KIELCE/CACIB/14.11.2009
sędzia:L.Jancik Cz
 
PSY
 klasa szczeniąt
 1.wo.XERES VICTIS Woznica Anna - Brzeziny

 klasa młodzieży
 
 
 1.dosk.Zw.Mł.PROMINENT of Surprise Schweizer Teresa - Piastów

 
2.dosk.ANCYMON BSO Rozental Małysa Dariusz - Skawina

1 i 2 lok.
 

3.dosk. DANCING WITH THE WIND Sugar Star Hartwich Marika
4.bdb.SNOWLY ANGEL Totus Tuus Król Piotr Joanna Król-

klasa pośrednia
 1.dosk.CWC,res.CACIB RUFFUS Blataj Nova Hana Eva Blascinska

 
 2.dosk.LORD Voldemort Szulżycka Aneta
3.dosk.BRAVEHEART Kuźnia Dusz Bubienko Michał - Ełk
 4.dosk.YORDAN KAI 4ME z Księżopola Korutowska Małgorzata
 bdb.GARIMPEIRO ALBORADA Stępniewski Sławomir -

klasa otwarta
 
1.dosk.CWC Happy Naux ARCHIE Stritecka Monika - Bernartice
 
2.bdb.ULYSSES z Psiego Chaosu Kompała Anna Adrian

 
klasa championów
 

 
1.dosk.CWC,CACIB,BOB TRISTAN LA MAGIE BLANCHE Magie Fronia Dariusz Paweł Grabowski
 
2.dosk.AINT HE SWEET du Moulin de Mac GregorDel Pino Plaza Juan Agnieszka Kryszak
 3.dosk.COBY VICTIS Iłczyk Ewa - Częstochowa

4.dosk. AQUINO Tecono Hajczuk Ewa - Piaseczno

 
 bdb.OVIWATH White Oleander Golinska Kamila
 
CACIB i res.CACIB

SUKI
klasa szczeniąt
 1.dosk.NSzwR EXPERIENCE OF VICTORY Mirasol Jędrecka Joanna -

2.ob.AXA Tarancon Kukiełka - Złomaniec Beata - Lublin
 3.ob.ABI ANCZAR FCI Walczyńska Anna - Warszawa
 4.ob.CAMPARI V-Amada Zdyb Michał - Ostrowiec Św.


klasa młodzieży
 
 
 
 1.dosk.Zw.Mł. ROLLING RACE of Surprise Borucka Monika - Żyrardów

 
2.dosk. U ARE MY SILVER STAR FROMVoldemort Fronia Dariusz Paweł Grabowski
 
 3.dosk.KARAMYND WINE AND ROSES Kozlova Andrea -
4.dosk.ARIA SNOW STAR OF Agidor Tokarska Jolanta -
 
dosk.SAHARA'S WIND Totus Tuus Istynowicz Eliza -
dosk.SUNNY DAY TOTUS TUUS Zawiła Anna - Mirzec
 dosk.U ARE MY MAD GIRL FROM Voldemort Szulżycka Aneta
 dosk.TENDER SMILE Ahimenes Fryś Wioleta - Żory
dosk. SUNSHINE Totus Tuus Cichoń Małgorzata

 dosk.YENEFER OD BOBIKA Iłczyk Ewa - Częstochowa
 dosk.SAFI Victis Aftyka Joanna - Puławy
bdb.FATIMA Se-La-Vi Bartosik-Czok Ewa - Łódź
bdb. ANGEL BSO Rozental Małysa Dariusz - Skawina
 bdb.SUMMERTIME Totus Tuus Łubkowska Paulina - Chełmża
 db.TILA Beta Plus Pęciak Jacek - Bełchatów

klasa pośrednia
 
3 i 4 lokata
 
1.dosk.CWC QUEEN CATHERINE Totus Tuus Leszczyńska
 2.doskJACQUELINE Śnieżna Foczka Hajczuk Ewa - Piaseczno

 
3.dosk.VIVIEN od BOBIKA Weglewska Marta - Płock

 4.dosk.WHITE LADY Magie Blanche (FCI) Fronia Dariusz Paweł Grabowski
 
dosk. DONNA ALAYA Grandiflora Blascinska Eva - Zakroczym
 bdb.DAKOTA Geslander Miller Dorota - Osowiec
 bdb.YASMINA 4 ME z Księżypola Dambek - Machel

klasa  otwarta
stawka / część/
 
 
 1.dosk.CWC,CACIB SUZI ROLL Czar Krakowa Guzy Tomasz - Mogilany
2.dosk. SURFINIA Vena Schweizer Teresa - Piastów

 3.dosk.METALLICA AT Grandiflora Blascinska Eva - Zakroczym
 
 4.dosk.ETNA CORNUS ADOXA Kozłowska Małgorzata - Tarnów
 
dosk.DOXA CORNUS ADOXA Weglewska Marta - Płock
 
dosk.AISCHA White Tiger Borkowska Agnieszka - Sosnowiec
 dosk.ACHNAMARA (FCI) E'VOILA EMILLY Niedziałkowska
 dosk.Karamynd FORGET ME NOT Koriat-Zumis Izabela Barbara Księżopolska-
 bdb.Sympatica PS BEA Gabrylewicz Teresa - Warszawa
 bdb.DIXI CORNUS Adoxa Bartosik-Czok Ewa - Łódź
 db.HORDA Kozanostra Miller Dorota - Osowiec
 db.SZANTA Beta Plus Bulińska Halina - Chełmek
 db.AMY Del Bianco Stella Prażmowski Artur - Piaseczno
  
klasa championów
1 i 2 lokata
 
1.dosk.CWC,res.CACIB LAVITITITA OD BOBIKA Iłczyk Ewa - Częstochowa
 
2.dosk.JUST SO SWEET Gryffindor Moskaliuk Iryna -
 3.dosk.PETIT CADEAU DE Gryffindor Szulżycka Aneta
4.bdb. ASHGATE RONEVAL CEOL BEAG Kozłowska M.
 

BOB