KATOWICE/CACIB/-18.03.2011
 
 
Sędzia: Kay Eldred (Australia)
 
PSY

FILM

 klasa Baby/Baby Class - 1 - 1671
 1wo.Best BABY My Hairy Braveheart VICTORIX -Hyczewska Ewa
/
Sparkling A Bigger Bang x My Hairy Braveheart SECRET TOUCH/



klasa Szczeniąt/Puppy Class - 1 - 1672
 1wo.NSz w R GUCCI Terra Gold ,Kamińska Anna
/GERRY Bohemia Arnet`s x CINDY Terra Gold/

klasa Młodzieży/Youth Class - 5 - 1673-1677

1.dosk.Zw.Mł.LORD DAKARAI Ahimenes ,W.Gieżek
/
AINT HE SWEET Du Moulin De Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/

2.dosk.HAMMER Mirasol Polonia ,A.Ilnicka Łoza
/JACKSON Se-La-Vi x TIDE OF VICTORY Superbia/

3.bdb.. I M THE BEST LORD JENEK WEST TERRIER ,A.Jenek
/ I`M THE BEST superbia x LILI Solanus/


2 i 3 lokata

nb.NEXON Urwisy Spod Giewontu ,Janus Agata ?
/GERRY Bohemia Arnet`s x SEA SHELL Open Home/

nb.WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord , J.Badziąg
/ I`M THE BEST superbia x MONA LISA OF Flammeus/



klasa Pośrednia/Intermediate Class - 4 - 1678-1681

1.dosk.CWC ,res.CACIB EVER FOR EVER Lady World-M.I.Widzyk
/UN POUR MOI DMDMMG x ALITA Awelp/

2.dosk.Karamynd Goes to Star West ,Střítecká Monika
/
Karamynd Play the Game x Karamynd Take a Bow/


3.dosk.KAMEL CORNUS Adoxa-M.Grzechowiak
/Ashgate CORNUS x Charosmack CALL TO THE STARS /

 

4.bdb.XERES Victis,A.Woźnica
 /FRENCH LOVER Verbena x COCO Big White/
 
 
 

klasa Otwarta/Open Class - 7 - 1682-1688
stawka
 
1.dosk.CWC ,CACIB, BOB PROMINENT of Surprise Schweizer Teresa
 
/Leonhard`s SUPERTRAMP x YOD LEE of Surprise/

 
 2.dosk.ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor Juan del Pino, Małysa Edyta
 
/TOUCH OF CLASS DU MOULIN DE MAC GREGOR x SMARTIES DU MOULIN DE MAC GREGOR/

 3.dosk.CRYSTAL DON CARLOS FROM Lady World ,Widzyk Magda, Kania Aneta
/
UN POUR MOI Du Moulin De Mac Gregor x ALITA Awelp/

4.dosk.LEWIS Orchidea Boyx's


 

 bdb.AXEL Axem ,Dąbrowska Ida
/ROB dMdMG x DANGER Ro-Ka-Te/


bdb.ULYSSES z Psiego Choasu ,Kompała Anna, Kompała Adrian -
/JACKSON Se-La-Vi x CORA Ktoś Więcej Niż Pies/

nb.CAPRI BUKOMARKA Kozłowska Magdalena
 
/Leonhards SPECIAL AGENT x JAŚMINA Verla/

klasa Championów/Champion Class - 3 - 1689-1691

1 i 3 lokata


1.dosk.CWC  GERRY Bohemia Arnet's ,Marchańska Monika
/Cromwell White Oleander x KITTY Blataj/



2dosk.FIGARO Ktoś więcej Niż Pies-D.Jędrusik
/Alborada BUCK x HELLO Horand Plus/

3.dosk.COBY Victis-E.Iłczyk
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/


psy CACIB & res.CACIB

SUKI

FILM

klasa Szczeniąt/Puppy Class - 2 - 1692-1693
1.ob.BLOODY JUANITA FROM BSO Rozental ,wł. Dariusz Piekarski
 (A HELL OF A KNIGHT Du Moulin De Mac Gregor-LANDRYNKA Banderola)

nb.CYNTIA Albus Canis , Torebko Anna


klasa Młodzieży/Youth Class - 16 - 1694-1709
1.dosk.Zw.Mł.NJwR AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams ,KASZOWSKA EDYTA
/AINT HE SWEET dMDMG x HONEY DREAM Superbia/


2.dosk.Gorwin CASABLANCA ,GORDOVSKA OLENA
/Havasu PAI x TEQUILA BLANCA Irsimos/



3.dosk.Arabelle Little Eagle  Superb Dreams,M.Małecka
/AINT HE SWEET dMDMG x HONEY DREAM Superbia/



4.dosk.Fany Sfora Patii ,L.Brauer
/BACARDI Medicus Veterinarius x QUEEN SABA Totus Tuus/

dosk.ALLURE Alia res ,U.Kilińska
/Alborada GARIMPEIRO x LOLI Alia Res/

 dosk.DONIA TIARA Śnieżna Sowa ,Gajda Beata
/JACKSON Se-La-Vi x FRASZKA Ktoś Więcej Niż Pies/

PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort , Karnas-Kąkol Agnieszka Maciej Kąkol
/UN POUR MOI DMDMMG x PETIT DE CADEAU DE Gryffindor/

