KIELCE/CACIB/-13.11.2010
sędzia:Bożena Ovesna (CZ)
 
Psy - Dogs
Klasa baby - Baby Class 1 1415
1.wo.Best BABY SONO NABUCCO DA Magie Blanche Fronia Dariusz Grabowski Paweł
/LORD Voldemort x TOSCA LA JOLIE Magie Blanche/

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 1416
nb.SE-LA-VI Przyjemska Anna

Klasa młodzieży - Junior Class 3 1417 - 1419
1.dosk.Zw.Mł.NJwR  Karamynd GOES TO STAR WEST Stritecka Monika
/Karamynd PLAY THE GAME x Karamynd TAKE A BOW/


 2.dosk.LORD DAKARAI Ahimenes Gieżek Wioleta
/
AINT HE SWEET Du Moulin De Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/
 
nb.ANTONY ADOXA Kozłowska Małgorzata

Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 1420 - 1422
 1.dosk.CWC PROMINENT of Surprise Schweizer Teresa
/Leonhard`s SUPERTRAMP x YOD LEE of Surprise/

 2.dosk.XERES VICTIS Woznica Anna 
/FRENCH LOVER Verbena x COCO Big White/

 3.bdb.SNOWLY ANGEL Totus Tuus Król Piotr
/SPEEDY GONZALES dMdMG x MY SUGAR LOVE Superbia/

Klasa otwarta - Open Class 7 1423 - 1429
1.dosk.CWC,res.CACIB ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor Małysa E. Juan Del Pino- Skawina
/TOUCH OF CLASS DU MOULIN DE MAC GREGOR x SMARTIES DU MOULIN DE MAC GREGOR/

2.dosk.GARIMPEIRO ALBORADA Stępniewski Sławomir
/Alborada DON JUAN x Alborada YO TE DIRE/

 3.dosk.BRAVEHEART Kuźnia Dusz Bubienko Michał
/S.MASTER SCOT of Gloryland x TAMUSZKA4ME z Księżopola/

4.dosk.GRAPHY Dusk Sowisz Danuta Ada Sowisz
/ANTS IN HIS PANTS dMdMG x ODETTE Jarwik/

 bdb.CAPRI BUKOMARKA Kozłowska Magdalena
/Leonhards SPECIAL AGENT x JAŚMINA Verla/

 bdb.MARLOW vom Schloss Schwuelper Dambek-Machel Adrianna 
/ALABAMA vom Schloss Schwulper x ISSY vom Schloss Schwulper/

Klasa championów - Champion Class 4 1430 - 1433
 1.dosk.CWC,CACIB,BOB AGENT CORNUS Adoxa Sawczuk Magdalena
 /Ashgate CORNUS x VIOLA VIVA Adoxa/


 2.dosk.BILBO BEGENS DAI HARD Demchenko Anna
/GARLIC x LAKI STRAIK Super Agent/

 3.dosk.COBY VICTIS Iłczyk Ewa - Częstochowa
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/

 nb.GERRY Bohemia Arnet's Marchańska Monika
 nb.I'M THE BEST Superbia Siwulska Anna
 

psy porównanie
 
pies kl.posrednia i otwarta
 

psy res.CACIB i CACIB

Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 1 1434
1.wo.NORIKO Urwisy Spod Giewontu Piłat Magdalena
/GERRY Bohemia Arnet`s x SEA SHELL Open Home/

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 1435 - 1436
 
 
1.wo.NSzwR SHEYNA ŚNIEŻNA FOCZKA Hajczuk Ewa 
/AINT HE SWEET d MdMG x FRUZIA Sofinetka Vena/

2.wo.ZETA Victis Walczyńska Anna - Warszawa
/Alborada GARIMPEIRO x COCO Big White/

Klasa młodzieży - Junior Class 14 1437 - 1450

1 i 2 lokata
 1.dosk.Zw.Mł.CALINKA Sfora Patii Schweizer Teresa
/ BACARDI Medicus Veterinarius x BARBIE Przyjazny Duszek  /


2.dosk.IVETT of Acampe Bielecki Grzegorz
/Charosmack COLD AS ICE x JUSTIN Biała Osa/

 
 3.dosk.TOTAL Devil In Disguise Marchańska Monika
/GERRY Bohemia Arnet`s x ARVENA Mordor/


