INOWROCŁAW/CWC/-15.04.2012
sędzia:M.Lewandowski
 

Psy - Dogs
Klasa baby - Baby Class 1 503
 1.wo. Best Baby UPSIDE DOWN  Magie Blanche-Fronia Dariusz Grabowski Pawel

 

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 504 – 505
 1.wo.MAX ERNST DAISY CLUB-Napierała Toboła Brygida
/Karamynd GUNS WITH ROSES x EMMA Daisy Club/
2.wo.Hamer Niszczewickie Ranczo-Mankowska Marlena
 

Klasa młodzieży - Junior Class 2 506 – 507
 1.dosk.Zw.mł.njwR Denis Czar Krakowa-Golał Barbara
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MACGREGOR x TOOTSIE ROLL Superbia/
 DEMON ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA-Maciejewska Kinga
 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 508 – 510


lokaty

 1.dosk.CWC WHITE WINNER PAI Vertragus-Błoch Katarzyna
/Havasu PAI x PRECIOUS PATSY Vertragus/


 2.dosk.I'M THE BEST SURPRISE JENEK WEST TERRIER-Jenek Agnieszka
/I'm The Best Superbia x Lili Solanus/


 3.dosk.WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord-Badziąg Justyna
/I`M THE BEST Superbia x MONA - LISA OF Flammeus/

 

Klasa otwarta - Open Class 2 511 – 512
 1.dosk.CWC Aramis Baltoji Pasaka-Pastelyte Kristina
/HARRY POTTER FROM Gryffindor x ETNA Iz Drauguzio/

 2.dosk.VENTO Magie Blanche-Fronia Dariusz Karolina Jastrzębska
/Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/

 

Klasa championów - Champion Class 3 513 – 515
 1.dosk. CWC ,Zwyc.BOB MY NUMBER ONE SUPERBIA-Szulżycka Aneta -
/U ARE THE ONE du Moulin de Mac Gregor x AVRA Superbia/


 2.dosk.BORAT ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA-Śniegowska Natalia

 3.dosk.ALBERTITO DU MOULIN DE MAC GREGOR-Małysa Edyta
/TOUCH-OF-CLASS Du Moulin De Mac Gregor x SMARTIES Du Moulin De Mac Gregor/

 

Klasa weteranów - Veteran Class 1 516
 1.dosk.Max Blue Nose Baltukas-Eidukaitiene Rasa

Suki - Bitches

Klasa baby - Baby Class 1 517
 BIBI DA-BA-GO-Golał Barbara

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 518
 1.wo.NSzwR WIKI WALERIA TOFIFI FAN CLUB FCI-Leusz Agata

Klasa młodzieży - Junior Class 2 519 – 520
 1.dosk.Zw.Mł. POWERFULL LOVE FONEMA-Grubliauskiene Loreta Aneta Szulzycka
/I`M THE BEST Superbia  x U ARE MY CRAZY FROM Voldemort/

 2.dosk.Queen of Hearts Fonema-Eidukaitiene Rasa
/VIKING of My Destiny Rokoko x MY CANDY GIRL FROM Fonema/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 4 521 – 524
1.dosk.CWC,Zwyc. VIVA Magie Blanche-Fronia Dariusz Paweł Grabowski
/Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/


 2.dosk.DAISY WHITE SURPRISE Jenek West Terrier FCI-Gorzyńska Paulina
 EMILI od Pepina Małego (FCI)-Wyrwa Alicja
GABI Niszczewickie Ranczo-Wyrwa Alicja -
 

Klasa otwarta - Open Class 1 525
 1.dosk.CWC JENNY JENEK WEST TERRIER-Jenek Agnieszka

Klasa championów - Champion Class 2 526 – 527


1.dosk.CWC ZETA Victis-Walczyńska Anna
/ALBORADA GARIMPEIRO x COCO Big White/

2.dosk.EMMA DAISY CLUB-Napierała Toboła Brygida
/Armadale`s MASTER CHOISE x AURA Daisy Club/

 


BOB & BOS