 

SHEYNA ŚNIEŻNA FOCZKA,HAJCZUK EWA
 /AINT HE SWEET d MdMG x FRUZIA Sofinetka Vena/

 
Sugar Shock of Gryffindor ,PĘZIOR JAROSŁAW
/
AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x I'M SO SWEET Superbia/

 
TIRAMISU DEVIL IN DISGUISE ,Osadnik Remigiusz
/GERRY Bohemia Arnets x ARVENA Mordor/

 
dosk.TOTAL Devil in Disguise,MARCHAŃSKA MONIKA
/GERRY Bohemia Arnets x ARVENA Mordor/


 bdb.ZETA Victis ,WALCZYŃSKA ANNA
/Alborada GARIMPEIRO x COCO Big White/-

bdb.NORIKO Urwisy Spod Giewontu Piłat Magdalena
/GERRY Bohemia Arnet`s x SEA SHELL Open Home/

bdb.ALIENOR Alia res ,U.Kilińska
/Alborada GARIMPEIRO x LOLI Alia Res/

bdb.BUTTERFLAY OD BOBIKA ,IŁCZYK EWA
/ COBY Victis x YENTL Victis/
 

nb.PETIT PRINCESSE A PARTIR DE Voldemort , Grochowalski Mirosław
/UN POUR MOI DMDMMG x PETIT DE CADEAU DE Gryffindor/

klasa Pośrednia/Intermediate Class - 9 - 1710-1718

1.dosk.CWC res.CACIB MIA OF Surprise-K.Golińska
/Leonhard`s SUPERTRAMP x YOD LEE OF Surprise/


2.dosk.LOVE ME DO OF Surprise-E.Olesiak,A.Olesiak-Siba
/BRAVO LIRMAX FOR SURPRISE x BAM BOO OF Surprise/


3.dosk..BI BI Biały Blask FCI-R.Broda
/COBY Victis x KLARA DONNA z Briesen/

4.dosk..Ivett of Acampe ,Bielecki Grzegorz
/Charosmack COLD AS ICE x JUSTIN Biała Osa/


 bdb.ABI ANCZAR FCI,WALCZYŃSKA ANNA
FRENCH LOVER Werbena x RIHANNA Od Bobika/

  ?I'M AMBER OF Sugar Star ,Opozda Adrian
/
Un Pour Moi Du Moulin De Mac Gregor x Holly Berry Superbia/
 
?MALIKA CORNUS ADOXA ,Ławniczak Małgorzata
/Ashgate CORNUS x VIOLA VIVA Adoxa/

MILDA z Psiego Chaosu ,B.Kozdraś-Pałka
/MOON MISTRAL OLAC Urwiska szkocji x YENEFER z Psiego Chaosu/

 nb.VICTORIA FROM Magie Blanche Kwaśnik Grażyna
/JUST A GIGOLO Gryffindor; x TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche/


klasa Otwarta/Open Class - 7 - 1719-1725

1.dosk.cwc AISCHA White Tiger, A.Borkowska
/BYRON LOVER-BOY vom Steinberg x ROSETTE Gold Lionet/

2.dosk.CRAZY CRIPSY FROM LADY WORLD , Suchecka Agnieszka -
/
UN POUR MOI Du Moulin De Mac Gregor x ALITA Awelp/


3.dosk.LETIE SOLANUS ,Jenek Agnieszka
/Leonhards PERFECT POPSTAR x KORA Solanus/


4.U ARE MY SILVER STAR FROM Voldemort,Fronia D. Grabowski P.
/MY NUMBER ONE Superbia x PETIT DE CADEAU DE Gryffindor/


dosk.ROLING RACE OF Surprise ,BORUCKA MONIKA
/ROLLING ROCK OF surprise x PIRQUETTE Of Surprise/




LIANA
Orchidea Boyx's,B.Lipik
/
UN POUR MOI Du Moulin De Mac Gregor x DIVIEN Orchidea Boyx's/


NICA Opolskie Pupilki,E.Chrzanowska
/Zulliwan White Oleander x W.D.Olala GEORG,IUS ADVENT



klasa Championów/Champion Class - 4 - 1726-1729


1dosk.CWC,CACIB HONEY DREAM Superbia,KASZOWSKA EDYTA
/ROB dMDMG x JESSIKA Urwiska Szkocji/

2.dosk.Leonhard's TIME IS MINE,Stryczek Aneta
(Leonhard's SPECIAL FIGHTER x Leonhard's TABOO/

3.dosk.WHITE LADY Magie Blanche-D.Fronia,P.Grabowski
/ SPEEDY GONZALES dMDMG x TOSCA LA JOLIE Magie Blanche/

4.dosk.JACQUELINE Śnieżna Foczka ,HAJCZUK EWA
/TYTANIC vom Deipen Broock x FRUZIA SOFINETKA Vena/


suki-wybór CACIB


BOB ,BOS ,NJwR


BOB

 

----------------------------------------------------------------------------------------

NORWICH TERRIER
sędzia :A.Kaźmierski
PSY
klasa pośrednia
1.dosk.CWC,cacib ,BOB DUNDALITO Zamlicze /Czechy/
 
 2.dosk.AMADEUS OF Blataj -Fronia Dariusz, Grabowski Paweł

 

 


----------------------------------------------------------------------