4.dosk.TIRAMISU DEVIL IN DISGUISE Osadnik Remigiusz
/GERRY Bohemia Arnet`s x ARVENA Mordor/
 
 dosk.CHILI MY MADNESS URWISKA SZKOCJI Sadowska Anna
/MAGIC OLAC Śląska Gwara x VICTORIA Urwiska Szkocji/


 dosk.ALIENOR Alia res Kilińska Urszula
 dosk.METAXA Beta plus Marek Anna
 dosk.BUTTERFLAY OD BOBIKA Iłczyk Ewa
dosk.AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams Kaszowska Edyta
 bdb.BISHO z Księżopola Garczyński Rafał 
 bdb.AMIDALA Marmarmik Grabowicz Marcin
 bdb.HOSSA Canis Terra Miąsek Jolanta 
/COBY Victis x BERENICA Canis Terra/
 nb.AISZA ZAMECZEK NAD NIDĄ Krochmal Anna
 nb.BE MY QUEEN Superbia Siwulska Anna

Klasa pośrednia - Intermediate Class 12 1451 - 1462
1.dosk.CWC,CACIB BORA BORA OF Agidor Sawczuk Magdalena
 /AGENT CORNUS Adoxa x GRACE BUCK Adoxa/

 2.dosk.ROLLING RACE of Surprise Borucka Monika
/ROLLING ROCK OF surprise x PIRQUETTE Of Surprise/
 
 3.dosk.ZETTA-LILLY OD BOBIKA Iłczyk Ewa
/COBY Victis x LAVITITITA od Bobika/

 4.dosk.VICTORIA FROM Magie Blanche Kwaśnik Grażyna
/JUST A GIGOLO Gryffindor; x TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche/

dosk.MŻAWKA Ktoś Więcej Niż Pies Pasamonik Halina
 dosk.JESSICA Amenita Polonia (FCI) Kot Lidia 
 dosk.BI BI BIAŁY BLASK Broda Regina
 dosk.ABI Anczar Walczyńska Anna 
 bdb.CLAO V-Amada Sielska Renata
bdb. DARLA Ramil Wicha Dariusz
 nb.I'M AMBER OF Sugar Star Opozda Adrian
nb.ANGEL BSO Rozental Małysa Dariusz

Klasa otwarta - Open Class 17 1463 - 1479

 1.dosk.CWC,res.CACIB  U ARE MY SILVER STAR FROM Voldemort Fronia Dariusz Grabowski Paweł
/MY NUMBER ONE Superbia x PETIT DE CADEAU DE Gryffindor/

 2.dosk .DOXA CORNUS Adoxa Węglewska Marta
/Cornus Adoxa x FINEZJA Adoxa/

 
 3.dosk.ANABELL Canis Terra Miąsek Jolanta
/RAMMSTEIN AT Grandiflora x LENA Cissa/
 4.dosk.AISCHA White Tiger Borkowska Agnieszka
 dosk.ARIA SNOW STAR OF AGIDOR Tokarska Jolanta
/AGENT CORNUS Adoxa x GRACE BUCK Adoxa/
 
 dosk.RIHANNA 0D BOBIKA Woznica Anna
dosk.LORELAI Vena Grabowicz Marcin
 dosk.HARI Vena Schweizer Teresa

dosk. FIFKA Wichrowe Łąki Beim Dorota 
 dosk.ATENA G.Jachowicz Jachowicz Grzegorz
 bdb.z Ksiezopola MONI BELONI Krasnodebska Elzbieta
 bdb.MILI Leo Libra MILI Wrochna Renata
 bdb.AJLI Lewandków Zagroda Dambek-Machel Adrianna
bdb.ASTRA Beta Plus Marek Anna
bdb.WHITE WONDER Sugar Star (FCI) Kurpas Iwona
nb.DONA Simpatica PS Nam Clara
 nb.ARIA Adoxa Kozłowska Małgorzata

Klasa championów - Champion Class 2 1480 - 1481

2 i 1 lokata
 1.dosk.CWC HONEY DREAM Superbia Kaszowska Edyta
/ROB dMDMG x JESSIKA Urwiska Szkocji/

2.dosk.JACQUELINE ŚNIEŻNA FOCZKA Hajczuk Ewa
/TYTANIC vom Deipen Broock x FRUZIA SOFINETKA Vena/
 
 

BOB i BOS
 
 
 
Norwich Terrier
 pies klasa młodzieży
1.dosk.Zw.Mł.NJwR,BOB,BOG,BIS Junior  AMADEUS OF Blataj Fronia D., Grabowski P.
 

BIS Junior
 

BOG