KATOWICE/CACIB/-16.03.2012
sędzia: Frank Kane (Wielka Brytania
 

PSY
 klasa Szczeniąt/Puppy Class - 1 - 1453
ASTON We-Ja-Re


klasa Młodzieży/Youth Class - 3 - 1454-1456
 1.dosk.Zw.Mł.ORLANDO Alia res ,U.Kilińska
/Krisma SPIT'N'POLISH-FLORA Alia res/

 
2.dosk.MR.GERONIMO Ahimenes,Pera Danuta
/A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/



 

3.dosk.VENTO Magie Blanche FCI,Karolina Jastrzębska
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/

klasa Pośrednia/Intermediate Class - 5 - 1457-1461


 1.dosk.CWC,res.CACIB KIM BILA Amfora


2.dosk.SONO NABUCCO DA Magie Blanche,Fronia Draiusz
/LORD Voldemort x TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche/

3.dosk.My Hairy Braveheat VICTORIX,E.Hyczewska
/
Sparkling a Bigger Band x My Hairy Braveheart Secret Touch/
 

4.dosk.I'M THE BEST SURPRISE JENEK WEST TERRIER,Jenek Agnieszka
/
I'm The Best Superbia x Lili Solanus/
 
bdb.ELVIS Beta Plus,Smoliński Mariusz


klasa Otwarta/Open Class - 4 - 1462-1466

1.dosk.CWC LORD DAKARAI Ahimenes,W.Gieżek


2.dosk.GUCCI Terragold,

3.dosk. HERO Geslander
 
4.dosk.BORYS z Przedmieścia Oleśnicy,A.Lichwa
/Herox Adoxa x ISA Ro-Ka-Te/

 


klasa Championów/Champion Class - 5 - 1466-1470


1.dosk.CWC,CACIB,BOB GERRY Bohemia Arnet`s ,M.Marchańska-ukończył Interchamp.

foto.Asterviki


2.dosk.CROSS MY HEART du Moulin de Mac Gregor, - wł: Kwaśnik Grażyna


3.dosk.ANCYMON BSO Rozental,E,D.Małysa
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/


4.dosk.FIGARO Ktoś Więcej Niż Pies ,

dosk.EVER FOR EVER Lady World FCI, - wł: Widzyk Magda
/UN POUR MOI DU MOLUIN DE MAC GREGOR x Alita Awelp/



SUKI

klasa Młodzieży/Youth Class - 6 - 1471-1476


 

1.dosk.Zw.Mł.NJwR,4BOD Junior HOLIDAY IS THE TOP Del Bianco Stella,Olesiak-Siba Anna
/AL'FRED PLAYING FOR White Gallardo x HOLLY HUNTER Urwiska Szkocji/
 
2.dosk.VIVA Magie Blanche FCI,Fronia Draiusz
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/

3.dosk.HEART OF GOLD Lady World FCI,M.Widzyk
/
Coby Victis x Alita Awelp/

4.dosk.CHIANTI BSO Rozental,Małysa Dariusz, Edyta
/ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

dosk.ALL WITHIN MY HANDS IN Grandiflora,E.Blascinska

dosk. I'M DIARY Ahimenes,Zarzycka Sabina
/
A HELL OF A KNIGHT Du Moulin De Mac Gregor x SILVER SHADOW Formantis/


klasa Pośrednia/Intermediate Class - 6 - 1477-148



1.dosk.CWC,res.CACIB IPHY Bohemia Arnet`s
/ELTON Happy Naux x BRITTANY Bohemia Arnet`s/

 2.dosk.Superbia SWEET MIRACLE ,A.Siwulska
/Un Pour Moi Du Moulin De Mac Gregor x Avra Superbia
 
3.dosk.BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta FCI A.Węglewska
/RUFFUS Blataj x VIVIEN od Bobika/


4.dosk. DESIL Albus Canis,Kaptur Agnieszka
bdb.CONEY ISLAND BABY Grandiflora E.Błaszczyńska
/Master of Puppets Grandiflora x Artemiss Blataj/

bdb.MEGAN Amenita Polonia


klasa Otwarta/Open Class - 7 - 1483-1489

stawka


1.dosk.CWC,CACIB Ivett of Acampe,G.Bielecki

 

2.dosk.LOVE ME DO of Surprise,Olesiak-Siba Anna
/BRAVO LIRMAX FOR SURPRISE x BAM-BOO OF SURPRISE/
 
3.dosk.TIRAMISU Devil in Disguise,Osadnik Remigiusz
/GERRY Bohemia Arnet's x ARVENA Mordor/

 4.dosk.ALLURE Alia res,U.Kilińska
/Alborada GARIMPEIRO x LOLI Alia res/

bdb.Keri Przyjaciel Nieodzowny, - wł: Górska-Hawran Eliza
 

klasa Championów/Champion Class - 3 - 1490-1492
1.dosk.CWC ANGEL BSO Rozental,E,D.Małysa
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/


suki CACIB & res.CACIB


BOB,BOS,Best Junior


Bis Junior