza/

dosk.AISZA Zameczek nad Nidą,A.Krochmal
/ALBORADA BUCK x DODA Zameczek nad Nidą/
 

dosk.AVAELINE JOYFUL Superb Dreams,E.Kaszowska
/AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x HONEY DREAM SUPERBIA/
 
dosk.CINDY Terra Gold,E.Szkatulnik
/I'M THE BEST Superbia x DEISY Zameczek Nad Nidą/

dosk.HOSSA Canis Terra ,j.Miąsek
/COBY Victis x BERENICA Canis Terra/

dosk.KSIĘŻNICZKA Banderola,Szmygin - Tańska Małgorzata
/ORSON VOM SCHLOSS SCHWUELPER x SCHERRY NASTER/
 
bdb.HAWRA Canis Terra,Soszyńska Małgorzata
/COBY Victis x BERENICA Canis Terra/
 
dosk.My Hairy Braveheart UNBREAK MY HEART ,R.Małek
/THE DASHING DEVIL’S LUCKY STRIKE x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH/
 
dosk.TIRAMISU Devil in Disguise,Osadnik Remigiusz
/GERRY Bohemia Arnet's x ARVENA Mordor/
 
bdb.MONTANA z Psiego Chaosu ,Bratoń Julita
/MOON MISTRAL OLAC Urwiska Szkocji x YENNEFER z Psiego chaosu/
 
nb.CHILI MY MADNESS Urwiska Szkocji,A.sadowska
/MAGIC OLAC ŚLĄSKA GWARA x VICTORIA URWISKA SZKOCJI/
 
 
Klasa championów - champion class-4

lokaty:2,4,3

1.dosk.CWC,CACIB YENEFER OD BOBIKA,E.Iłczyk
/TOUCH OF CLASS DE MOULIN DE MAC GREGOR x MALA VICTIS/


2.dosk.ARIA SNOW STAR OF Agidor,J.Tokarska
/AGENT CORNUS Adoxa x GRACE BUCK Adoxa/

3.dosk.VOLTA PAI Vertragus,B.Przygodzka
/Havasu PAI x MIRACLE Leonhard's/

4.dosk.HONEY DREAM Superbia,E.Kaszowska
/Rob Du Moulin De Mac Gregor x Jessica Urwiska Szkocji/
 

wybór CACIB

KLASA WETERANÓW -1
 1.dosk.Best Veteran DANCING IN SNOW from Grandiflora,E.Błaszczyńska
/BASTER Śląska Gwara x DITTA DIN Samantino Polonica/