GRUDZIĄDZ/CWC/-14.04.2012
sędzia:M.Kozłowska

Psy - Dogs

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 473 – 474
 1.wo.NSzwR MAX ERNST DAISY CLUB-Napierała Toboła Brygida
/Karamynd GUNS WITH ROSES x EMMA Daisy Club/


2.wo.Hamer Niszczewickie Ranczo-Mankowska Marlena
 

Klasa młodzieży - Junior Class 1 475
1.bdb.BOBI Lucky Nuka-Zyra Joanna
/Marlon vom Schloss Schwulper x BEATRICE Medicus Veterinarius/

Klasa otwarta - Open Class 3 476 – 478
1.dosk.CWC Aramis Baltoji Pasak-Pastelyte Kristina
/HARRY POTTER FROM Gryffindor x ETNA Iz Drauguzio/


 2.dosk.MARCELO Fanbellina-Przepiórka Wioletta
/GECI Romualdus x NUTSHELL Fanbellina/


 3.dosk.MEMORY OF THE FRIEND Fanbellina-Skrzeszewska Anna
/HAVASU PAI x NUTSHELL Fanbellina/

Klasa championów - Champion Class 3 479 – 481
1.dosk.CWC,BOB MY NUMBER ONE SUPERBIA-Szulżycka Aneta
/U ARE THE ONE du Moulin de Mac Gregor x AVRA Superbia/


 2.dosk.ANCYMON BSO Rozenta-Małysa Edyta
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/


 3.dosk.JONATHAN Sunshine Celebration-Kotlas Sarnjai Zita
/UN POIR MOI du Moulin de Mac Gregor x BOUNTY du Moulin de Mac Gregor/

 

Klasa weteranów - Veteran Class 1 482
 1.dosk.Max Blue Nose Baltukas-Eidukaitiene Rasa

Suki - Bitches

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 483
 1.wo.ULENKA Beta Plus-Hilla Ewa

Klasa młodzieży - Junior Class 4 484 – 487
 1.dosk.Zw.Mł.,NJwR POWERFULL LOVE FONEMA-Grubliauskiene Loreta Aneta Szulzycka
/I`M THE BEST Superbia  x U ARE MY CRAZY FROM Voldemort/


2.dosk.MAYA Fanbellina-Sobczyńska Izabela
/I`M THE BEST Superbia x NUTSHELL Fanbellina/


 3.dosk.TOSCA z Księżopola- Dobrowolska Maria Łukasz Dobrowolski


 4.bdb.Queen of Hearts Fonema- Eidukaitiene Rasa
/VIKING of My Destiny Rokoko x MY CANDY GIRL FROM Fonema/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 488
 1.dosk.CWC BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta-Węglewska Agnieszka
/RUFFUS Blataj x VIVIEN od Bobika/

Klasa otwarta - Open Class 3 489 – 491


 1.dosk.AMY Herbu Black & White-Księżopolska Barbara


 2.dosk.ANNABEL CORNUS Adoxa (FCI)-Brzozowska Katarzyna
/ASHGATE CORNUS x ASHGATE RONEVAL CEOL BEAG/


 3.bdb.KERI Przyjaciel Nieodzowny-Górska-Hawran Eliza
/Leonhard`s PERFECT POPSTAR x SINDY White Secret/

Klasa championów - Champion Class 1 492
 1.dosk. CWC,Zwyc. EMMA DAISY CLUB-Napierała Toboła Brygida
/Armadale`s MASTER CHOISE x AURA Daisy Club/